Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

Już wyjaśniam - jak widać, w tych miejscach są "podpory" górnej półki - po prostu gdybym tam wstawił normalne pudełko dvd, to by sporo wystawało, a jak wstawiłem gry od PSP, to akurat ładnie się wpasowały. Gier od X360 jest mniej, więc mogłem ten efekt zniwelować, ustawiając je lekko pod kątem, zamykając przerwę. Przy PS2 gdybym tak zrobił, to wyglądałoby to kiepsko.

 

Jeśli chodzi o gry PCtowe w dużych pudłach - jest tego więcej, też ciekawe, ale leżą w szafie. Gry PCtowe w pudełkach dvd, które leżą w szafie, to jakieś słabizny typu Loki, czy też stara Kolekcja Klasyki.

 

BTW czy mogę się dowiedzieć, dlaczego zgarniam minusy? Wrzuciłem mniejszą fotkę i nie było nic na niej widać, stąd taki rozmiar. A że imageshack się tak wolno dogrywa, to już nie moja wina, podajcie lepiej sprawniejszy hosting, zamiast minusować.

 

Aha, jeszcze co do crapów - przyjemnie jest czasami do nich zasiąść, pośmiać się z wykonania, jak robimy sobie gierkową nockę z sąsiadem ;) Wiadomo, że nie kupowałem ich za krocie, to raczej gry, które wpadły za kwoty w granicach 50 groszy (WRC:Rally Evolved, które jest w pudełku bez okładki - może sama gra nie jest crapem, ale jej stan nie nadaje się do uznania jej za pełnoprawny tytuł w kolekcji) - 15zł (Hunter: The Reckoning - w którego, swoją drogą, całkiem przyjemnie się gra na coopie, chociaż dalej jest już dość trudny).

Edytowane przez Linek
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Minusują zazdrosne pedryle :)

 

Te gry to tak na bieżąco kupowałeś czy może uzupełniłeś kolekcję PS2 jak już konsola było mocno nieświeża, a gry za grosze ?

 

EDYTA: O cholera zdjęcie mi się załadowało, chyba servery się odblokowały :P

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o kupowanie gier, to podobnie, jak teraz widać przy X360, gdzie zdarzają się gry kupione zaraz przy premierze, zdarzają się też takie, które kupiłem za grosze po pewnym czasie. Najdroższa używka (bo nówek nie pamiętam cen tak bardzo) na PS2 kosztowała 140zł, najtańsza to wymieniony już WRC za 0,50zł ;)

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Teraz dopiero zauważyłem jak fajnie wyglądają grzbiety zielonych klasyków na X360. Wszystkie tak samo wyglądają, zupełnie jak gry na PS2. Najbardziej mnie teraz wkurza jak jest jakaś seria gier i na grzbiecie tytuły kolejnych części są inaczej rozplanowane, mają inną wielkość, np. Mass Effect 1 & 2 i Left 4 Dead 1 & 2.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja właśnie jeszcze nie rozplanowałem, jak rozmieścić tytuły z X360 - póki co po prostu tak, żeby to było jakoś spójnie wizualnie i prawdopodobnie tak zostanie. Co prawda są jakieś zamieszania po to, żeby zebrać serie, czy gry od jednego wydawcy (typu EA i R*, bo mają logo na grzbiecie) w jednej serii (wyjątek to skate, bo jest zbyt duża różnica kolorystyczna).

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ping, wrzuć aktualne zdjęcia twojej kolekcji, jestem ciekaw. Sam chętnie bym się pochwalił ale niestety nie mam ładnych półeczek póki co a zbiorczych fot nie chce mi się robić, za dużo roboty a i nie chce narażać niepotrzebnie gier na nawet najmniejszy szwank :D.

 

Właśnie Ping. Lud się domaga :D

Odnośnik do komentarza

Mca64, trochę szkoda sprzedawać taką kolekcję, aukcję śledziłem na bieżąco. Sam się wkręciłem w kolekcjonowanie gier na N64, póki co mam 20, połowe w boksach i kilka w stanie jak nowym :). Staram się kupować komplety, same carty kupuje tylko gdy jest okazja po funcie na ebayu. Polepszy sie sytuacja materialna to i gier przybędzie, a parę hitów jeszcze mnie obowiązuje :)

Odnośnik do komentarza

pewnie, ze szkoda sprzedawac.. ale calosci nie sprzedaje. Zostawiam sobie 30 gier w boxach (ktorych nigdy nie sprzedam) w stanie idealnym z czego z 8 jeszcze w folii jest, ale nie na dlugo. Jak znajde troche czasu na granie to zaczne je systematycznie otwierac;) Pochwale sie, ze mam w folii jeden z unikatow - Taz Express. Jedna z 4 gier wydana tylko w Palu.

Edytowane przez mca64
Odnośnik do komentarza

Tak przy okazji walnąłem fotę dokumentującą że jestem halo nerdem.

 

 

2ez4a2x.jpg

 

 

jeszcze na jesieni dojdzie FM4 i Gearsy 3 limitka :potter:

 

Fanem BFa i CoDa (od IW) z resztą też.

 

 

2uz84n4.jpg

 

 

Szkoda że gier HL jest tak mało :( kiedyś miałem edycję premierową, ale zniszczyło się pudełko i wywaliłem, kiedyś nie dbałem o to, teraz żałuje :/

 

 

mbslsp.jpg

 

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Bijesz mnie Halo 1 i 2, pierwszego klocka nie miałem. Resztę włącznie z Legends też mam :) W tym roku dojdzie remake, za rok Halo 4 i klękajcie narody z 6 grami Halo na X360 :D Nie wspominając o potrójnym uderzeniu Gears of war.

 

Halo nerdy łączcie się :teehee:

Edytowane przez DonSterydo
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...