Skocz do zawartości

Dead or Alive 5



Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzono nowe plansze Aircraft Carrier i Desert Wasteland. A także kolejne postacie Rachel i Leon.

Podano również jakie paczki ze strojami będą zawarte w edycji Ultimate:

 

Costume Pack Round 1   Costume Pack Round 2 Kitty Pack , What a Character , Special Set Costume Pack Round 4 Angels , Devils , DOATEC Divas Costume Pack Round 5 China Pack , Special Set 3 , Formal Wear Costume Pack Round 6 Fighter Pack

Wszystko do zobaczenia na oficjalnej stronie:

http://teamninja-studio.com/doa5/ultimate/uk/home.html#home

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

 

Heh normalnie końcówka lat 90

Biorąc pod uwagę e-sklepy i ogólny dostęp do sieci to nie ma co porównywać tamtych lat do obecnych pod względem łatwości w dostepie do gier.

 

Z tego co widziałem koło 15 to na Allegro są dwie sztuki na X360.Aż dziwne,że żadnej na PS3. Choć to pewnie tylko kwestia czasu.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Zacząłem grać w Core Fighters, czyli ograniczoną, darmową wersję DOA5 U z PSNu. Wszystko fajnie, w końcu inni gracze widzą nasze ubranka z DLC, nie tylko my sami (to był idiotyzm). Doszli nowi zawodnicy, nowe plansze, nowe comba i ciosy. Jedno tylko wciąż mnie drażni - czemu wyszukiwanie przeciwników online trwa tak długo? Niby poprwaili kod sieciowy z DOA5, ale ja różnicy nie widzę:(

Trofea banalne tym razem, czyli ze skrajności w skrajność. Kurde, mogłoby być tak fajnie, ale czekanie na przeciwników trwa dłuzej, jak wspomniałem, niż sama właściwa walka!

Odnośnik do komentarza

Nie, nie ma, ale upgrade do pełnej wersji je dodaje, podobnie jak zagranie w grę z płyty. Tak tylko teoretyzuje:)

A tak to wygląda. Ja myślę, że tak w listopadzie bądź grudniu będę miał swoją kopię Ultimate. Tekkeny mnie jakoś nie przekonują bo zamienily się imo w jakiś śmieszny cyrk, a nie bijatykę. Do tego DoA jest lepszy pod względem płynności samej walki, o grafice nie wspominając.

2D lubię za styl graficzny ale już gameplay'owo niezbyt mi podchodzą by je męczyć godzinami.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Troszkę bez sensu,że tego jakoś nie rozwiązali.Gdyby posiadacze poszczególnych edycji DoA5 mogliby między sobą powalczyć to chociaż nie byłoby takich problemów ze znalezieniem ludzi do walk. Bo przyznam, że czasem jest z tym duży problem.

 

Ciekawe czy długo będzie trzeba czekać na odsłonę na PS4/Xone. Muszę przyznać, że już dawno nie grało mi się tak fajnie w bijatykę. DoA5 to moje pierwsze zetknięcie z serią i z miejsca stałem się jej fanem. A nowa odsłona w jeszcze lepszej oprawie byłaby kolejnym argumentem za kupnem nowej stacjonarki.

 

Next-genowa Kasumi/Kokoro/Hitomi :wub:

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...