Skocz do zawartości

Dead or Alive 5



Rekomendowane odpowiedzi

jak posadzić power blow po critical burst ? stun jest za krótki żebym zdążył naładować 

 

czy jak się nie wstanie techrolem to mocna dobitka z wyskoku jest gwarantowana ?

 

coś nie mogę przyjmować tych wyzwań, wciskam select, chwilę jest connecting, po czym rozłącza bo player coś tam

 

zamotanie z tymi reversalami. 4 różne.   

Odnośnik do komentarza

Powie mi ktoś, jak zrobić trofiki z cliffhangerami? Ukończyłem story mode, kilka walk w innych trybach i ani razu nie miałem okazji zawisnąć z gzymsu, czy też uderzyć wiszącego przeciwnika. Druga kwestia to trofea Gesundheit i Tango Kilo November. Wyłączyłem wcześniej Danger Zones i teraz nie umiem włączyć ich z powrotem. Widnieje mi Danger Zones Off, wciskam trójkąt włącza się walka a i tak są dalej wyłączone :(

 

Edit: Trofiki z Danger Zones zrobione. Sprawa z cliffhangerami pozostaje otwarta.

Edytowane przez Czappi
Odnośnik do komentarza

Sposób na survivala jest prosty (gorzej z wykonaniem):

 

Postać: Alpha

 

a) z dużego dystansu jak idzie na ciebie komputer, to w odpowiednim momencie b,f+k i tak w kółko

b) zawsze ze średniego dystansu b,f+k i tak w kółko

c) z bliskiego dystansu zawsze f+p,p,p,p,p,p (nawet jeśli komp raz na jakiś czas zrobi ci reversal - mi raz zrobił 3 razy z rzędu i tak mnie pokonał - zdarza się :)

d) cały czas starajcie się kontrolować dystans, żeby jak najrzadziej znajdować się blisko komputera

e) cały czas kontrolujcie grę tak, aby nie dać się zepchnąć komputerowi pod ścianę (jak już jesteście pod ścianą i komp was maszuje musicie zrobić hold, bo inaczej wam zjedzie, jak będzie stać i blokować dostaniecie po 2 sekundach rzut)

f) fajnie mieć ogólne pojęcie o postaciach wtedy jak komputer zacznie cię maszować, to łatwo można go przechwycić (znając wysokości ataków)

g) trzeba mieć okropnie dużo cierpliwości i samozaparacia, na ostatnim poziomie trudności zginałem dwa razy z rzędu na 99 i 97

h) może wam się nie udać zrobić tego na jednym padzie, mnie się nie udało, jak przegrałem z 97 zaraz po tym jak wtopiłem z 99 - poleciał w ścianę :D

i) trzeba mieć trochę szczęścia (niektórzy twierdzą, że mnóstwo:)

Edytowane przez mashter
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Tecmo Koei wyda na jesieni tego roku DoA5: Ultimate.

Nowymi postaciami jakie się pojawią będą Ein (DoA2), Jacky Bryant (VF) i Momiji (Ninja Gaiden)

Więcej o nowościach poniżej:

Expect all the new modes from Dead or Alive 5 Plus, plus new stages and fighters. The Move Details Plus also carries over, and an additional tutorial mode will be added. Levels from the Ninja Gaiden series make an appearance.

 

 

 

http://youtu.be/4d08EUeSyig

 

Heh, a ja chciałem kupić zwykłe DoA 5. Cóż poczekam na tą "rozszerzoną" edycję.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ruszyła oficjalna strona gry:

http://teamninja-studio.com/doa5/ultimate/uk/home.html#home

Potwierdzono nowe plansze, Sky City Tokio,Lost World i Forest. Zwłaszcza Forest wygląda świetnie, lubię takie klimatyczne lokacje.

Premiera wrzesień tego roku.

 

DoA5 to moje pierwsze zetknięcie z tą seria i muszę przyznać, ze bardzo przypadła mi do gustu.

Walka sprawia przyjemność i jak dla mnie zdaje się bardzo płynna. Do tego lokacje też niczego sobie i dość pokaźna liczba zawodników. Szkoda tylko, że w multi nie gra jakaś oszałamiająca liczba ludzi.

 

Ostatnią moją bijatyką 3D był T5 i SCIV, a tego DoA5 mam z P+ bo wpadł mi w ręce trial na 30dni. Myślałem, czy by po jego zakończeniu nie kupić "zwykłej" piątki ale chyba poczekam do września i kupię od razu wersję Ultimate.

 

Jakby ktoś chciał sponiewierać mnie w DoA5 to zapraszam do znajomych na PS3 :D

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...