Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam szczerze, ze jeszcze nie mialem okazji zagrac. Nie lubie grac w kilka gier rownoczesnie i obecnie koncze Mass Effect 2. Nie wiem tez czy na forum jest temat poswiecony tej grze. Jesli nie ma, trzeba bedzie zalozyc :)

Gra ma z tego, co widzialem infantylny charakter. Przekonalo mnie do niej to, ze jest eksluzywem i fakt, ze mam juz powoli dosc tych "szybkich", powaznych pozycji. Przy takim "Majin and The Forsaken Kingdom" bawilem sie przednio, choc grafika odrzuca poczatkowo.

Tak czy siak, mam zamiar zaczac w to grac za pare dni. Wtedy napisze wiecej, nie tutaj, ale w poswieconym grze temacie.

Odnośnik do komentarza

wow... masz silverguna :) z ebay'a? ile daleś :)

 

 

jest jakiś "odpowiednik" silverguna na PS1 lub PS2?? coś podobnego?

scrolling shooterów masz cała masę. najbliżej do silverguna ma Ikaruga (DC/NGC)

 

najlepiej to wejdz sobie na gamerankings i w wyszukiwaniu zaawansowanym wybierz interesującą cie platformę, ilość recenzji 0, gatunek, scrolling shootery i wyskoczy ci pokaźny zbiór gierek.

 

jeśli wkrecisz się w ten gatunek gierek to masz dwie opcje:

a) "tanie granie' - x360 i cyfrowa dystrybucja :)

b) 'drogie granie' - Dreamcast + gry na niego, a tutaj ceny potrafią być... stosunkowo wysokie :)

 

 

 

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

wow... masz silverguna :) z ebay'a? ile daleś :)

 

 

jest jakiś "odpowiednik" silverguna na PS1 lub PS2?? coś podobnego?

scrolling shooterów masz cała masę. najbliżej do silverguna ma Ikaruga (DC/NGC)

 

najlepiej to wejdz sobie na gamerankings i w wyszukiwaniu zaawansowanym wybierz interesującą cie platformę, ilość recenzji 0, gatunek, scrolling shootery i wyskoczy ci pokaźny zbiór gierek.

 

jeśli wkrecisz się w ten gatunek gierek to masz dwie opcje:

a) "tanie granie' - x360 i cyfrowa dystrybucja :)

b) 'drogie granie' - Dreamcast + gry na niego, a tutaj ceny potrafią być... stosunkowo wysokie :)

Shmupsy na X360, których jest całkiem sporo to wydatek rzędu 80 usd za sztukę + konieczność posiadania japońskiej konsoli. To co jest na XBLA to tylko wierzchołek góry lodowej :).

 

@Labtec

Widzę, że nie tylko mi Wangan Midnight przypadł do gustu.

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

Shmupsy (zwłaszcza te od Cave), wszelkie Beatmanie z serii IIDX, japońskie wersje Dance Dance Revolution, gry o pociągach (Train Simulator Real <- szczególnie, Densha de Go, Railfan). A wszystko bierze się z tego, że są to tytuły przeznaczone dla wąskiego grona odbiorców, często otoczone kultem. Mały nakład robi swoje. Swoją drogą jRPGi które schodzą u nas czasem za okrutne pieniądze (suikoden, valkyrie profile) w wersjach skośnych są zabójczo tanie :).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Moje Tekkeny: ;)

 

Tekken%20bundles.JPG

 

Dlaczego dwa ?

Najpierw kupilem wersje na X360, ale pozniej postanowilem kupic rowniez na PS3 (ma darmowy online, chociaz teraz wcale go nie ma ;) ) bo tytuly multiplatformowe wybieram zazwyczaj na ta konsole, wiec Arcade Stick przyda sie na przyklad do Mortal Kombat lub innych bijatyk. Porownywalem obydwie wersje gry i ta na PS3 wyglada nieco lepiej - obraz jest bardziej przejzysty, niestety loadidingi na PS3 sa dluzsze. Co do zawartosci obydwu zestawow to sa takie same, tyle ze do wersji PS3 jest dodawany USB-Stick do polaczenia kontrolera z konsola, poza tym bialy Arcade Stick wygalda lepiej, czarny plastik w wersji z PS3 wyglada troche tandetnie. ;)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

To i ja się pochwalę aktualnym zbiorem.

