Skocz do zawartości

Osiągnięcia


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pawlo_PL

Jeśli mam 42% gry i ok. 15h na liczniku,to mam szansę na "Liberty City Minute"?

O co chodzi w achievmencie,w którym mam zabić producenta(?)Rockstara.Skąd będę wiedział,że to producent ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 407
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość Pawlo_PL

Laski olewam,a telefony od kumpli odbieram tylko po to, żeby zaraz anulować plany ;) W ten sposób nie spada mi u nich szacunek.

GTA IV ma niesamowicie wciągającą historię.Nie zgadzam się z tymi,którzy twierdzą, że gra jest przehype'owana,albo nudzi się po 3h.

Cudowna gra.Kiedy tylko wyjdą oba dodatki na płycie,będzie to dla mnie zakup obowiązkowy.

 

btw.Kogo zabijaliście? Ja do piachu posłałem

Francisa,Playboya X

,a tego gościa z początku zostawiłem w spokoju ^_^

Odnośnik do komentarza
Laski olewam,a telefony od kumpli odbieram tylko po to, żeby zaraz anulować plany ;) W ten sposób nie spada mi u nich szacunek.

GTA IV ma niesamowicie wciągającą historię.Nie zgadzam się z tymi,którzy twierdzą, że gra jest przehype'owana,albo nudzi się po 3h.

Cudowna gra.Kiedy tylko wyjdą oba dodatki na płycie,będzie to dla mnie zakup obowiązkowy.

 

btw.Kogo zabijaliście? Ja do piachu posłałem

Francisa,Playboya X

,a tego gościa z początku zostawiłem w spokoju ^_^

 

zabicie Playboya jest po prostu bardziej oplacalne. Dwayne'a zostawiasz przy zyciu i przy odpowiednim wskazniku przyjazni przez telefon mozesz wezwac jego ludzi w trakcie jakiejs rozruby, no i jeszcze mieszkanie Playboya z bonusem dostajesz. jak zabijesz Dwayne'a to Playboy zrywa z toba kontakt i tyles go widzial ;]

 

Odnośnik do komentarza

Ja przy 24 h śmigałem na misję taksówkami i po ostatniej misji miałem 29 h więc radzę się śpieszyć miałem wtedy chyba koło 40 % gry . Wszystkie wstawki oglądałem , kumpli i laski olałem totalnie dopiero po skończeniu gry wziąłem się za acziwy

. Zostały mi tylko gołębie , skoki i nudne multi ale to raczej nie dla mnie jest i przy 83 % bodajże odpuszczam .

Edytowane przez Raiga
Odnośnik do komentarza
Czy po zakończeniu fabuły, możemy dostać achiewmenta polegającego na osiagnięciu 75 % sympatii?Ogólnie czy skończenie fabuły blokuje nam jmożliwość dostania jakiś aciewmentów?

Nie, nieblokuje - jedynie trzeba się uwinąć w 30h z fabułą. Wyraźnie jest napisane, że ludzie muszą Cię lubić bodajże na ponad 90% i tylko Ci, którzy pozostali żywi. To o czym mówisz, to dodatkowe przywileje ze względu na to, że ludzie lubią Cię na 75%.

Nie pamiętam jak jest z Dwaynem :huh:

, bo ja go niby

pozostawiłem żywego

, a przecież playboya jak

pozostawimy przy życiu, to on znika i tracimy kontakt, zyskując 25 000$

.

 

Musisz poczytać jakiś poradnik.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie mogę zrobić achievementa dot. wyścigów od Brucie'go, tzw. Genetically Superior - coś w tym stylu. Problem polega na tym, że nie ma ciągle nowych wyścigów. Zrobiłem z 10 wyścigów i koniec, nie ma więcej. Coś robię źle, że ciągle pytam go o te wyścigi prze komórę?

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Koncze za raz Watek glowny, ale za cholere nie moge zrobic 2 achievmentow. Mimo ze trzaskam 5, ba 6 barrel rolli na lotnisku to nie wyskakuje mi odpowiedni achiev. WTF? Gdzie indziej mozna to zrobic. Tak samo z osiagnieciem Chainreaction - wysadzam na skrzyzowaniu 10 aut w 10 sekund i nic. Dawac jakies hinty.

Odnośnik do komentarza

Chainreaction - zablokuj na moście 2 pasy samochodami, poczekaj aż nadjedzie więcej gości, 4 granaty w środek w różne miejsca i miga osiągnięcie.

 

Lotniskowy aczik - wpisz sobie to w YouTube, to najlepiej zobaczysz, mnie się udało po kilkunastu próbach i nie wiem jaki może być sekret. Bo to, że używasz tych zółto-czarnych "wyskoczni" to chyba oczywiste?

Odnośnik do komentarza

Zróbcie to na dachu budynku, tak jest o wiele prościej.

 

Wysoki budynek + kod na samochód. Stajemy samochodem na krawędzi (dwa boczne w powietrzu, dwa boczne na dachu) i zsuwamy się, by zacząć się kręcić wokół własnej osi. Ważne, by trzymać kierownicę w którąśtam stronę by się szybciej kręcić. Mi wpadło za pierwszym razem.

 

Na YT jest filmik odnośnie tego, wpiszcie nazwę achievementa i poszukajcie.

 

Nie mogę zrobić achievementa dot. wyścigów od Brucie'go, tzw. Genetically Superior - coś w tym stylu. Problem polega na tym, że nie ma ciągle nowych wyścigów. Zrobiłem z 10 wyścigów i koniec, nie ma więcej. Coś robię źle, że ciągle pytam go o te wyścigi prze komórę?

 

Jeździj po różnych wyspach, w różnych dzielnicach i o różnych porach dnia. Ja nie miałem z tym większego problemu. Jak już się skończą to odczekaj kilka dni czy kilka godzin.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Jasne. Ja do dwudziestej godziny zasuwałem normalnie samochodami na misje, wychodziłem z przyjaciółmi i bawiłem się na mieście trochę, ze spokojem można się uwinąć w te 30 godzin. Po prostu używaj taksówek i nie trać czasu na nic pobocznego, a ze spokojem z oglądaniem scenek itd. się wyrobisz.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.