Skocz do zawartości

Mięsień Piwny


ping

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak, postanowiłem sobie schudnąć przez wakacje. Ważyłem 90,5kg, robiłem białkową (2 tygodnie wytrzymałem ;)+ bieganie (codziennie po 45min) + ćwiczenia na nogi, brzuch (A6W), klatę. Obecnie ważę 82kg więc jest już lepiej. Po 15 dniach z powodu słabych rezultatów zaprzestałem ćwiczenia A6W (rozwinąłem trochę górne partie, ogólnie brzuch twardszy) i zaczynam robić ABS2 szczególnie zależy mi na dolnych partiach. Chcę zejść jeszcze 2kg do końca wakacji. Co polecacie właśnie na oponkę na bruchu (już nie jest taka duża), od września chcę się zapisać na Kung Sao (nic innego nie ma w okolicy), obecnie tylko biję w worek itd. więc nie mam za bardzo techniki, ale nie o tym. Chciałem się dowiedzieć co jeszcze zrobić by spalić brzuch? Gram w piłkę nożną, biegam, chcę również spróbować HITT'a oraz siłowni. Poratujcie jakąś radą ;)

 

Obecnie nie stosuję żadnej diety choć uważam na to co jem. Omijam białe pieczywo, które zastępuję ciemnym, jem dużo białka, ograniczam węgle itd.

Edytowane przez szymuR1920
Odnośnik do komentarza

A więc tak, postanowiłem sobie schudnąć przez wakacje. Ważyłem 90,5kg, robiłem białkową (2 tygodnie wytrzymałem ;)+ bieganie (codziennie po 45min) + ćwiczenia na nogi, brzuch (A6W), klatę. Obecnie ważę 82kg więc jest już lepiej. Po 15 dniach z powodu słabych rezultatów zaprzestałem ćwiczenia A6W (rozwinąłem trochę górne partie, ogólnie brzuch twardszy) i zaczynam robić ABS2 szczególnie zależy mi na dolnych partiach. Chcę zejść jeszcze 2kg do końca wakacji. Co polecacie właśnie na oponkę na bruchu (już nie jest taka duża), od września chcę się zapisać na Kung Sao (nic innego nie ma w okolicy), obecnie tylko biję w worek itd. więc nie mam za bardzo techniki, ale nie o tym. Chciałem się dowiedzieć co jeszcze zrobić by spalić brzuch? Gram w piłkę nożną, biegam, chcę również spróbować HITT'a oraz siłowni. Poratujcie jakąś radą ;)

 

Obecnie nie stosuję żadnej diety choć uważam na to co jem. Omijam białe pieczywo, które zastępuję ciemnym, jem dużo białka, ograniczam węgle itd.

 

Jesli tak jest jak piszesz to robisz wszystko co trzeba. Aeroby, dieta, konsekwencja i regularnosc, a wyniki przyjdą. Nie jedz 4 godz przed snem.

 

mędrzec przemówił.

Odnośnik do komentarza

Wiem, wiem, że biegi, interwały oraz pływanie są najlepszą bronią na tłuszcz. Lecz chodzi mi o polepszenie elastyczności brzucha :teehee: oraz jego jeszcze większe utwardzenie (wyrobienie mięśni). Jak już wspomniałem robiłem A6W, a teraz ABS2 czy to wystarczy, po jakim czasiem powinienem zauważyć rezulaty oraz ile węgli powinienem zjeść przy redukcji?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Szukam skutecznej diety, może coś doradzicie. :whistling:

 

Obecnie ważę 75kg przy 187cm wzrostu. Chciałbym zjechać do 71kg. W marcu ważyłem 72,5kg, ale niestety stresujący i niezdrowy tryb życia zrobił swoje. Nie chcę stosować diety, którą stosowałem 2 lata temu (schudłem co prawda 12kg w 2 miesiące, ale odbiło się to na moim późniejszym zdrowiu).

 

Czy znacie jakąś skuteczną i ZDROWĄ dietę? :potter:

 

 

PS. Dietę MŻ stosuję, ale niezbyt wyniki widać jeszcze. (MŻ - Mniej Żreć)

Odnośnik do komentarza

187 cm i 75 kg wagi a ty chcesz redukować do 71? Przemyśl swe postepowanie nie raz i nie dwa

 

 

kalkulatory wszelakie powiadają, ze ideałem byłoby ok 77-80 kg, ale to "sucha " waga, jesli bys chciał pokryc się tkanka miesniowa to mógłbyś dobijac spokojnie dużo dużo wiecej

Odnośnik do komentarza

187 cm i 75 kg wagi a ty chcesz redukować do 71? Przemyśl swe postepowanie nie raz i nie dwa

 

 

kalkulatory wszelakie powiadają, ze ideałem byłoby ok 77-80 kg, ale to "sucha " waga, jesli bys chciał pokryc się tkanka miesniowa to mógłbyś dobijac spokojnie dużo dużo wiecej

 

Myślałem już wystarczająco długo nad tą decyzją. Zima zbliża się nieubłaganie, więc na 100% przytyję kolejne 2kg. Potrzebuję teraz schudnąć. (przez najbliższe 2 miesiące)

 

O ile sama waga 75kg wydaje się być w miarę ok, o tyle mój brzuch nie daje mi spokoju. Generalnie przez wszystkie moje znajome uważany jestem za szczupłego/chudego. Jednakże jeszcze rok temu ważyłem 73kg i było super. Chciałbym chociaż tę wagę uzyskać w zdrowy sposób.

 

Problemem jest to, że ja nie mam czasu na ćwiczenia, bo praktycznie 95% dnia spędzam poza domem. (uczelnia/praca)

Odnośnik do komentarza

Utrata masy =/= odchudzanie (spalanie tłuszczu)

 

Wiem po sobie:)

 

 

 

Na pewno da sie na tym schudnać, na każdej diecie o ujemnym bilansie kalorycznym sie da.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...