Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

Fajne pooglądać kto co w domu po kątach kisi. W końcu postanowiłem pochwalić się częścią moich zbiorów - wiem, że forum konsolowe, ale z pewnością nie jeden z Nas spędził setki godzin grając w te perełki z czasów świetności PC :yes:

 

Młodsi Gracze maja okazję zobaczyć, jak kiedyś wydawano gry na PC (w szczególności RPG) - ogromne pudła, wypełnione różnymi gadżetami (mapy, poradniki, opowiadania, t-shirt'y itp), miało się wrażenie, że otrzymujemy coś wyjątkowego...:thumbsup:

 

PS wszystkie gry są kompletne, w świetnym stanie - na półce prezentują się naprawdę zacnie.

 

PS2 sorry za zdjęcia - telefon :/

 

 

 

20110117144.jpg

 

20110117145.jpg

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie no teraz to mną pozamiatało i to równo. Stoodio masz genialną kolekcję. Fallout'y, Planescape, Baldurs'y, Heroes of Might and Magic to klasyki i gry kultowe, ponadczasowe itd, a ty masz je jeszcze w wydaniach premierowych i to jeszcze z oryginalnymi boxami. Serio aż miło się patrzy na zbiór tak genialnych tytułów. Gratuluję i trzymaj je w kolekcji bo za parę lat będą warte niezłą sumkę. No i miło będzie po takim czasie wyciągnąć je z szafy i pokazać nowemu pokoleniu graczy, jak to kiedyś gry wydawano.

Sam również od jakiegoś czasu poluję na niektóre stare tytuły na PC, ale czasem nawet na Ebay trudno o takowe. Jak choćby Deus Ex GOTY.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za pochlebne opinie, jakby nie było, na temat stricte pecetowych tytułów (ogólnie pececiarzem nie jestem - po prostu mam ogromny sentyment do tych kapitalnych cRPG'ów). Kolekcja jest niekompletna, gdyż ciągle brakuje mi pierwszej części Baldur's Gate (+ rozszerzenie), dodatkowo mam kaprys, żeby zakupić oddzielne, premierowe wydania BG][ i dodatku... :rolleyes:

 

Do pokazania mam jeszcze skromny zestaw gier na NES'a oraz nowo powstającą kolekcję na Czarnulkę - także stay tuned... :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

No elegancka kolekcja ;]

 

Różowe PSP wymiata :potter:

 

Mialem czarne - kupione od razu po swiatowej premierze Japonskiej, ale handheld w kolorze piano black to jakies nieporozumienie, wiec w zasadzie lezala nieuzywana bo po jakims czasie kupilem rozowe. Przynajmniej nie widac na nim odciskow palcow i w odroznieniu od bialego ma jakis kolor i sie nie brudzi. :)

 

Fajna kolekcja. Ale Twoje simsy przy kolekcji mojej siostry wymiękają ;) Później fotę trzasnę.

Nie jest to niestety cala kolekcja, ale troche tego jest - Sims to taki tasiemiec. :)

 

Czekamy na twoje zdjecia ! :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Trzymam, trzymam i nawet nie myślę o odsprzedaży (podobnie z kolekcją na NES'a - co by się nie działo, nie sprzedaję) :no:

 

to ładnie, ja to nie wiem co zrobię ze swoimi klasykami za parę lat, biorę pod uwagę sprzedaż.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Masowe gromadzenie aktualnie wydawanych tytułów na current geny to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Kupujesz grę na premierę za ~200zł, w przeciągu 2-3 miesięcy stania na półce, zdąży spaść z ceny o +/- połowę. Dlatego za czasów grania na PS3 praktykowałem patent 3xZ (Zakup, Zagraj, Zamień). W przypadku starszych tytułów, które aktualnie można wyrwać za grosze (K2, LBP, MS, WHD, Res, Uncharted itp) gra już jest warta świeczki. Dlatego ja na tę chwilę spieniężyłem wszystko co jest związane z PS3, i skupiłem się na rynku PC/NES/PSX/PS2 a od dziś dodatkowo zachorowałem na SNES'a... :rolleyes:

 

Trzymam, trzymam i nawet nie myślę o odsprzedaży (podobnie z kolekcją na NES'a - co by się nie działo, nie sprzedaję) :no:

 

to ładnie, ja to nie wiem co zrobię ze swoimi klasykami za parę lat, biorę pod uwagę sprzedaż.

Poka... :thumbsup:

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

to i ja się pochwalę ostatnim nabytkiem - 1/48アイドルと恋したら... (zakładam, że Mazzi napisał coś na ten temat w Ohayo Nippon - gra w zestawieniach sprzedaży przegrywa tylko z Monster Hunter)

 

 

 

filmik poglądowy (nie mojego autorstwa), bo zdjęcia nie oddają ogromu tego zestawu

 

Zestaw udało mi się wyrwać po okazyjnej cenie w celu późniejszej odsprzedaży (do której jak widać miałem nosa, bo obecnie, w miesiąc po premierze, na aukcjach yahoo ten zestaw w stanie NM chodzi nawet po ¥40k czyli już 150% wartości) ale jak narazie postanowiłem sobie go zachować, bo prawdopodobnie jest to jedyny egzemplarz w kraju.

Sama gra to nic ciekawego - zwyczajny dating sim z dziewczynami z AKB48 - ale ten pakiet premierowy robi wrażenie: różowe PSP, gra z 48 różnymi okładkami, 3xDVD z making of i behind the scenes a na dokładkę 48 zaślepek na baterie z nadrukowanymi podpisami... i odciskami ust

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

to i ja się pochwalę ostatnim nabytkiem - 1/48アイドルと恋したら... (zakładam, że Mazzi napisał coś na ten temat w Ohayo Nippon - gra w zestawieniach sprzedaży przegrywa tylko z Monster Hunter)

 

 

 

filmik poglądowy (nie mojego autorstwa), bo zdjęcia nie oddają ogromu tego zestawu

 

Zestaw udało mi się wyrwać po okazyjnej cenie w celu późniejszej odsprzedaży (do której jak widać miałem nosa, bo obecnie, w miesiąc po premierze, na aukcjach yahoo ten zestaw w stanie NM chodzi nawet po ¥40k czyli już 150% wartości) ale jak narazie postanowiłem sobie go zachować, bo prawdopodobnie jest to jedyny egzemplarz w kraju.

Sama gra to nic ciekawego - zwyczajny dating sim z dziewczynami z AKB48 - ale ten pakiet premierowy robi wrażenie: różowe PSP, gra z 48 różnymi okładkami, 3xDVD z making of i behind the scenes a na dokładkę 48 zaślepek na baterie z nadrukowanymi podpisami... i odciskami ust

Niezły okaz, Japończycy to jednak umieją robić edycje specjalne. Obojętnie czy to jest film, gra czy płyta z muzyką. Za parę lat to będzie warte niezłą sumkę. Sam też chętnie kupiłbym parę okazów z KKW ale jednak bariera językowa to największa przeszkoda.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...