Skocz do zawartości

MotorStorm: Pacific Rift


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

zacząłem dzis grać w pacific rifta, pierwsze co sie rzuca w oczy to ze jest o wiele trudniej niż na PSP, tam pierwsze kilka(nascie) wyscigów robilo sie raczej bez problemu, a tutaj nawet te pierwsze bywają takie ze jade caly czas na 6 miejscu i nie widze nawet czołówki

chociaz pewnie to kwestia obeznania tras

 

 

czy DLC to tylko trasy ? czy moze da sie zassac samochody? (przejzalem store i widzialem tylko packi z trasami)

Odnośnik do komentarza

Płatne DLC to oprócz nowych tras i starych lekko pozmienianych, dodają też parę nowych modeli pojazdów. Na trailerze tych DLC widać te nowe modele.

 

A powiem Ci, że początek festivalu to bułka z masłem, zobaczysz potem jak będzie przyjemnie :lol:.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

lol to serio jakas musi byc spora pomylka, bo przczytalem to w 2 miejscach na gameFAQs , w rzeczach do odblokowania i w poradniku o trofeach, są podane konkretne nazwy samochodów za ktrofea, dziwna sprawa

 

mały cytat

 

4. Unlockable Cars [unlck1]

--------------------------------------------------------------------

Some trophies will unlock more cars for you to race in. Here is a

list of which trophies unlock cars, and what cars they unlock.

 

1. Over Achiever (Platinum) - "Atlas Earthquake" Monster Truck

2. Stuntman (Bronze) - "Lunar-Tec SpaceFrame II" Buggy

3. Race Fan (Bronze) - 'Voodoo Thunder Lizard' Monster Truck

4. Friendship (Bronze) - 'Monarch Sparrowhawk' Bike

5. Ghost Rider (Bronze) - 'Molotov Elbrus' ATV

6. Hire Me (Silver) - 'Wombat Typhoon' Buggy

7. Speeder (Bronze) - 'Ozutsu Daimyo' Racing Truck

8. Wreck-Less (Bronze) - 'Springbok Namibia' Racing Truck

9. Last Man Standing (Bronze) - 'Atlas Arizona' Big Rig

10. Speed Demon (Silver) - 'Mojave Globetrotter' Mudplugger

11. Runner Up (Silver) - 'Wombat Mudslide' ATV

12. Champion (Gold) - 'Mirage Bastille' Mudplugger

13. Champion (Gold) - 'Monarch Backpacker' Big Rig

14. Competitor (Bronze) - 'Ozutsu Ronin' Rally Car

15. Casual (Bronze) - 'Wombat Beachmaster' Buggy

16. Ranked Streak (Silver) - 'Monarch MK 1' Rally Car

17. Hero (Silver) - 'The Nord Viking' Big Rig

18. Legend (Gold) - 'Monarch Deerstalker' ATV

 

http://www.gamefaqs.com/ps3/943354-motorstorm-pacific-rift/faqs/59181

 

nie spotkalem sie jeszcze z tak podstawowoą i wielką pomyłką na gamefaqs

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ok Jezeli Lunartec jest do odblokowania to pewnie tak jest.

Mam trophy stuntman i mam lunar tec'a

 

aby go ustawic idziesz do garage->vehicles i tam jak masz liste pojazdów klikasz np na buggy i dajac gora dol zmieniasz kolory a lewo prawo modele z tej klasy ;)

Odnośnik do komentarza

a ja mam dziwny problem, otoz, pare dni temu grajac, dostalem trofeum bodaj za odblokowanie wszystkich eleminatorow... dostalem standardowo jakis film czy cos i co dziwne, mase stuffu za "over achiever" czyli za platyne.. zaskoczony, popatrzylem do menu z trofeami i faktycznie, przy over achiever mam 49/49 ale trofeum nie jest zaliczone ;/ (oczyiscie nie mam 49 trofeow...), wczoraj zdobylem ze 2 kolejne trofea i o dziwo nie sa juz naliczanie... beda z tym jakies problemy typu np. nie uzykskam juz platyny albo cos?

Odnośnik do komentarza

 

ja też mam lunartec, ale inny model - "lunartec rollcage" (sama rama) , ale nie mam "lunartec space frame"

 

juz nie wiem o co chodzi ;p

 

Nowe pojazdy odblokowują się wraz z postępem w festiwalu, pamiętam że nie dostawałem nowych modeli za trofea.Sam już nie wiem o co chodzi :P wątpię aby gameFAQs sobie to wymyśliło :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Zamierzam w niedalekiej przyszłości nabyć MS2. Tylko boje się , że gra będzie tak trudna jak jedynka.

W''jedynce'' znam każdą trasę na pamięć , wiem kiedy zwolnić ,pod jakim kątem skręcić aby grać skutecznie i bezproblemowo.

Czy nie będę sie frustrował , i puszczał salwy ''faków'' tak jak za entym nieudanym razie na trasach z MS1 ?

