Skocz do zawartości

Dead or Alive 5



Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam tą grę za wiele rzeczy, ale po zagraniu wczoraj w online nie wiem co mam myśleć O_o co chwilę wywala mnie z lobby, albo osobę z którą gram.... a najgorsze jest to że za każdym razem jak wywala mnie z lobby to muszę restartować grę bo ma całkowitą zawiechę... już nie wspominając o lagach i glich'ach -_-... chyba jednak pozostanę przy offline... Jak ktoś będzie miał ochotę jednak spróbować to mój nick to Sztorm2007

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza

ja to mam pecha do online w bijatykach. Multi mi nie dziala w Mortal Kombat, a teraz w dead or alive. W obu przypadkach nie chce mi wyszukac przeciwnika (godzinami szuka mi oponenta i nie moze znalezc). Cóż, pozostaje mi offline. Z zadnej innej grze nie mialem tego typu problemu a neta ma szybkiego. W mortal kombat to ponoc wina routera, pewnie tutaj jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mało ludzi gra w DOA, więc i o zaproszenia ciężko. Patch 1.03 bardzo to usprawnił, serio. Pamiętam że po jego ukazaniu się dosłownie nie mogłem się odpędzić od zaproszeń podczas sesji w practice. A teraz faktycznie jest cisza.

 

Willy, Ty też już olałeś DOA? Szkoooda. Yaczes chyba podobnie. Mam jeszcze kilku nieźle wymiatających Polaków, ale ogólnie i tak jest lipa. 

Odnośnik do komentarza

Mało ludzi gra w DOA, więc i o zaproszenia ciężko. Patch 1.03 bardzo to usprawnił, serio. Pamiętam że po jego ukazaniu się dosłownie nie mogłem się odpędzić od zaproszeń podczas sesji w practice. A teraz faktycznie jest cisza.

 

Willy, Ty też już olałeś DOA? Szkoooda. Yaczes chyba podobnie. Mam jeszcze kilku nieźle wymiatających Polaków, ale ogólnie i tak jest lipa. 

Kurde, ja bym gral, ale pada rozwalilem na rage'u podczas partyjki PESa :/

W sumie odczuwam silny brak jakiejs mordoklepy, wiec pewnie na dniach kupie.

Szkoda, ze nie mozemy grać razem, cos nie teges z NATem chyba (ja mam open).

Ogladalem twoje walki w sc5 - good shit.

Odnośnik do komentarza

XM - no trzeba się złapać jakoś. Teraz miałem dwa dni wolnego, więc troszkę posiedziałem nad DOA. Faktycznie jakoś się mijamy. Wieczorami jestem częstawo, z tym że DOA5 mam i na X360 i na PS3, więc ciężko przewidziec na którym sprzęcie jestem danego dnia :)

Czez - nie bój nic. Łykaj jakiegoś padziora i lecimy z koksem. Serio, mam kilku mocnych wymiartaczy (po 2-3 osoby na platformie), więc można zdrowo powalczyć. Z NATem chyba nie będzie problemu - ktoś inny założy lobby i powinno się grać. U mnie też jest open (tak pokazują trzecie Gearsy).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...