Skocz do zawartości

Osiągnięcia


Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

IMO kręgle to straszna loteria i tutaj nie za bardzo da się jakoś bezbłędnie rzucać :). Ja waliłem na zasadzie 2 w lewo, do tyłu gałka i prosto do przodu i gdzieś tak po pół godzinie to wpadło (najgorzej jak się 2 razy zbiło, a za 3 nie wchdoziło) :D .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 407
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

(pipi) (pipi) za(pipi)ana dziffka !

JEDNEGO szczura mi brakuje, a teoretycznie powinienem mieć wszystkie

i weź teraz szukaj (pipi)a

NIENAWIDZę tej panującej mody. 200 ptaszków, 500 orbów, 100 tagów, 666 penisów.

Po kij to dają w grach? Jak ktoś chce pozwiedzać mapę to to zrobi.

Jedyne rozwiązanie to tak jak w Bully'm. Szybko dostępna mapka z zaznaczonymi bzdetami, które znikają z niej po zebraniu.

 

Odnośnik do komentarza
(pipi) (pipi) za(pipi)ana dziffka !

JEDNEGO szczura mi brakuje, a teoretycznie powinienem mieć wszystkie

i weź teraz szukaj (pipi)a

NIENAWIDZę tej panującej mody. 200 ptaszków, 500 orbów, 100 tagów, 666 penisów.

Po kij to dają w grach? Jak ktoś chce pozwiedzać mapę to to zrobi.

Jedyne rozwiązanie to tak jak w Bully'm. Szybko dostępna mapka z zaznaczonymi bzdetami, które znikają z niej po zebraniu.

Sprawdź te które są blisko siebie (Statua Szczęścia), może jakiegoś pominąłeś? Sam skończyłem z nimi dzisiaj, nie miałem żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza

Zrobione 100% :) przegapiłem jednego ale na szczęście zaznaczyłem na mapie jako "niepewny" i się odnalazł ostatni ptaszek

 

Ale miałem lepszy numer. Grę przelazłem na 100% i by to uczcić pojechałem do strip clubu

3 pokaziki i .... zwiecha ! Reset konsoli i wszystko od nowa... (21 szczurów)

 

[...]Dzięki temu mogą się chwalić, że ich gra zapewni 100h rozgrywki :potter:

Na szukanie szczurów mało czasu mi zeszło. Głównie zabawa w mieście i na 96h się skończyło.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Ja wczoraj również zdobyłem achievementa za zabicie developera Rockstar. Zdziwiłem się ogromnie :)

 

Same here, wpadłem na chwilę do Mafia Work mając niewiele czasu, myślę sobie: przydałby się wreszcie jakiś nowy achiev, dawno nic nie wskoczyło, ale cóż, na razie popykam sobie w multi. Szło mi beznadziejnie, po 6 minutach miałem 0$, nagle widzę jak wypada koleś z samochodu po wypadku, myślę: pomogę mu i go przajadę. Okazało się, że to developer ;)

Odnośnik do komentarza
Przecież ten acziw jest wirusowy :D

 

kiedy ostatnio sie nim interesowalem (dosc dawno) wszyscy twierdzili ze nie jest wirusowy wiec zaskoczenie bylo bardzo mile :)

 

 

ten achiwment nie jest wirusowy , ja sie zdziwilem jak pierwszy raz odpalilem multi i pierwszy moj zabity gostek to byl czlowiek z rockstar i odrazu wyskoczyl mi ten acziw. O tych developerach wiedzialem juz czesniej ale nie widzialem ze tak czesto i latwo mozna ich spotkac(mozna ich latwo rozpoznac lataja w samych slipkach pol nago). Nie wiem jak wy ale ja ich czesto widze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...