Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do książki Cyfrowe marzenia: warto ją brać/przeczytać?

 

Jak dla mnie takie sraty-pierdaty, za dużo nudnych rzeczy - przeczytać i zapomnieć imo. Z drugiej strony nie ma chyba za wiele książek u nas o "graniu" więc... Btw teraz się czaję (hardcore z dostaniem u mnie) na "Wybuchające beczki". O wiele lepiej się zapowiadają.

 

Drugie Infamous leży bez pudełka proponuję Ci okładkę do niego.

 

Mam do Infamousa 2 pudełko, instrukcję - komplecik (jest nawet na zdjęciu ;]). Tylko jak gram w jakieś gry na przemian, "naraz" to trzymam je na wierzchu - pod ręką żeby za każdym razem, nie wyjmować i nie chować do pudełek ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

20111020001t.jpg

X360 :



 

Devil May Cry 4, Resident Evil 5, Transformers War for Cybertron, Kinect Adventures, Lost Odyssey, Mirror Edge, Ninja Gaiden 2, Bulletstorm,

Splinter Cell: Convition Rage, Forza MotorSport 3, Forza MotorSport 4, Batman Arkham Asylum, Batman Arkham City, Bioshock, Bioshock 2, Assassins Creed, Assassins Creed 2,Assassins Creed Brotherhood, Mass Effect, Mass Effect 2, Gears of War, Gears of War 2, Gears of War 3, Fable 2, Fable 3, Halo 3, Halo 3 ODST, Halo Reach, Alan Wake, Call of Duty 4, Call of Duty WW, Call of Duty MW 2, Call of Duty BO.

PS3:



 

Dragon Age, Uncharted, Uncharted 2, God of War 3, God of War Collection, Killzone 2, Killzone 3, Ninja Gaiden Sigma, Ninja Gaiden Sigma 2,

Heavy Rain, Metal Gear Solid 4, nieSławny 2.

Xbox:



 

Ninja Gaiden, Ninja Gaiden Black, Shenmue 2, Halo 2 , Call of Duty

Edytowane przez Soul
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

@ Paliodor Nie powiem Ci :( Konsola mi padla i czekam do 9.11 az gamestop raczy laskawie nowa maszyne przyslac. Moglbym kupic wczesniej, ale uwzialem sie na biala i teraz mam za swoje. Na pewno na pisze w stosownym temacie, jak juz pogram troche.

 

PS Sprzedam wersje 60GB na czesci, pisac jesli ktos czegos potrzebuje :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Widze, ze w temaci naprawde cicho. Nikt juz nie kupuje edycji innych niz zwykle?
Kryzys, ceny and stuff. ;) Poza tym z gierkami różnie ostatnio bywa, tj. ich jakością. A w dodatku z tego co widzę zazdrośnicy (co by użyć delikatnego określenia) pokroju stoodio i kolegów znowu zaczynają minusować posty. Nie wiem, może mają złudne nadzieje, że coś im się wydłuży przez to.

 

Osobiście jednak nie mam zwyczaju wrzucać zdjęć pojedynczych zakupów, jakkolwiek fajne by one nie były. Poczekam kilka miesięcy jeszcze, to wrzucę fotkę zbiorczą. Devil Survivor 2 wyjdzie, to kolekcja megatenów się jeszcze bardziej powiększy.

 

No i jednak zdałem sobie właśnie sprawę, że więcej zakupów ostatnio dokonałem w dystrybucji cyfrowej, na Steam, aniżeli pudełek. A tutaj niestety nie ma się czym chwalić fizycznie. ;)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Widze, ze w temaci naprawde cicho. Nikt juz nie kupuje edycji innych niz zwykle?
A w dodatku z tego co widzę zazdrośnicy (co by użyć delikatnego określenia) pokroju stoodio i kolegów znowu zaczynają minusować posty. Nie wiem, może mają złudne nadzieje, że coś im się wydłuży przez to.

Zmykaj stąd trollu przebrzydły, albo naucz się czytać ze zrozumieniem. Dałem minus w geście dezaprobaty - kolega Ken Marinaris, ewidentnie nie rozumie idei tematu, wrzucając z uporem maniaka zdjęcia pojedynczych gier. Zaprawdę, imponująca kolekcja... :sleep:

Edytowane przez stoodio
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Zmykaj stąd trollu przebrzydły, albo naucz się czytać ze zrozumieniem. Dałem minus w geście dezaprobaty - kolega Ken Marinaris, ewidentnie nie rozumie idei tematu, wrzucając z uporem maniaka zdjęcia pojedynczych gier. Zaprawdę, imponująca kolekcja... :sleep:
Ochjej, a pozwól, że spytam, co takiego dezaprobowałeś w przypadku innych zamieszczanych (między innymi) tutaj postów, jak najbardziej na temat? Ot takich jak ten? Albo ten? Bądź też ten? Także tutaj. Już nie wspominając o tym.