Edytowane przez masaKRATOS
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

WITAM. Wiem ze gierka najnowsza nie jest ale dopiero teraz cos mnie do niej sklonilo:) I po 30h mam festiwal na zlotko!!! Bylo ciezko, chociaż spodziewałem sie wiekszego hardcoru po przeczytaniu waszych komentarzy:) moje wewnętrzne motto to: SPOKOJNIE TO TYLKO GRA ONA Z MNA NIE WYGRA MAM CZAS:) i udalo sie. Jest jakis sposób zeby sie ustawic na casual? Albo stworzyć taki wyscig,tak zeby zaliczalo 50 wyscigow do trophy. Jest to mozliwe???

Edytowane przez damian_s
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Właśnie ponownie kupiłem Rifta :) Co do pytania kolegi troszkę wyżej to jedynka jest moim zdaniem znacznie bardziej skillowa.

 

Mam pytanie do osób, które zakupiły Adrenaline i/lub Speed pack. Co zawierają dokładnie (czy fajne trasy, bo na autach i innym badziewiu mi średnio zależy) i czy warto wyłożyć te 22 złocisze.

Odnośnik do komentarza

Właśnie ponownie kupiłem Rifta :) Co do pytania kolegi troszkę wyżej to jedynka jest moim zdaniem znacznie bardziej skillowa.

 

Mam pytanie do osób, które zakupiły Adrenaline i/lub Speed pack. Co zawierają dokładnie (czy fajne trasy, bo na autach i innym badziewiu mi średnio zależy) i czy warto wyłożyć te 22 złocisze.

 

I tu się kolego mylisz właśnie przez specyficzne nierówności na każdej z tras oraz właściwe gospodarowanie boosta ta gra wymaga sporego skilla by bardzo dobrze jeździć.Nie wspomnę o tzw slam booście (L1 - R1) który wykorzystuje się w nieco innym celu niż zaplanowali sobie to twórcy gry.Szanuję twoją wypowiedź to twoje zdanie.

 

Z perspektywy czasu festiwal jest banalny dla mnie choć wiadomo każdy zaczyna od niego zabawę z MS.

 

Jeśli miałeś na myśli singiel ok możliwe ale na pewno nie online.

 

Ja tu tylko zapodam dwa filmiki wymiataczy które powinny rozwiać wątpliwości co do skillowości w tej grze. Moim Zdaniem to jest właśnie skill kto ćwiczy jest w stanie dużo w tyle zostawić innych przeciwników w ranked mimo tej samej rangi (legend). Takie umiejętności są ludzie w stanie nabyć ćwicząc Time Attack i przełożyć to na grę w ranked.

 

klik1

 

 

sam jestem 98 na dzień dzisiejszy wśród graczy którzy grają w Time Attack.

 

Time Attack

 

Co tydzień są rozgrywane eventy we wtorek o 21 na oficjalnym forum PlayStation jest zapis graczy i wyniki cotygodniowe jest nas mała grupka bardzo dobrych graczy można powiedzieć taki underground.Zainteresowanych odsyłam do działu online temat motorstorm klik post Emeta.

 

Mam nadzieję że przy MS3 będzie nas więcej i godnie będziemy prezentować polskę i pokażemy kto tu rządzi.

 

Ostrzegam dojście do bdb poziomu w tej grze wymaga nieco treningu i poświęconego czasu.

 

PS. Dodatki warto kupić polecam.

 

PEACE.

Edytowane przez Grzesiek
Odnośnik do komentarza

Ok więc oba dodatki dają dodatkowo 6 nowych tras + 8 w wersji volcanic (stare trasy z dodatkami lawy nie do poznania) i parę nowych pojazdów , kierowców.Oprócz tego w dodatku speed masz nowy tryb w którym mijasz na czas kolejne jakby bramki jedziesz tam gdzie ci pokazują takie dwa słupy ognia podobne zadania były w festiwalu.W sumie masz tam 48 przejazdów 6 przejazdów dla każdej z klas pojazdu (2 easy 2 medium 2 hard).

 

Po jednokrotnym przejeździe w tym trybie przejechać możesz to samo z beczkami zielone czas dodają czerwone odejmują.

 

W speed masz 3 nowe trasy + 3 volcanic zaś adrenaline ma 3 nowe plus 5 w wersji volcanic.

 

same trasy możesz zobaczyć na youtube wpisując ich nazwy stąd + motorstorm.

 

Jeśli miałbym do wyboru jeden dodatek to wziąłbym zdecydowanie speed będziesz się w nim nieco dłużej bawił ze względu chociażby na ten nowy tryb.

 

jedyny minus obu dodatków to że nie pograsz na tych trasach w ranked mi się raz w sumie udało przejechać trasę w ranked z dodatku jedynie zostaje custom z kumplami którzy mają te dodatki.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość Orzeszek87

Pytanie: Mam M:PR pytan kilka na śniadanie:

1) czy da rade z updatować grę by działała w 3d? czy musze kupic przez pss tą specjalną wersję?

2) czy da rade grac w to na kierownicy logitech driving force? ktos grał, sprawdzał?

kokretne odpowiedzi przyplusuje :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...