Skocz do zawartości

MotorStorm: Pacific Rift


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

czy tylko ja mam wrażenie że pojazdy skręcają jak chcą ;|

grałem w Forze2, grałem zaciekle w PGR4, pozaliczałem NfSy.. rozumiem że to z kapkę inny rodzaj wyścigów.. no ale biorąc pod uwagę to, że nowicjuszem nie jestem, nie potrafię zrozumieć dlaczego tak źle mi idzie.

Analog maksymalnie przechylony na lewo/prawo, co z tego jedzie prosto, chce lekko skręcić od razu poślizg, mam wrażenie że pojazd sobie jedzie jak chce i albo trzyma się :"szyn" albo wali prosto w drzewo ;|

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

czy tylko ja mam wrażenie że pojazdy skręcają jak chcą ;|

grałem w Forze2, grałem zaciekle w PGR4, pozaliczałem NfSy.. rozumiem że to z kapkę inny rodzaj wyścigów.. no ale biorąc pod uwagę to, że nowicjuszem nie jestem, nie potrafię zrozumieć dlaczego tak źle mi idzie.

Analog maksymalnie przechylony na lewo/prawo, co z tego jedzie prosto, chce lekko skręcić od razu poślizg, mam wrażenie że pojazd sobie jedzie jak chce i albo trzyma się :"szyn" albo wali prosto w drzewo ;|

 

Jedno pytanie: Widziałeś tam gdzieś idealnie wyprofilowany asfalt Nürburgring' a?

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

czy tylko ja mam wrażenie że pojazdy skręcają jak chcą ;|

grałem w Forze2, grałem zaciekle w PGR4, pozaliczałem NfSy.. rozumiem że to z kapkę inny rodzaj wyścigów.. no ale biorąc pod uwagę to, że nowicjuszem nie jestem, nie potrafię zrozumieć dlaczego tak źle mi idzie.

Analog maksymalnie przechylony na lewo/prawo, co z tego jedzie prosto, chce lekko skręcić od razu poślizg, mam wrażenie że pojazd sobie jedzie jak chce i albo trzyma się :"szyn" albo wali prosto w drzewo ;|

 

Jedno pytanie: Widziałeś tam gdzieś idealnie wyprofilowany asfalt Nürburgring' a?

nie chcę się czepiać ale Nürburgring ma bardzo nierówny asfalt ;) do tego śliski ;)

 

a co do problemów Flo - kwestia jaki pojazd na jakim podłożu, bo każdy reaguje inaczej na asfalt, błoto czy piach. czasem trzeba sie posiłkować ręcznym, czasem boostem, ale nie jest tak że samochód zachowuje się nieprzewidywalnie...

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza

Mr. Blue - nie widziałem ;P

 

pawel_k - "nie chcę się czepiać ale Nürburgring ma bardzo nierówny asfalt ;) do tego śliski ;)" BRAWO :D

 

tak ogólnie, no nic trzeba się przełamać zrobić solidne podejście i ogarnąć tą grę :) i będę musiał stestować wszystkie pojazdy i może wreszcie zacznie mi wychodzić, skoro Wam się udaje to może i mi się poszczęści :)

Odnośnik do komentarza

czy tylko ja mam wrażenie że pojazdy skręcają jak chcą ;|

grałem w Forze2, grałem zaciekle w PGR4, pozaliczałem NfSy.. rozumiem że to z kapkę inny rodzaj wyścigów.. no ale biorąc pod uwagę to, że nowicjuszem nie jestem, nie potrafię zrozumieć dlaczego tak źle mi idzie.

Analog maksymalnie przechylony na lewo/prawo, co z tego jedzie prosto, chce lekko skręcić od razu poślizg, mam wrażenie że pojazd sobie jedzie jak chce i albo trzyma się :"szyn" albo wali prosto w drzewo ;|

Ja na 350 rankingowych wyścigów wygrałem 100 a na podium byłem 200 razy. Jeden gość z lobby, który miał 3500 przejechanych customów i 1000 wyścigów rankingowych, wygrał tylko 80 a na podium był 150 razy. Osiągnąłem w 350 wyścigów to co samo co on w 4500. Statystycznie rozwalałem się 1,2 raza na wyścig. On z kolei miał w statystykach około 3 wypadków na wyścig.

