Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Samo zdjęcie insidera to nie wszystko. Trzeba zrobić zdjęcie jak się cieszysz z pudełka insidera, czyli generalnie albo to co zrobiłeś pojedzie, albo niekoniecznie. Mógłbym zrobić też takie ze wszystkimi kolekcjonerkami, ale nie wiem czy to będzie pasić do konkursu. :dunno:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Montuję sobie melinę na granie i jakiś czas temu podczas przenoszenia sprzętu...

To twoje czy meline od kogoś odkupiłeś, co to za pomieszczenie?  opowiedz więcej :)

Sztosy, połowy tych gier na psx nawet nie widziałem, a zawsze chciałem zagrać w pare tytułów.

Sama kolekcja warta juz pewnie kilka tysi teraz

Odnośnik do komentarza

pomyslec ile gier z kolekcji z ps2 bylo kiedys w moim posiadaniu i az lezka w oku sie kreci ogladajac te okladki, a teraz nie zostala ani jedna (ehhh jak sie bylo mlodym to sie nie myslalo, ze za parenascie lat to beda biale kruki, a cieszylem sie jak glupi jak na wymiane do nowej gierki doplacalo sie mniej bo i kieszonkowe nie bylo szalowe)

 

w przypadku psx takiego sentymentu do okladek nie mam i dosc sporo gier po samych okladkach bym nie poznal bo w tamtych czasasach to  nadruki moich okladek nazywaly sie tak samo :P

Odnośnik do komentarza

 K' grubo mam nadzieje ze przy T7 scena coś we wro zorganizuje !

 

Przy TTT2 zainteresowanie we wro mocno spadło, ale mam nadzieję, że z okazji T7 scena odżyje tak jak przy T6 ; )  Jak nie turniej to na pewno jakiś zlocik będzie :D

 

 

Co do meliny to po prostu wysprzątałem w chałupie duże pomieszczenie, które służyło za graciarnię - wstawiłem dodatkowe grzejniki, obmalowałem aby było w miarę czysto i tyle. Teraz szukam jakiś schludnych półek szafek - bo te co tam mam są trochę poverty. Pomieszczenie spoko latem zimno zimą ciepło - idealny mancave/nerdownia.

 

Co do gierek to przyznam się, że akurat na PSXa i PS2 ostatnio rzadko cokolwiek dokupowałem (a brakuje mi paru szpili), oprócz tego mam jeszcze zbiór na:

Gamecuba. Nintendo 64, Super Nintendo, NESa, Mega Drive, Dreamcasta, Segę Saturn, Wii, DSa, 3DSa, PSP, SEGĘ CD, GBA, GB, Game Geara i chyba tyle. PSXa i PS2 oczywiście darzę największym sentymentem. Gierki ogólnie trzymam w 90% tylko te w które wg mnie warto nawet teraz zagrać - np. taki platformer Kim Possible - mogłoby się wydawać, że nie wydane dobrego platformera na podstawie czego od Disneya od czasów Super Nintendo, a tutaj akurat wyjątkowo wpadł Hidden Gem.

 

Z PS2 ogólnie teraz dobry okres do kupowanie gierek (o ile ktoś takowych szuka) bo są chyba w najniższym punkcie cenowym. Dobre jakościowo tytuły można dorwać za równowartość czteropaka - oczywiście takich Project Zero, Rule of Rose czy Shadow Hearts za paczkę fajek ciężko wyrwać, ale jakieś Jaki, Ratchety Finale jak najbardziej :banderas:

 

Aha edycje platynowe i inne reedycje to jo :kaz:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...