Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Ta "słaba" gra to jedyna gra spośród 80, które u mnie były na X360 i PS3, którą przeszedłem więcej niż raz (nie licząc gier ze splitem) :)

 

Drugą dostałem jako bonus do premierowego zamówienia (UK) Alan Wake. Trzymam w folii, może za 30 lat będzie to jakiś biały kruk :)

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Mały update:

 

Na początek kolekcja na PlayStation2 (zbieram dopiero miesiąc z hakiem):

 

20110301113.jpg

 

Wszystko komplety, antologia Metal Slug to mój mały rodzynek :)

 

20110301111.jpg

 

Seria Final Fantasy, za czasów PS2 była jeszcze synonimem dobrej zabawy...

 

20110301112.jpg

 

My presciousss...^_^

 

Na deser niepełna kolekcja na NES'a:

 

20110301114.jpg

 

Komplet The Fantastic Adventures of Dizzy, do tego obowiązkowo TMNT ]|[ oraz Contra - piękne czasy :)

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Contra, Księga Dżungli, Chip i Dale, Tiny Toon - rany.... moje dzieciństwo, szkoda że już nie wróci.

 

Czasami tęsknię za czasami gdzie zamiast zapierdalać koparką po budowie, robiłem to w piaskownicy oraz nie miałem pojęcia co oznaczają i nie używałem podczas gry słów ku*wa, ch*j i innych takich sformułowań wyrażających emocje.

 

 

 

 

 

 

Ahh....

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Odświeżę nieco temat półeczką z grami PS2/PS3. Nawet kilka gier na Saturna się załapało przypadkiem na fotkę :).

 

 

gryb1.th.jpg

gryb2.th.jpg

 

 

 

Brakuje wieeeelu hitów, no ale wyszło jak wyszło. Jestem zadowolony z tego co mam.

Edytowane przez ping
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Te GT4 to wydanie NTSC-J z książką w stylu APEXa znanego z GT5. Press kit leży w szafie, jest znacznie większy no i egzemplarzy było 4000 :).

Ze shmupsów w krzakach to tam jest Silpheed i Gradius 3+4. Teoretycznie można podciągnąć pod gatunek leżące na półce Shikigami no Shiro, ale ta odsłona którą mam to tekstówka z elementami shmupa. Chciałem mieć kilka shooterów od Cave, jednak póki co za duży wydatek.

Odnośnik do komentarza

Odświeżę nieco temat półeczką z grami PS2/PS3. Nawet kilka gier na Saturna się załapało przypadkiem na fotkę :).

 

 

gryb1.th.jpg

gryb2.th.jpg

 

 

 

Brakuje wieeeelu hitów, no ale wyszło jak wyszło. Jestem zadowolony z tego co mam.

Większość tytułów na PS2 i kilka na PS3 nic mi nie mówi :P. Zacna kolekcja.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

CoATI - Nights! I już w głowie cofnąłem się do dzieciństwa, do reklam Nights w Kaczorze Donaldzie i marzeń o tej grze. Udało mi się w końcu pograć, chociaż nie na swojej konsoli. Do dziś jej nie posiadłem, tyle gier się przewija, tyle konsol, a to jedno wspomnienie z dawnych lat wciąż żywe. Dzięki za TGV do dzieciństwa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...