 

Liczy się przede wszystkim nastawienie. Jeśli po pierwszej kraksie myślisz: "teraz to już nie wygram" to daruj sobie tą grę. Szkoda nerwów. Ja zawsze myślałem: "A co tam. jedziem dalej" i jakoś wygrywałem. Teraz jest trudniej bo ludzie wymasterowali trasy i zaliczają perfekcyjne przejazdy. Wcześniej każdy popełniał jakiś błąd i można było się odkuć nawet na ostatnich metrach.

 

Z twojego postu domyślam się, że albo nie używasz hamulca lub używasz boosta przed zakrętem.

Jak użyjesz boosta przed zakrętem nie da rady wyhamować. Dopiero jak wejdziesz w zakręt i zaczniesz driftować wćiśnij boost.

 

ATV jeżdżą tylko masterzy. Jak jakiś noob zacznie jeździć ATV to sprzeda grę szybciej niż ją kupił.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

ja gram w to rekreacyjnie i nie przejmuje sie tym ze niezbyt czesto jestem na podium bywa czasem zenawet nie dojade do mety ale najwazniejsza jest zabawa i to sie liczy nie jakies tam rankingi. grunt todobra zabawa bo o towlasnie chodzi w naszych grach

ja jak narazie jechalem godzine w sumie w multi i mam kilka pytan.

jak to oni robia ze przy samym starcie jak ja jade motorem to bez nitra wyprzedza mnie na pelnej gazu cysterna?

 

 

ps. mnie jak narazie udalo sie 1 ukonczyc wyscig a tak to ciagle "did not finish" i przed ostatnie miejsce :D widac sa gorsi odemnie ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

miał ktoś może podobny problem z uruchomieniem wyscigu w MS PR. Gra po ukończeniu festiwalu zalegała na półce postanowiłem ostatnio w nią zagrac włączyłem online i zawiesiła mi się na loadingu po czym musialem resetowac konsole myslałem ze to wina łaczy wiec odpaliłem trase w festiwalu i to samo. Ostatnio jeden update powodował to samo z Uncharted i wprowadzili kolejny moze to taki sam powód? Niemam zielonego pojęcia płyta est w dealnym stanie. Miałktos podobną sytuacje?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość Mr. Blue

Jakimś cudem doczochrałem się do przedostatniej rangi w Festiwalu. Uff, było ciężko, chociaż grę mam już od pół roku - nie z powodu poziomu trudności, ale z poziomu mojego niezadowolenia. Nie zrozumcie mnie źle - gra jest bardzo fajna, urzekła mnie na początku funem z niej płynącym, ale fascynacja szybko ustąpiła miejsca nudzie. Zarzutów jest kilka: przede wszystkim główny tryb gry, który nie motywował mnie w żaden sposób do wygrywania kolejnych wyścigów (o wiele bardziej wolałbym jakiś tryb kariery, w której zdobywanie kolejnych modeli nie jest potraktowane tak marginalnie), brak jakiejkolwiek modyfikacji pojazdów, uciążliwie trzęsienie ekranu przy boostcie (po większej ilości wyścigów niemiłosiernie irytuje). No i w porównaniu z tym co gra serwuje, jest ciut za trudna (irytująca). Za pewne w odróżnieniu od większości, ja nie czułem satysfakcji gdy wygrałem jakiś trudny wyścig tylko raczej ulgę, że już jest to za mną.

Podsumowując, gra leci na wymianę.

Odnośnik do komentarza

Jakimś cudem doczochrałem się do przedostatniej rangi w Festiwalu.

Zaraz, zaraz - do przedostatniej? A co z rank 8?

 

Za pewne w odróżnieniu od większości, ja nie czułem satysfakcji gdy wygrałem jakiś trudny wyścig tylko raczej ulgę, że już jest to za mną.

Podsumowując, gra leci na wymianę.

No coś w tym jest - również czułem ulgę ale dodatkowo zawsze po ukończeniu jakiegokolwiek wyścigu na ostatniej randze wykonywałem spontaniczny taniec radości :dance:

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Jakoś po zapowiedzi M:A naszła mnie ochota na M:PR ale z nowymi trasami. I tu właśnie moje pytanie: czy warto kupować któryś z tych dwóch dodatków, Adrenaline lub Speed? Któryś jest lepszy? A może oba są warte swojej ceny? Jak z 'wyglądem' tras? Są jakieś ciekawe czy takie nie odróżniające się od reszty? I co konkretnie dodają te dodatki?

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...