Skocz do zawartości

MotorStorm: Pacific Rift


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

złota rada na wszystkie wyścigi w rank 7 i 8 - jechać najbardziej optymalną droga jazdy i nie mieć ani jednego crasha :).Wtedy praktycznie pewne,że się będzie pierwszym :).Brzmi banalnie w praktyce już gorzej :P.Tym bardziej,że szczególnie na rank 8 co wyścig jest kilka prób kierowców-kamikadze na nasz pojazd :)

Odnośnik do komentarza

no i z fartem, ze jest, mam tylko nadzieję, ze naprawi co nieco

 

jak to jest w koncu z sytuacja, gdzie jade obok zioma, spycham go na drzewo, albo sam sie rozwala i w tej samej chwili pojawia się obok na pełnej prędkości (jako ghost) .... ręce opadają, ktos mi kiedys odpisa, ze to lagi, ale srednio mi taka opcja pasuje

 

co wyw na to ?

Odnośnik do komentarza

to jest ten słynny błąd gry,który niby eliminuje ten patch(przećwiczę na wieczór).Powodów czemu tak się dzieje wyczytałem już chyba z 10,głównie właśnie ludzie zrzucali to na lagi...

 

Ciekawe czy patch to naprawił choć i tak swoją drogą multi w PR jest świetne,wszysto chodzi płynnie i szybko.

 

CZEKAMY NA DLC :)

Odnośnik do komentarza

Tak to 1.01 i szczerze mówiąc rea działa dobrze ten rewspan raz nie , moze to wina ze jeszcze nie wszyscy sciągneli. Właśnie startowałem do wyścigu i jakie było moje zdziwienie jak na starcie mój samochód lezał bokiem !!o_O Odrazu select i poscig za przeciwnikami. Ale takie jaja to przed patchem mi sie w tej grze nie przytrafiały <_<

Odnośnik do komentarza
A jaki w ogole numerek ma ten dzisiejszy patch? Ja sciagnalem jak byl wczesniej (1.01) i teraz juz nic mi nie wyskakuje (info o patchu). Jesli nadal jest to 1.01 to troche dziwne, bo albo jednak nic nie zmienili (a wycofali na jakis czas), albo ci co sciagneli patch wczesniej beda mieli jego "gorsza" wersje...

 

z 2 tyg temu wyszedł już ten patch 1.01 ale go wycofali w tym samym dniu bo miał jakieś błędy ! Ja go wtedy też akurat ściągłem ale działa jak narazie wszystko ok :)

Odnośnik do komentarza

Poprawili ten słynny błąd. IMO teraz jeżeli zdarza się taka sytuacja to tylko i wyłącznie wina laga czyli nic się nie da z tym zrobić. Online nareszcie chodzi stabilnie i dzisiaj ani razu mnie nie wywaliło. Szkoda tylko że nie naprawili najprostszego błędu i nadal są cały czas te same pory dnia:/ Banał który mnie bardzo kuje w oczy... Ja po cichu liczę na to że już jutro dadzą jakiś DLC :D

Odnośnik do komentarza
Poprawili ten słynny błąd.

Tzn. jaki słynny błąd, bo jestem trochę nowy w MS:PR? W online widziałem jedynie nadużywanie respawnu, naciskając select ktoś "przeskakiwał" spory kawałek trasy :/ wkurzające... coś jeszcze było nie tak czy chodzi po prostu o lagi? Te u mnie są czasami tragiczne, jak w LBP, zupełnie psują rozgrywkę...

 

jak to jest w koncu z sytuacja, gdzie jade obok zioma, spycham go na drzewo, albo sam sie rozwala i w tej samej chwili pojawia się obok na pełnej prędkości (jako ghost) .... ręce opadają, ktos mi kiedys odpisa, ze to lagi, ale srednio mi taka opcja pasuje

 

co wyw na to ?

To jest lag na 100%

Edytowane przez JackFrost
Odnośnik do komentarza
Game Update 2 is also on the way soon, which has some very cool new content in it, especially if you have a bit of a penchant for collecting cool stuff, or if you’re the type of person who enjoys PS3 Trophies and the like. I’ll say no more for now, and leave that one hanging there…

 

wrrr coś większego z trofeami w drodze...

 

BTW jak już kilka osób wspominało po patchu mają miejsce dziwne sytuacje na początku wyścigu-dziś startowałem z motorem przeciwnika wewnątrz mojego mudpluggera i pierwsze sekundy wyścigu stracone przez ciągłe naciskanie startu by zresetowało mnie na trasę :/

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

ja pograłem kilkanaście wyścigów online i chyba nie do końca naprawili ten bug z pojawianiem się rozpędzonych duchów po wybuchu, widziałem kilka takich sytuacji...

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza

pamiętaj,że niektóre sytuacje to po prostu wciśnięcie przycisku select przez gracza i powrót na trasę.Z perspektywy wyścigu gdy masz rywala kilkanaście metrów przed sobą często to może wyglądać na krasę,a po prostu gracz widząc,że ostro zboczył z optymalnego toru jazdy resetuje się na trasę :)

 

Wreszcie mogę się dłużej cieszyć tą grą (od momentu kupna w listopadzie zeszłego roku nonstop pożyczam ją moim kumplom,po prostu gra była oblegana-przynajmniej w zamian znajomi pożyczali kilka niezłych tytułów :P) i to definitywnie arcade racer tej generacji.Kilka dni treningu(parę dni temu trochę grałem z bosmankiem to była to tragedia) i znowu jako tako czuję trasy i jakoś to idzie :).Ta gra rządzi :).Nie spocznę puki nie zrobię w niej platyny,choćby to miało miejsce w 2010 :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...