Skocz do zawartości

MotorStorm: Pacific Rift


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam jeszcze takiego syfu na serwerze MS2 nie było jak obecnie. Ostatnio wygrałem wyścig i zabrało punkty do tego jakieś dziwne wypadki na prostej drodze jak byś w coś przywalił odwracanie pojazdów na starcie czyli połowa zawodników jedzie normalnie a druga połowa jedzie w przeciwną stronę nie mówiac już o tych piętrowych startach samochód na samochodzie do tego co jakiś czas rankingowe wyścigi na planszach z Dlc. Wystarczy też zobaczyć jak są dawane respawny jeśli ktoś ma dlc to proponuje włączyć sobie plansze Wildfire Volcanic i dać na poziom trudności Hardcore zobaczycie jak się będą respawnować pojazdy na początku planszy a resztę można sobie dopisać jak to wygląda na innych planszach:) Możemy sobie ponarzekać i tak to olewają gra jest już tak długo a błędy są dalej i nawet coraz lepsze:) Pogratulować tylko:P

 

Rangi onlie odblokowują samochody? Czy tylko pucharki?

 

 

Hm dawno to robiłem więc chyba też samochody:P ale w 100% nie mam pewności:P

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza
do tego co jakiś czas rankingowe wyścigi na planszach z Dlc.

dziś jechałem rankingowy wyścig na Darkfire Swampie. Czyli jednak trasy DLC są na rankingowych wyścigach. W sumie to chyba dobrze, nie? Bo napisałeś to DaniDevil między narzekaniem na tę grę.

 

jeaah - mam platyne w tej grze.

 

poniżej 2 wesołe screeny z hmm - spod Hollowed Eartha Vulcanica. Zaraz po skoku na hopce (to miejsce, gdzie jest skrót na zwykłym Hollowed Earthie) (skaczemy w prawo) skręcamy między skały i przejeżdżamy przez gałęzie. Może jak by tam wskoczyć motorem, to obracając kamerą dałoby się coś napisać, heh

 

msprsepkongpl5.th.jpg msprsepkongpl6.th.jpg

 

w sumie 2 najbardziej mnie irytujące rzeczy w MS:PR to wóz na wozie na starcie i dziwne respawny - to się też tyczy takich sytuacji gdy zgniotę motor Monsterem, a ten pojawia się przede mną na tyle daleko, że go nie dogonię. Albo na WildFire - jechałem kiedyś wyścig, a koleś przede mną specjalnie eksplodował po wyskoczeniu z hopki, pojawiał się już po drugiej stronie lawy i dodatkowo jak to po eksplozji miał do wykorzystania całą dopałkę; i wygrał skubaniec.

 

raz miałem wyścig na zero okrążeń

 

tyle "gupich" błedów, a i tak lubię Motorstorma

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k
Zaje... gra do 7 rangi festiwalu. Później to co się dzieje skutecznie wkur... i zniechęca do dalszej gry. Dawno, ale to bardzo dawno temu nie widziałem tak perfidnego oszukiwania przez konsolę w ścigałkach.

to nie prawda - po prostu jesteś za słaby ;) pograj o piątą rangę online a poznasz tyle skrótów i możliwości polepszenia czasu że festival na rank 8 wydaje się co najwyżej lekko trudny ;)

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

nauczysz się ;) uwierz mi że miałem identyczne zdanie, ale jak już dobiłem do platyny to dla przypomnienia odpaliłem sobie wyścigi na rank 8 w festivalu z którymi miałem kłopoty - po tym wszystkim okazały się na prawdę proste...

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza

Ehh niech mi ktoś powie jak najszybciej ukończyć Wieldfire (Rank: 8 ) kiedy mamy do wyboru tylko Big Rig'a i Monster'a? Chodzi mi dokładnie o czas w którym musimy się zmieścić: 4:40, próbwoałem już tylu dróg, zarówno z prawej jak i z lewej strony a nawet mieszałem i tylko raz zbliżyłem się do 4:46

Edytowane przez WESKER-DL
Odnośnik do komentarza

Dodam jeszcze, być może to pomoże, zauważcie że w ostatnich wyścigach tych trudnych schemat jest taki sam tzn, na pierwszym okrążeniu 2 lub 3 przeciwników oddala sie bardzo szybko na tyle że czasami po prostu ich nie widać nawet na przodzie... ale zawsze na drugi okrążeniu gwałtownie zwalniają na tyle że idzie ich spokojne wyprzedzić i tutaj trzeba zdobyć dużą przewagę aby na ostaniach okrążeniu lub na 3 nie stracić przewagi mimo ze zbliża się bardzo blisko.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

@szpic - dodatkowa rada - na wielu trasach Big Rig ma najlepsze czasy. Jednak np. na The Edge (szczególnie, gdy jest wyścig tylko na 1 okrążenie) Bike czy Rally car tak na starcie odskoczą ciężarówce, że ta ich nie dogoni.

 

poniżej kilka moich spostrzeżeń, zapytań odnośnie kultury grania online:

 

1. grając w ekipie ludzi, z których większość ma headseta, lepiej nie odchodzić od TV między wyścigami i słuchać, co mają do powiedzenia. Szczególnie, gdy samemu nie ma się tego headseta. Aż 2 razy sreipdoliłem akcję jadąc "skrótem" na Rifcie (nie sam, było paru takich, jak ja), a później się okazało, że mówili, żeby nim nie jechać. Pozostało mi powiedzieć sorewicz.

 

2. uderzyć z piąchy czy nie?

widoczne to zwłaszcza na początku wyścigu - gracze ze wspólnego lobby unikają kolizji/ nie atakują friendsów. Fajna sprawa.

 

3. celowe eksplozje

wiadomo już, że jazda "skrótem" na The Rifcie nie jest mile widziana, co więc z wybuchami na konkretnych hopkach (Riptide - tu się chyba najbardziej opłaca stosować; Wildfire, Razorback...) - jak na to patrzą Ci, którzy nie eksplodują?

 

zastanawiam się czy trudno wydać patcha do MS:PR dobudowującego jakąś blachę na Rifcie (Volcanicu również) pod mostkiem, skończyłoby się jeżdżenie...

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

ten błąd na The Rift to chyba po ostatnich patchach powstał bo jak grałem przed nimi kilkadziesiąt godzin w online to nie przypominam sobie żeby ktokolwiek go stosował, a ostatnio jak włączyłem grę to na The Rift w wyścigu na trzy okrążenia jeden koleś cały wyścig przejechał jak ja kończyłem drugie kółko.

 

co do reszty uwag to racja. do dzisiaj pamiętam akcje z ludźmi z forum PE podczas walki o platyny - było mega miodnie :)

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...