Skocz do zawartości

Osiągnięcia


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, czy ktoś da radę zrobić "One Man Army" uczciwie, bez glitchowania? Jak też czy twórcy dając za to jedyne 40GS od razu nie zakładali tego, że należy to robić jak tchórz?

 

"One Man Army" znaczy wiadomo co, a chowanie się przy słupie, na dachu, w tunelu czy jazda Hummerem lub helikopterem, to nie powód na "One Man Army", ale "One Man Coward". Do dzieła jednoosobowe armie! :) (bo ja napewno nie dam rady).

 

No wlasnie. Skonczylem watek fabularny, do kompletu achievow offline zostalo mi ona man's army. Jak to zrobic? Ile bym zadymy nie sial, ile rakiet nie wystrzelil i w ogole sial zniszczenie 6 gwiazdek sie doprosic nie moge. :( Moze jakies miejsce dobre ku temu znacie?

 

Btw. jesli zaczne gre jeszcze raz na swoim profilu na konsoli, tzn. zaczne w nia grac od nowa to achievmenty beda zachowane i bede mogl to one man's army zrobic na tym moscie zanim odkryje 2 wyspe??

Proste jak barszcz. W pierwszym domu chowasz się za ścianą (tuż przed schodami prowadzącymi do góry, do mieszkania) i ostrzeliwujesz się z tego co fabryka dała. Jak zdobędziesz 6 gwiazdek (na pięciu ciskać granaty, szybciej wpada) wypad z budynku, łapać pierwsze co jest i jazda.

Ja tak zrobiłem, w sumie chyba z 10 minut uciekałem, ale mnie dopadli w końcu.

 

A jak nie chcesz się męczyć z uciekaniem wystarczy trick z savem i tadaaa :P

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 407
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Proste jak barszcz. W pierwszym domu chowasz się za ścianą (tuż przed schodami prowadzącymi do góry, do mieszkania) i ostrzeliwujesz się z tego co fabryka dała. Jak zdobędziesz 6 gwiazdek (na pięciu ciskać granaty, szybciej wpada) wypad z budynku, łapać pierwsze co jest i jazda.

Ja tak zrobiłem, w sumie chyba z 10 minut uciekałem, ale mnie dopadli w końcu.

 

O, ciekawe. Stestuje w domu jak z tyry wroce. :twisted: :piwo:

Odnośnik do komentarza

No sorry ale glitch z mostem to lamerstrwo :P Ja tu przepedzilem pol miasta zeby nabic 5 gwiazdek, barykada w cluckin bell, posilki od dwayna i napierdzielanie z granatow i rifle do policji. super akcja. Swietny achievement! Probowalem tez takiej akcji w strip clubie ale nie ma tam jak sie oslaniac :)

 

Co do multi tez mam zastrzezenia. Za duzy nacisk na wyscigi jest polozony a za malo jest misji do robienia w coopie, ktore sa naprawde fajne i wymagaja dobrej wspolpracy. Mam nadzieje ze dodatki cos zmienia w tej sprawie. Losowe wyszukiwanie ludzi to tragedia jest. Czasem trafisz na takich bambusow ze ci samochod w garazu na dzien dobry wysadza w deal breaker. Polakow jeszcze nie spotkalem w ogole, a dobrych kilkanascie godzin juz przegralem. Kickowanie ludzi tez mnie doprowadza do szalu, bo przeciez kick wyrzuca od razu do singla!! I kupa czasu stracona na powrot do multi. Ludzie! Apel: jesli chcecie grac sami to dajcie szanse na wyjscie z gry po dobroci! Czesto ledwo zdaze ominac animacje z misji i juz wracam do singla. Dajcie innym tez cieszyc sie z gry.

Odnośnik do komentarza

Podolalem z One Man's Army - natchnal mnie kroolik. Rozpetalem pieklo na ulicy przed chalupa w middle park east, gdy nabily sie z 3 gwiazdki wbitka do korytarza i czajana za murem, paly wbiegaja to im seryjke z karabinu, drzwi otwieralem strzalem z karabinu i rakieta z RPG na ulice, gdy uzbieralo sie 6 gwiazdek macie 2 opcje:

 

- wjechac winda na gore, nie wiem ale nie wydaje mi sie zeby paly tam wjechaly wiec moze po 5 minutach wpadnie wam Achiev.