 

"Fanboy" zone:

smtt.th.jpg srwc.th.jpg

 

Całość:

86846564.th.jpg 70386767.th.jpg 81256759.th.jpg 92689324.th.jpg allii.th.jpg

 

Pierwsze zdjęcie trochę nie wyszło, więc jeśli nie widać tytułów PSP to tu zbliżenie - http://img827.imageshack.us/img827/4207/13134093.jpg

Steam i GoG:

steamye.th.jpg gogk.th.jpg

 

Lekki nieład, gdyż lubię trzymać tego typu rzeczy w jednym miejscu, ale kończy się powoli miejsce, aby układać wszystko tematycznie. Większość gier konsolowych, szczególnie na PS2, to takie moje "perełki", których się raczej pozbywać nie planuję, z różnych względów (bo takiego FFX akurat sobie nie cenię, trzymam raczej dla zasady ;p). PC nie komentuję, gdyż wiele tytułów kupowanych było "bo tanio", podczas gdy inne to prezenty lub jakieś nagrody (np. Transformers - nawet z folii nie wyjąłem).

 

Cicho liczę, że niedługo do zbioru dołączą też Persona 2 i Devil Survivor 2, o ile Atlus USA zdecyduje się te tytuły zlokalizować.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Zapał do grania jest, tylko czasu brakuje. Niestety, ale sam wielu tych posiadanych RPGów nie skończyłem, a niektórych nawet nie zacząłem. Ostatnio ograniczam się do jednego-dwóch tytułów, które po prostu wałkuję przez pewien dłuższy okres. Tyczy się to jednak najświeższych nabytków (ostatnio SD Gundam G Generation World i 2nd Super Robot Wars Z), podczas gdy te starsze czekają na lepsze czasy.

Odnośnik do komentarza

CoATI - Nights! I już w głowie cofnąłem się do dzieciństwa, do reklam Nights w Kaczorze Donaldzie i marzeń o tej grze. Udało mi się w końcu pograć, chociaż nie na swojej konsoli. Do dziś jej nie posiadłem, tyle gier się przewija, tyle konsol, a to jedno wspomnienie z dawnych lat wciąż żywe. Dzięki za TGV do dzieciństwa.

 

 

Też pamiętam reklamy z kaczora, nights i 3D Pad z analogiem. Piękne czasy były.

 

 

a myslicie, ze dlaczego kupiłem tego nightsa? xD to wszystko przez kaczora donalda i ta cholerna krzyżówkę, w ktorej nigdy nic nie wygrałem...

 

Ahh, miałem tak samo jak WY, i te same skojarzenie na widok Nightsów :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z nudów zrobiłem listę moich gier:

 

Na początek Game Boy:

1. Donkey Kong

2. Donkey Kong Land

3. Duck Tales

4. Kirby's Dream Land 2

5. The Legend of Zelda: Link's Awakening

6. Looney Tunes

7. Pokemon Blue Version

8. Super Mario Land

9. Super Mario Land 2: 6 Golden Coins

10.Super Mario Land 3: Wario Land

 

Game Boy Color:

1. Disney's 102 Dalmatians: Puppies to the Rescue

2. Marvin Strikes Back!

3. Tetris DX

 

Game Boy Advance:

1. The Legend of Zelda: The Minish Cap

2. Pokemon FireRed Version

 

Nintendo Entertainment System (NES):

1. Cobra Triangle

2. Darkwing Duck

3. Digger T. Rock: The Legend of the Lost City

4. Duck Tales

5. Ivan "Ironman" Stewart's Super Off Road

6. James Bond Jr.

7. Kirby's Adventure

8. The Legend of Zelda

9. Short Order / Eggsplode

10.Solar Jetman: Hunt for the Golden Warpship

11.Super Mario Bros. / Tetris / Nintendo World Cup

12.Zelda II: The Adventure of Link

 

Super Nintendo Entertainment System (SNES):

1. The Adventures of Batman & Robin

2. Disney's Aladdin

3. F-Zero

4. The Legend of Zelda: A Link to the Past

5. Secret of Evermore

6. Street Fighter II

7. Super Adventure Island

8. Super Game Boy

9. Super Mario All-Stars

10.Super Mario World

 

Sega Mega Drive:

1. Columns

2. Sonic the Hedgehog

3. Sonic the Hedgehog 2

4. Super Hang-On

5. World Championship Soccer

 

Sega Master System:

1. Golden Axe Warrior

2. Sonic the Hedgehog

 

Playstation:

1. Carmageddon

2. Colin McRae Rally

3. Gran Turismo

4. Oddworld: Abe's Oddysee

5. Exhumed

6. Spice World

7. Tomb Raider III: Adventures of Lara Croft

8. Wipeout

 

Playstation 3:

1. Assassin's Creed

2. Assassin's Creed II

3. Battlefield 1943

4. Borderlands

5. Burnout Paradise

6. Dead Nation

7. DeathSpank

8. DeathSpank: Thongs of Virtue

9. God of War Collection

10.Gran Turismo 5

11.Grand Theft Auto IV: Episodes From Liberty City

12.Prototype

13.Uncharted: Drake's Fortune

14.Uncharted 2: Among Thieves

15.flower

 

Mam jeszcze trochę gier na PC, ale to forum konsolowe :)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...