Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

700? Fcuk... Ja od premiery wszystkimi tyle nie wbiłem. Masz jeszcze tam co robić?

 

Na glownej postaci jeszcze 3 starozytne mi brakuje i staram sie zrobic 80 GR solo, wbijam wszystkie klejnoty na 50 poziom, jeszcze 22 setowe dungeony do zrobienia. Teraz farmie DH powoli w multi jak jest Cerb lub Ader, a jak mi sie nie chce grac na multi nabijam solo paragony do 1000 na GR. Wczoraj zrobilem okolo 50 GR plus jeszcze jakies zwykle i polatalem z chlopakami wieczorem. Teraz mysle, czy nie nabic WD lub czarki, zeby miec postac do multi, bo fajna ekipa zostala po tych, co biegali za nami na wysokich GR i im sie znudzilo po tygodniu, bo nic nie robili. I Wsio jeszcze zostal, dobrze sie z nim gra jak ma przerwe od zycia.

Odnośnik do komentarza

Co za dzień wczoraj :banderas:

Jak mnie chłopaki uświadomili jak najłatwiej zdobyć brakujące ogniwo w moim buildzie(czyli Piec) to zdobyłem to i jeszcze więcej na dużym farcie w 5 minut.Najpierw w kostce po jakichś 10 próbach zrobiłem Piec z rzadkich 2h Mace'ów,a później stwierdziłem,że czemu nie spróbować zrobić sobie starożytnego Blade Of The Tribes pod mój EQ build.Owa broń w formie starożytnej wypadła przy pierwszej próbie xD Momentalnie DPS skoczył mi ponad 2 razy i na lajcie dziś wbiłem GR68,przy paru poprawkach GR75 myślę,że jest osiągalny.

Teraz tak wygląda mój barb

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Ader-2359/hero/71563424

Od razu gra się przyjemniej :)

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, bo wlasnie wbilem 70 level i znajomek stwierdzil ze ta gra dopiero sie wlasciwie zaczyna. Czy sa jakies polskie stronki gdzie moge sobie poczytac co i jak? Mam w zakladkach http://www.icy-veins.com/d3/ale szukam jeszcze czegos.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Gurwa skąd Wy wiecie co robić? Do 70 to jest spoko, bo wypadają nowe bronie coraz mocniejsze i jest super, zaczyna się endgame i mam gonić za setami których nazw nawet nie znam w miejscach których nie znam, co się dzieje :/.

Odnośnik do komentarza

http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1388&PART=370

 

 

Gurwa skąd Wy wiecie co robić? Do 70 to jest spoko, bo wypadają nowe bronie coraz mocniejsze i jest super, zaczyna się endgame i mam gonić za setami których nazw nawet nie znam w miejscach których nie znam, co się dzieje  :/.

 

http://www.icy-veins.com/d3/end-game-builds

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Bo grasz na konsoli, ktora nie posiada sezonow, nie posiada ladderow, nie ma battlenetu, jest tylko jakis co-op arcade, ktory absolutnie nie odzwierciedla czym jest Diablo 3. Ale za to posiada cheaterow, ktorzy systematycznie psuja ludziom gre.

Odnośnik do komentarza

Wbilem klejnoty na 70, jeszcze jeden dobije do 70, ktory chce wrzucic w starozytna legende, ktora mi Ader znalazl i powinienem zrobic 75 gr. A pozniej bede sie staral trafic na laddera, bo ladder crusa zaczyna sie juz od 78 gr. Mnicha supp na 90+ gr zlozylem w niecaly dzien (brakuje mi 3 itemow). Postaci crusa juz mam 3, bo nie mialem gdzie trzymac sprzetu (thorns, roland na sweep i bombardy). 

 

Orzeszek jak cos to zakladaj mnicha, bo na support na serio nie trzeba duzo sprzetu, ja zrobie czarke i namowimy Adera na WD. Razem z barbem Cerba moglibysmy sprobowac 90+ po farmie postaci.

 

A co do Plugawego to nawet nie bede tego komentowal, no co mam ci powiedziec, ze kazda gra z PC jest okrojona? Jeszcze tego nie zauwazyles? Przeciez tak jest od PSXa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...