Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Wybaczcie, jesli nie w tym temacie pisze, ale mam problem z RoS (Ultiate Evil ed) na PS3. U mnie gra odpala sie w jezyku rosyjskim, ale np. u brata na konsoli normalnie dziala po polsku. Wywalalem juz game data i upadate, zeby odpalic na  nowo, ale nic to nie dalo. Wie ktos moze co z tym zrobic? Zaznaczam, ze mialem wczesniej D3 po ang., a brat nie mial diablo w ogole. Aha, na drugiej konsoli nazwe plyty czyta RoS UE (polski), a u mnie bez oznaczenia jezykowego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek

ploty ploteczki...

 

tl:dr

 

blizzard rozesłał paczki blizzcon 2016 co bardziej znanym osobistościom, w paczce był zestaw kostek do d&d z logo diablo, w tym dziwna kostka k4 ( dice 4 = d4= diablo 4) jest ona "błędnie" ponumerowana a mianowicie na sciankach zamiast tych samych numerów jest 4-1-1 lub 1-1-4 co może oznaczać 4.11 lub amerykańskie 11.4 czyli dzień rozpoczęcia blizzconu przypadek? rok temu nic nie pokazali, zapowiedzieli, że za rok będzie rozyeb w temacie diablo. trzymam za słowo.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no też tam czytałem, że niby jeszcze poza RoS miały być dwa dodatki fabularne, no ale wyszło jak wyszło. Obstawiam, że będzie akcja diablo 3 f2p na zasadzie wowa, grasz do 70tki i nie nabijasz paragonów, kup dodatek masz całą reszte kontentu. 

 

pamiętam zapowiedzi PvP [*]
Devils handy [*]

 

czytam pierwsze strony tego tematu jaki był hype na gierke. Nie powiem, swoje "przegrałem" w diablo 3 i czekam na jakiś kontent rozwijający d3, sezony mi sie przeżarły, a d4 prędko nie zobaczymy od czasu zapowiedzi o ile będzie d4 woogle. chciałbym już d4 ;/

Odnośnik do komentarza

Prędzej zrobią Hearthstone - diablo edition. D3 okazał się w mojej opinii słaby jak barszcz. Na początku, na hajpie, grałem i przekonywałem sam siebie, że gra jest fajna. Potem dałem sobie spokój, dodatku nie kupiłem, bo jeszcze mnie nie posrało, żeby dawać im pieniądze  za dodatkowy kubełek gówna. Path of Exile, prawdziwa gra f2p zjada D3 na śniadanie i wciąż jest rozwijana, wychodzą dodatki i rozszerzenia. Gdyby Blizz miał trochę rozumu, to by zadzwonili do Nowej Zelandii do GGG i ich kupili, żeby zrobić D4. A nie, przecież NZ i Australia to według Blizza była do niedawna Azja.

Odnośnik do komentarza

Czyli wyraziłeś swoją opinię o podstawce, w czasach gdy królował AH. Nie ma to jak rzetelna opinia. A wiesz chociaż, że D3 po wyjściu dodatku całkowicie zmienił swoje oblicze? Dzięki temu zagwarantował mi dodatkowe kilkaset godzin zabawy. Do Path of Exile podchodziłem kilkukrotnie i za każdy razem po pewnym czasie rzucałem grę do śmietnika ze względu na ubogi system walki, brak funu z grania i lagowanie postaci. I ta tragiczna mapa na której nic nie widać. Co do map to po pewnym czasie robienia losowych map aby zdobyć level dochodzi do sytuacji, że zasuwasz swoją postacią 100km/h oneshotując wszystko po drodze jednym skillem aż w końcu trafi ciebie przeciwnik i to on robi tobie oneshota. W nagrodę za to dostaniesz -10% expa na najwyższych poziomie. So much fun.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Grim Dawn jest fajne do momentu, w którym dowiadujesz się, że można kopiować itemy w skrzynce i przerzucać saveami na inne konta. W ten sposób "legitni" gracze ubierają sobie postacie (na ichnim forum są nawet tematy co kto ma), a ty wchodzisz online i wyglądasz jakbyś się ubrał z darów dla powodzian. Do tego brak dedykowanych serwerów i wychodzi, że można przejść fabułę i wyrzucić do kosza. I dlatego właśnie Diablo jako gra, w której wszystko dzieje się od strony serwera i always online jest taka dobra.

Odnośnik do komentarza

Smutne jest to, że jedynym pomysłem na diablo jest ciągłe dokładanie dodatkowych poziomów trudności. Niestety obecna ekipa która przejęła D3 ma na nie swój pomysł (i dobrze) i jego realizację ocenimy przy okazji D4. Największą głupotą było dodanie głębokich szczelin i zrobienie z diablo gry na czas, no kto to wymyślił kuva?

