Skocz do zawartości

Dead or Alive 5



Rekomendowane odpowiedzi

pchan:

 

Please be advised that we have a revised delivery date for the items you ordered on August 18 2012 (Order #026-6494510-5340329).

 

"Dead or Alive 5: Collector's Edition (Xbox 360)"

Estimated arrival date: October 01 2012 - October 09 2012

 

fchui czekamy ;/

 

Dzięki za info, bo jak widać, mimo tego że zamawiałem tego samego dnia co Ty, to mi jeszcze nie raczyli podesłać mail'a z informacją :(...

Więc coś czuje, że ja, albo dłużej poczekam sobie, albo o mnie zapomnieli...

No cóż jak widać wydłużony czas czekania, to cena jaką musimi płacić za okazyjną cene:) kolekcjonerki...

Edytowane przez P-chan
Odnośnik do komentarza

Spoko, może się okazać że ja zapłacę więcej ale i tak będę czekał podobnie jak Wy :/ Póki co Ultima nie odpowiada na maile w sprawie wysyłki więc zaczynam się trochę martwić.... bo jak chodziło o inną kwestie to odpowiadali od razu... O_o

Hm i tak z ciekawości, czy ktoś może widział już jakieś porównania wersji PS3 i X360? Bo po sieci krążyły plotki że wersja na X-a jest dużo słabsza O_o Mam nadzieję że to tylko plotki...

Pozdro!

Odnośnik do komentarza

Ja zamówiłem wersje na PS3, ale tak nie gadam, - ale ja nie jestem fanboy'em...

Spoko, może się okazać że ja zapłacę więcej ale i tak będę czekał podobnie jak Wy :confused: Póki co Ultima nie odpowiada na maile w sprawie wysyłki więc zaczynam się trochę martwić.... bo jak chodziło o inną kwestie to odpowiadali od razu... O_o

Hm i tak z ciekawości, czy ktoś może widział już jakieś porównania wersji PS3 i X360? Bo po sieci krążyły plotki że wersja na X-a jest dużo słabsza O_o Mam nadzieję że to tylko plotki...

Pozdro!

 

Zawsze możesz olać ultime (jak olewają Ciebie), zrezygnować z zamówienia, i nabyć na amazonie:

http://www.amazon.co.uk/Dead-Alive-Collectors-Edition-Xbox/dp/B00844O9WY/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1348654098&sr=8-3

Nie dość, że wyjdzie Ci taniej, to jeszcze za koszty wysyłki nie będziesz płacił...

Odnośnik do komentarza

Gra dobra, co prawda jeszcze nie gralem postaciami z VF, ale bardzo dobra, nie mialem czasu nwet pograc, jeden meczyk offline. podoma mi sie mozliwosc wylaczenia tych efekciarskich gowien:)

gdzie dorwałeś, ja jutro podbijam do łodzi bo w sklepie twierdzą że koło 12 mogą już mieć :)
Odnośnik do komentarza

Dostałem wreszcie info od Ultimy że jutro będą mieć dostawę doa5. Ciekawe tylko kiedy będą ją wysyłać do graczy :/

WESKER a w którym sklepie tak powiedzieli? Zaczynam żałować że zamówiłem kolekcjonerkę, bo przez to muszę czekać dłużej niż Ci co biorą zwykłą kopie O_o fu*k widać mój hype sięga marudnego zenitu -_-''...

Odnośnik do komentarza

No mam taką nadzieje że będzie mi dane zagrać jeszcze w tym tygodniu :P

W razie gdyby nie udało Ci się załatwić swojej kopii z Checkpointu możesz zawsze jechać do GameOver na bazarowej! Oni prawie zawsze mają gry dzień przed premierą :) Co do limitki też długo się nad tym zastanawiałem, bo jedyną dla mnie opcją była Ultima... ale stwierdziłem że tyle lat czekałem na nowe DOA że trudno, będę żył na sucharkach do końca roku, ale wybulę te 350 zł O_o

Pozdro!

Odnośnik do komentarza

No mam taką nadzieje że będzie mi dane zagrać jeszcze w tym tygodniu :P

W razie gdyby nie udało Ci się załatwić swojej kopii z Checkpointu możesz zawsze jechać do GameOver na bazarowej! Oni prawie zawsze mają gry dzień przed premierą :) Co do limitki też długo się nad tym zastanawiałem, bo jedyną dla mnie opcją była Ultima... ale stwierdziłem że tyle lat czekałem na nowe DOA że trudno, będę żył na sucharkach do końca roku, ale wybulę te 350 zł O_o

Pozdro!

Pojechałbym do GO ale właśnie dzwoniłem i mi powiedzieli że nie będą mieli dostawy :/ ostatnio się popsuli nie co ;/

Odnośnik do komentarza

Ja dostałem info że moją kopię już wysłali... ciekawe jak długo będzie do mnie szła O_o

WESKER to fakt, ostatnio jak kupowałem u nich Soul Calibura 5 to gościu mi mówił że mają mało klientów i że nie opłaca im się zamawiać gier na premierę... ale nie myślałem że mają aż tak kiepsko ;/

Eh mam nadzieję że jutro po pracy będę miał już możliwość zapycić z moją ukochaną serię ;] oby O_o....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...