Skocz do zawartości

Osiągnięcia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 407
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ekipa gdzie zaliczyliście Roll Over? Próbuję cały czas i nic. Roluje się kilka razy nawet a achiva niet. Macie jakąś dobrą miejscówkę do tego? Tylko nie piszcie że lotnisko bo to odpada :P

 

Jak pisałem wcześniej ... nie musisz tego robić NA RAZ!.. :) ... ja zrobiłem na lotnisku wybijając się w sumie na 3 żółtych "skoczniach" i robiąc za każdym razem tak z 2 obroty ... wystarczy się trochę rozpędzić ... najechać na "skocznie" pod kątem 45 stopni (bez ręcznego) i z 2 obroty wpadaja...spadasz na kółka i jedziesz wybić się z kolejnej.

Odnośnik do komentarza
Ekipa gdzie zaliczyliście Roll Over? Próbuję cały czas i nic. Roluje się kilka razy nawet a achiva niet. Macie jakąś dobrą miejscówkę do tego? Tylko nie piszcie że lotnisko bo to odpada :P

 

Jak pisałem wcześniej ... nie musisz tego robić NA RAZ!.. :) ... ja zrobiłem na lotnisku wybijając się w sumie na 3 żółtych "skoczniach" i robiąc za każdym razem tak z 2 obroty ... wystarczy się trochę rozpędzić ... najechać na "skocznie" pod kątem 45 stopni (bez ręcznego) i z 2 obroty wpadaja...spadasz na kółka i jedziesz wybić się z kolejnej.

 

A ja jak pisałem wyżej nie chce na lotnisku :)

1 - w mieście trudniej, 2 - nie chce mi sie później z psami ganiać.

Wnerwia mnie tylko że w mieście zrobiłem pare raz trzeba, w jednym miejscu kilka obrotów w powietrzu, w innym na glebie. Pare razy za jednym podejściem +5 obrót, czasami na raty w ciągu minuty ze 20. Wszystkie możliwe kombinacje i nic :)

Dlatego pytałem o miejscówkę poza lotniskiem na której ktoś na bank zrobił tego achiva. Wtedy bym wiedział że tam warto się pomęczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Wcześniej komunikaty były, teraz nie ma żadnych, achiva też nie. Z pewnością przeleciałem pod każdym z 14-stu mostów. ^_^

 

Przelecieć to moża ale niekoniecznie musi zaliczyć. Najpierw sprawdź czy mapka która masz pokrywa się z innymi w sieci, najlepiej z tymi z większych serwisów. Jeżeli tak to bierz heli i próbuj dalej. Przeleć pod każdym mostem w kilku miejsach, szczególnie w tych gdzie jest najniżej.

Odnośnik do komentarza
Powiedzcie mi, jak zrobić tego całego turkey w kęglach? Wszystkie txty, ze 2 kroki w lewo i potem sekundę przytrzymać mozna rozbić o kant tyłka. Nie dość, że kula sunie wolno, to jeszcze ma "zasieg" na max 3-4 kręgle. Any ideas?

 

To jesteś jakiś lelawy, bo mi właśnie tym sposobem wpadło.

 

Spróbuj też wziąść tor najbardziej na lewo

Odnośnik do komentarza
Powiedzcie mi, jak zrobić tego całego turkey w kęglach? Wszystkie txty, ze 2 kroki w lewo i potem sekundę przytrzymać mozna rozbić o kant tyłka. Nie dość, że kula sunie wolno, to jeszcze ma "zasieg" na max 3-4 kręgle. Any ideas?
To jesteś jakiś lelawy, bo mi właśnie tym sposobem wpadło.

Nic ci tym sposobem nie wpadło, bo to bzdura i to niemożliwe, jak też gość nie jest "lelawy" (jakbym wiedział co to znaczy:).

 

Po prostu opisy są do kitu, robione przez ludzi którzy nie umieją się precyzyjnie wyrażać. Oto bzdurny (niedziałający) opis wroga z onlinecenter:

1."- po dojściu do stanowiska zrób dwa kroki w lewo

2.- wejdź do trybu wykonywania rzutu i odchyl gałkę do tyłu

3.- policz sobie spokojnie do jednego i na dwa powoli skieruj gałkę do góry"

1.jasne

2.jak szybko odchylać tą gałkę? najwyraźniej nieistotne

3.ok, liczę, tylko dlaczego do jednego? skoro z opisu jasno wynika, że do dwóch, bo ... gdy policzę od jednego to co mam robić między jeden a dwa? Wypróbowałem wszystko: trzymałem dalej do tyłu lub puszczałem gałkę lub kierowałem powoli do góry.

 

Różnica, że ja (nie tak jak Dziobak) strącam 9 lub 8 kręgli, zaś 1-sze dwa rzuty które zrobiłem bez żadnego opisu były po 10.

Edytowane przez Arek_
Odnośnik do komentarza
Powiedzcie mi, jak zrobić tego całego turkey w kęglach? Wszystkie txty, ze 2 kroki w lewo i potem sekundę przytrzymać mozna rozbić o kant tyłka. Nie dość, że kula sunie wolno, to jeszcze ma "zasieg" na max 3-4 kręgle. Any ideas?
To jesteś jakiś lelawy, bo mi właśnie tym sposobem wpadło.

Nic ci tym sposobem nie wpadło, bo to bzdura i to niemożliwe, jak też gość nie jest "lelawy" (jakbym wiedział co to znaczy:).

 

Po prostu opisy są do kitu, robione przez ludzi którzy nie umieją się precyzyjnie wyrażać. Oto bzdurny (niedziałający) opis wroga z onlinecenter:

1."- po dojściu do stanowiska zrób dwa kroki w lewo

2.- wejdź do trybu wykonywania rzutu i odchyl gałkę do tyłu

3.- policz sobie spokojnie do jednego i na dwa powoli skieruj gałkę do góry"

1.jasne

2.jak szybko odchylać tą gałkę? najwyraźniej nieistotne

3.ok, liczę, tylko dlaczego do jednego? skoro z opisu jasno wynika, że do dwóch, bo ... gdy policzę od jednego to co mam robić między jeden a dwa? Wypróbowałem wszystko: trzymałem dalej do tyłu lub puszczałem gałkę lub kierowałem powoli do góry.

 

Różnica, że ja (nie tak jak Dziobak) strącam 9 lub 8 kręgli, zaś 1-sze dwa rzuty które zrobiłem bez żadnego opisu były po 10.

 

Opisy nie są do kitu, tylko trzeba kilka razy próbować, bo to nie jest symulator bowlingu i kręgle trochę dziwnie się przewracają. Mi się udało w 10 minut to zrobic zgodnie z opisem.

 

1. Jasne, bierzesz tor przy ścianie i robisz dwa kroki w lewo.

2. Szybkość odchylania gałki nie jest istotna.

3. Jeśli ktoś nie umie liczyć do dwóch to niech poczeka 1 sekunde i wtedy odchyli gałkę do przodu. Najważniejsze żeby kula sunęła wolno. No i trzeba próbować kilka razy jeśli się nie uda. Jeśli ktoś zaczai timing to nie będzie większego problemu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...