 

- wypasc na ulice, dorwac fure (zaparkowalem przed akcja hammera) i ruszyc w miasto. Udalo mi sie za 2 podejsciem, jechalem ile fabryka dala, rozwalalem blokady i achievment wpadl. Jestem z siebie dumny a nie jakies czajany pod mostem; co jak co ale z tym warto sie pomeczyc. :]

 

Biore sie za misje dla policji, ufff, trzeba rozwalic gierke. A w kolejce stunty i golebie, HUH! O_O

Odnośnik do komentarza
1.- "Top The Midnight Club" spoko, tylko dlaczego jak się prowadzi i wszyscy wyjdą to nie zalicza wygranej? Wyścigu z 2-3 przeciwnikami właściwie nie idzie ukończyć, bo wszyscy wychodzą gdy tylko jadą na końcu.

2.- "Auf Wiedersehen Petrovic" głupie Osiągnięcie, wymagające wygrania każdego wyścigu, co nie byłoby takim wyzwaniem, gdyby nie to, że takiego Cannonball Run nikt nie ustawia, a jak się to zrobi samemu jako host, to przez debilny system głosowania dostaje się kicka w połowie przypadków. Gdzie system wyszukiwania takich wyścigów jakich się chce, no gdzie?

1.Musisz "oszukiwać", że jesteś kiepski. Najlepiej bądź ciagle drugi (lub niżej) to się nie rozłączy, a 10-15 sek przed metą wyścig na poważnie, nie uciekając za bardzo.

2.Ja grałem 10% wyścigów w Cannonball Run. Ale jak nie masz farta to przycisk "back" do skutku. A kicka dostają często hosty, które nie chcą/nie mogą wystartować.

10s chyba wystarczy na zmiane plytki

Na zmianę tak, ale czy na zatwierdzenie tego w profilu. Na początku zawsze wszyscy są w Dashboard, a dopiero po ok.0,5min w grze.

Ponadto brak TKO iZoMBiE w rankingach online gdzie musi być, jak też po zrobieniu 1000GS i 14000GS ogólnie zablokował prywatność i nabił w dzień dodatkowe 56000GS.

 

Odnośnik do komentarza

No ni huhu nie wchodzi mi "chain reaction". Blokuje autostrade, rzucam granaty, wale z bazooki - go.w.no. ;[ Probowalem robic na jakims parkingu, zmotalem 6 fur i paly wjezdzaja a jak zaczynam sie z nimi napi... bic to du.pa wychodzi z tego wysadzania wozow. ;[[ Gdzie najlepiej to zrobic?

 

Juz mam nawet plan zeby z ta panna sie umawiac co anuluje nam gwiazdki jak jestesmy poszukiwani i wtedy na parkingu ustawiac fury a jak paly sie zjawia, dzwonic do niej i za chwile dalej krasc furaki, ustawic 10 i ka-bum.

 

Ma ktos lepszy pomysl?

Odnośnik do komentarza
No ni huhu nie wchodzi mi "chain reaction". Blokuje autostrade, rzucam granaty, wale z bazooki - go.w.no. ;[ Probowalem robic na jakims parkingu, zmotalem 6 fur i paly wjezdzaja a jak zaczynam sie z nimi napi... bic to du.pa wychodzi z tego wysadzania wozow. ;[[

 

Ja zrobiłem to tak, że zwinąłem autobus (Stoi na "Times Square" albo obok wjazdu na autostradę w I mieście) i stanąłem nim w poprzek na moście. Dokładniej na tym ciasnym moście, łączacym I miasto z drugim, tym który jest bliżej Happienes Island. Jak już uzbierało się trochę samochodów (trzeba poczekać z 60 sekund) rzuciłem 2 granaty i zaliczyłem za pierwszym razem ;]

 

Może to pomoże.