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

zostały podjęte złe decyzje co do mechaniki gry podczas produkcji diablo 3, robiły ją dwa teamy które były ze sobą skłócone no i pan dyrektor cheng, którego wizja diablo 3 "nie pykła".          

    Nie znam drugiego wydawcy co by dbał o swoje produkty po premierze jak blizzard, bo to co było w wanilli juz woogle nie przypomina tego co aktualnie mamy i ciągle jest dodawany jakiś kontent (lepszy/gorszy/sezony/poziomy trudności) lepsze to niż gra martwa po premierze jak to było z battleborne czy inny de dywyżyn.

    Na koncie mam aktualnie z 1500h+ z diabełkiem 3 głównie pc plus zaliczone wersje konsolowe na calaki, ludzie kupują assassyny za 60$ przejdą kampanie i gre odsprzedają dalej, to samo imo chcieli zrobić z diablo 3, gra na kilkanaście godzin przejdą kampanie pograją koło 50h oleją temat i wrócą gdy będzie nowy dodatek za 60$ by znów pograć te 50h.

    Największą bolączką dla mnie jest brak atrakcyjnej marchewki na kijku, która pchała by mnie do przodu, zbyt duże rng, brak sensownego craftingu i właśnie tryb gry "na czas" jak mnie w(pipi)ia te granie na czas, nienawidze tego w grach i dali to jeszcze w diablo.

    diablo 3 już swoje zarobiło chyba w tydzień od premiery poszło 11mln sztuk gry, pewnie mądre głowy stwierdzili po co słuchac stękania wyjadaczy d1 i d2, swoje zarobili już, a będą dawać guwno pacze z nowymi goblinami, kto kupi ten kupi, a nerdy dalej będą grać i narzekać na blizza ze robi (pipi)ove gry xd.

 

swoje przegrałem i czekam na dodatek lub d4.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Chyba będzie od razu czwarta część bo ten koleszka który diablo tworzył Jay Wilson bodajże w końcu został wywalony na pysk jakoś przed RoSem i nowa ekipa robiła co mogła aby tą gre ratować (likwidacja AH) ale widać nie podoba im się to na czym pracują bo minęło już trochę czasu i żadnych info. Niestety jest to najmniej udana gra blizzarda w ostatnich latach ale i tak ma grono fanów dzięki którym żyje i devów którzy faktycznie dodają nową zawartość(która niestety szybko się nudzi). Mam nadzieję, że w czwartej części zrobią naprawdę mroczny klimat i osadzą kamerę jak w dark soulsach bo niestety rzut izometryczny odstrasza już graczy a czasem trzeba zrobić odważny krok jak overmatch a nie asekuracyjne jak w diablo czy starcraftach. Mam nadzieję tylko, że nie będziemy czekać tyle czasu ile na d3.

Odnośnik do komentarza

Ja po tych kilku latach od premiery nadal czekam aż ktos sensownie mi wytłumaczy co złego było w AH? Grałem w Diablo 3 od premiery i dla mnie to było jednym z głównych czynników decydujących o atrakcyjnosci tego tytułu. Genialny pomysł. Dzięki domowi aukcyjnemu zwrócił mi się koszt gry i juz zaczął zachaczać o spłatę karty graficznej, którą na tą okazję nabyłem. Diablo 3 w premierowej formie było dla mnie GOTY, nie to co te (pipi) dla mas, w które grają teraz. Samo przejscie Inferno było dla mnie celem na miesiące, jesli nie na lata i każdy żółty wydropiony przedmiot wiążący się z pchnięciem progresu sprawiał mi satysfakcję. Teraz poziomy trudnosci to tylko niekończące się cyferki.

Odnośnik do komentarza

Na koncie mam aktualnie z 1500h+ z diabełkiem 3 głównie pc plus zaliczone wersje konsolowe na calaki,

 

 

Szukalem wlasnie kogos uczonego w pismie. Jak najszybciej wbic w tej grze 5 mln podniesionego zlota? Po odblokowaniu wszystkich pozostalych pucharkow, w chwili obecnej, mam 2 mln. Gold drop rate 330%, gram na Inferno, Mistrz I. Farmie save przed Azmodanem. Srednio 10K w 5-7 minut. Da sie to znaczaco przyspieszyc? Wersja PS3.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Nie pamietam na jakim paczu zatrzymała sie wersja diablo na x360/ps3 grasz w podstawkę czy w ros? No najlepiej robić riffy i zlecenia szukać złotych goblinów albo dostać sie do skarbca czy to z kostki czy manualnie z goblina. Tez jest legendarny klejnot skarb żebraka co powoduje ze każde uderzenie powoduje fontannę złota

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...