Skocz do zawartości

Dead or Alive 5



Rekomendowane odpowiedzi

Wiram, ogarne 5min dema alpha, po genialnym Ultimate, dobrej 4rce, mamy beznadziejnie zapowiadajace sie DoA5, przedewszystkim stupid friendly. Counter attack tylko na tył, nie ma mid na przod, czyli znow wracamy do czasow gdzie nowicjuesz loja jak chca "na farta", AA w grze kuleje, wiem ze to alpha, moze dlatego wydaja demo w takiej wersji aby jeszcze w razie zniesmacenia to zmienic, lecz nie widze tego dobrze. Hitomi ewidentnie ma zeza:D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

pobrałem sobie demko i szykuje się cholernie dobry szpil.

 

grafa wygląda solidnie, zadyma na arenie daje radę (chociaż mnie wkurzają te "wybuchowe" pułapki - ot, taki urok miejscówki)

 

do wyboru ryu, hayate, hitomi i ayane (buuu.... kasumi brak)

 

nie za bardzo podoba mi się nowe zagranie "super combo" - trzepiesz jakąś serię, dajesz RB i postać wykonuje efektowną sekwencję ciosów + możliwość wyboru miejsca w którą możesz posłać przeciwnika zadając ostateczny cios.

pewnie walki będą wyglądały na zasadzie: seria ciosów, wybicie przeciwnika w powietrze + "super combo" + dobicie

 

mnie osobiście cieszy powrót przechwytów znanych z doa3 - niestety system z doa4, doa:u nie do końca mi się podobał i jakoś tak nie mogłem się przestawić - teraz czuję się jak w domu

 

co do przechwytów - cholernie ciężko wchodzą (albo ja mam problemy z wbiciem się w odpowiedni moment)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Tecmo zdecydowało sie na cztero poziomowy system revelsali znany z Doa 4 http://www.joystiq.c...nt-hold-system/

 

Turniej na E3 -12 postaci do wyboru 5 aren bedzie live stream http://www.doaworld....ro-leagues-r240

 

Robi sie ciekawie , i pozytywnie ze wracają do systemu 4 poziomów revelsali no i na E3 zobaczymy sporo nowych postaci i aren

Edytowane przez nie versal
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

nie chce wyjść na czepiacza, ale czy ta gra nie cierpi na to samo co MGS? czyli animacje rodem z poprzednich części? wręcz animacje z DOA1? co prawda w doa 3 i 4 chyba nie gralem, ale patrzac na te fillmiki przypominają mi sie czasy jedynki, mam wrazenie ze animacja prawie wcale nie jest zmieniona, czy tez macie takie wrazenie?

 

 

poogladalem sobie wlasnie gameplay z DOA1, i widać wyraźną różnice w szybkości, ale sama animacja ciosów jest bardzo podoba (a juz napewno bardzo praktycznie taka sama jak w doa4)

 

oczywiscie inne bijatyki tez zwykle nie mają jakichś drastycznych zmian , ale mam wrazenie ze soul calibur i tekken bardziej sie zmieniły od czasów psx (chociaż ich animacja mnie nie zachwyca ale domyslam sie ze jest troche wymuszona stylem gry i zasadani ktore muszą w niej panować zeby dalo sie grac, zwlaszcza na turniejach)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...