Skocz do zawartości

Osiągnięcia


Rekomendowane odpowiedzi

Świetna mapka, lokalizacje i ich fotki:

 

http://i80.photobucket.com/albums/j186/Jon...cations1-50.swf

 

 

Mam pytania odnośnie osiągnięć ''Top The Midnight Club'' i ''Auf Wiedersehen Petrovic''

1. Czy wyścigi mogą być ustawione na jedno okrążenie?

2. Czy wyścig zostanie zaliczony jako wygrany jeśli wszyscy gracze opuszczą grę i tylko ja zostanę?

 

1. Tak.

2. Nie. Wyścig musi ukończyć i zaakceptować (to znaczy przy tabeli z czasami nacisnąć A - Continue) co najmniej dwóch graczy, dodatkowo nie może być on zglitchowany, co czasami się zdarza. Żeby mieć 100% pewność, że wygrało się dany wyścig musisz zobaczyć Leaderboardy (statystyki w menu), wybrać interesującą opcję, odnaleźć swój gamertag (przycisk Y) i spojrzeć na liczbę pod kolumną z joystickiem z gwiazdką. Jeśli jest większa niż 0 to oczywiście wyścig masz już z głowy. No i musisz pamiętać też o tym, że aktualizacja tego rankingu nie następuje od razu, ale po kilku minutach.

 

 

wielkie dzieki :) przyda sie

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 407
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Macie jakiś dobry sposób na przejście tych stunt jumpów (chodzi mi o pojazd), wiecie gdzie można znaleźć zaparkowanego nrg 900? W ostateczności można wpisać kod na niego, tylko nie wiem czy on czegoś nie zablokuje.

BTW do 100% brakuje mi tylko jumpów!!! Ostatnio robiłem gołębie i oczywiście jeden mi został na końcu i nie wiedziałem gdzie, potem znalazłem go w miejscu gdzie były dwa obok siebie, a używałem mapki z PE 131 i tam było tylko zaznaczone jako jeden <_<

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...