Skocz do zawartości

Osiągnięcia


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 407
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mam pytanie odnośnie 'Wypadów z Kumplami' czyli tego co zalicza się do zdobycia 100 % w grze. Mianowicie chodzi tam po prostu o pojechanie np. do strip clubu , potem na picie itd Nie trzeba np.wygrywać z kumplami w bilarda bądź rzutki/kręgle ? Czytałem na innej stronce , że potrzebne jest właśnie wygrać z Jacobem na przykład , żeby zaliczyło to 10 % . Jak to w końcu jest ? Jak to u Was wygląda

Edytowane przez z2djtkose
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

A ja teraz mam zamiar zrobić 100% w grze, ale chyba obecnie jest nie możliwe, bo:

- Nie dostałem ani jednego zlecenia na Exotic Export Cars, mimo iż fabułe skończyłem i mam ok. 80 % zrobione całej gry

- Nie dostałem achieva za 20 singleplayerowych race'ów, ale gdy chce się ścigać w nowych to Brucie odpowiada, że nie można blablabla. A na oko to chyba z 15 mam zaliczone.

 

A no i jeszcze za heli toury mi nie wpadło mimo iż chyba z "miliard" ich zrobiłem...

Edytowane przez Pelipe
Odnośnik do komentarza

Win The Midnight Club

Win a ranked multiplayer race without damaging your vehicle too much and with damage enabled.

10 Punktów

 

Czy zamiast 'too much' nie mialo byc czasem 'not at all', bo wygralem juz sporo rankingowych wyscigow ustawionych bez trafficu, na 1 lap, damage na normal i oprocz skoszenia moze jakiejs latarni, a wydaje mi sie, ze mialem tez zupelnie czyste przejazdy, aczik nadal nie wpadl. Mial ktos z tym problem?

Odnośnik do komentarza
- Exotic Export Cars, sprawdź pocztę na pewno dostałeś emaila od Bruciego.

- Odczekaj chwilę, zapisz grę nich minie kilka dni.

- Heli Tour, musisz wsiąść do każdego heli jest tam jakieś 7 różnych wycieczek.

Właśnie, że jedyny z moich dostępnych maili to jakimś tam z adresem internetowym na który nawet nie moge odpisać

 

 

EDIT: Dobra, Exotic jednak zrobiłem.

Poczekam z tymi tourami.

Edytowane przez Pelipe
Odnośnik do komentarza
Mam pytanie o aczika z przejściem fabuły w 30h. Czy filmiki trzeba kasować, czy można spokojnie oglądać?

 

Nie ominąłem ani jednego, bawiłem się, mało korzystałem z taksówek a i tak się zmieściłem.

 

Swoją drogą beznadziejny achievement, po skończeniu gry ochota na bezcelowe zabawy spada.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...