 

http://pl.youtube.com/watch?v=z5WfESIS99s

 

Robiłem identycznie jak na tym filmiku.

Odnośnik do komentarza
No ni huhu nie wchodzi mi "chain reaction". Blokuje autostrade, rzucam granaty, wale z bazooki - go.w.no. ;[ Probowalem robic na jakims parkingu, zmotalem 6 fur i paly wjezdzaja a jak zaczynam sie z nimi napi... bic to du.pa wychodzi z tego wysadzania wozow. ;[[

 

Ja zrobiłem to tak, że zwinąłem autobus (Stoi na "Times Square" albo obok wjazdu na autostradę w I mieście) i stanąłem nim w poprzek na moście. Dokładniej na tym ciasnym moście, łączacym I miasto z drugim, tym który jest bliżej Happienes Island. Jak już uzbierało się trochę samochodów (trzeba poczekać z 60 sekund) rzuciłem 2 granaty i zaliczyłem za pierwszym razem ;]

 

Może to pomoże.

 

http://pl.youtube.com/watch?v=z5WfESIS99s

 

Robiłem identycznie jak na tym filmiku.

 

O, sprobuje w domu jakl wroce z roboty. To moze byc to! :)

 

Btw. te mapki z netu sa w miare dokladne? Trudno znalezc stunty i golebie czy raczej sa w jakichs widocznych miejscach?? Czeka mnie to i jestem przerazony wizja szukania... ;>

Odnośnik do komentarza

Co do wysadzenia 10 pojazdów, widziałem na necie ciekawy sposób - na trzeciej wyspie jest sklep z motocyklami. Gość wjechał w niego samochodem, pozgarniał wszystkie motory w jeden kąt (siedząc w aucie, dzięki czemu miał spokój z pałami), dostawił do tego ze dwa wozy, by była odpowiednia liczba pojazdów, i pipnął w to bazuką. Włola.

 

Ja załatwiłem to na jakimś parkingu, poustawiałem obok siebie kilka fur, przyjechały pały i swoimi wozami zwiększyły jeszcze pulę, potem piękna rozruba, kilka rakiet, jest achiev.

Odnośnik do komentarza
Co do wysadzenia 10 pojazdów, widziałem na necie ciekawy sposób - na trzeciej wyspie jest sklep z motocyklami. Gość wjechał w niego samochodem, pozgarniał wszystkie motory w jeden kąt (siedząc w aucie, dzięki czemu miał spokój z pałami), dostawił do tego ze dwa wozy, by była odpowiednia liczba pojazdów, i pipnął w to bazuką. Włola.

 

Sasori, wez na mapce zaznacz gdzie to jest i wrzuc na tinypic.com i podlinkuj tutaj, dobry patent. A sklepu z motorami nie widzialem nigdy! O_o

 

Colin84 - dziekuje. :) :piwo:

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Panowie wspaniała wiadomość, wchodzę dziś na profil kumpla, który ma już prawie 1000. Patrze achiv, "Let Sleeping Rockstars Lie" zrobiony, zagadałem, do niego, co się okazało, mówi, że jest to już achiv wirusowy, w zwykłym DeathMatchu, zrobił, go zabijając jakiegoś angola. I tyle w temacie.

 

W 100 % potwierdzona informacja, sam przed chwilą go zrobiłem, co drugi angol, czy hamburger biega z tym achivem, więc nie problem zabić jednego z nich.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
Panowie wspaniała wiadomość, wchodzę dziś na profil kumpla, który ma już prawie 1000. Patrze achiv, "Let Sleeping Rockstars Lie" zrobiony, zagadałem, do niego, co się okazało, mówi, że jest to już achiv wirusowy, w zwykłym DeathMatchu, zrobił, go zabijając jakiegoś angola. I tyle w temacie.

 

W 100 % potwierdzona informacja, sam przed chwilą go zrobiłem, co drugi angol, czy hamburger biega z tym achivem, więc nie problem zabić jednego z nich.

Ja też go przed chwilą dostałem. :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...