 

Już pominę nawet kwestię minusów wystawianych ewidentnie w ramach jakiejś zemsty lub nienawiści przez wielką trójcę stoodio, winner i Hafalump, jak to miało wielokrotnie miejsce w tym temacie (m.in. w moich postach, ale już nie będę linkował).

 

Gra w wydaniu kolekcjonerskim to też kolekcja, a wrzucając takie zdjęcia wątek wychodzi na wierzch, a nie czeka aż komuś zechce się pstryknąć fotkę zbiorczą. Temat też wielokrotnie schodził na pomniejsze dyskusje, z których można było się dowiedzieć co nieco na temat dobrych sklepów, cen i temu podobnych. Norma.

 

Zrozumiałbym jeszcze, gdyby ktoś tu wrzucał zdjęcia pojedynczych nabytków dupereli z wyprzedaży za 10zł, w dodatku na PC, jak to ma miejsce na wielu innych forach, ale już nie przesadzajmy i nie czepiajmy się już byle czego.

A nawet jeśli tak bardzo Ci to przeszkadza, to można to powiedzieć otwarcie, a nie minusować bez uzasadnienia (w końcu to forum, nie głosowanie).

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kolekcje swoja pokazalem juz jakis czas temu, jak i wiekszosc osob, ktore chcialy pokazac swoje zbiory. Nie bede za kazdym razem wrzucal zdjecia tych samych gier powiekszonych tylko o kolejna pozycje. Zreszta, nie tylko ja wrzucalem zdjecia pojedynczych gier.

Jezeli to az tak barzo przeszkadza, stworzymy osobny temat, poswiecony tylko wersjom niestandartowym.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Zmykaj stąd trollu przebrzydły, albo naucz się czytać ze zrozumieniem. Dałem minus w geście dezaprobaty - kolega Ken Marinaris, ewidentnie nie rozumie idei tematu, wrzucając z uporem maniaka zdjęcia pojedynczych gier. Zaprawdę, imponująca kolekcja... :sleep:
Ochjej, a pozwól, że spytam, co takiego dezaprobowałeś w przypadku innych zamieszczanych (między innymi) tutaj postów, jak najbardziej na temat? Ot takich jak ten? Albo ten? Bądź też ten? Także tutaj. Już nie wspominając o tym.

Inwigilacja pełną gębą, gratuluję samozaparcia oraz nadmiaru czasu :)

 

Oczywiście powyższe minusy, ba, w ogóle wszystkie moje minusy, są wymierzone w Ciebie, egocentryku - oczywiście "w ramach jakiejś zemsty lub nienawiści" :bye:

 

Gra w wydaniu kolekcjonerskim to też kolekcja, a wrzucając takie zdjęcia wątek wychodzi na wierzch, a nie czeka aż komuś zechce się pstryknąć fotkę zbiorczą.

Nie, gra w wydaniu kolekcjonerskim to... gra w wydaniu kolekcjonerskim. Jeśli usilnie chcesz podbijać jakiś temat, to równie dobrze możesz zacząć znów pisać o tym jak bardzo nie podoba Ci się FFX. Na przykład w rzeczonym temacie - byłaby to wtedy kolekcja dennych postów, ale zawsze kolekcja.

 

Jezeli to az tak barzo przeszkadza, stworzymy osobny temat, poswiecony tylko wersjom niestandartowym.

I to jest idea, którą popieram.

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

@Suavek zalinkuj, ciekaw jestem z jakich to powodów tak często Cię minusowałem, bo już sam nie pamiętam :F

 

PS@Up: Świadczy to o lenistwie i ignorancji? :whistling:

 

edit/. Nie minusowałem bez powodu. Pierwszy był aktem rewanżu, a 2 pozostałe tym, że coś mi się wtedy pewnie nie spodobało i jak widać nie byłem sam. Tak w ogóle to przestań snuć już jakieś teorie spiskowe ze mną i stoodio na czele, bo to jest raczej śmieszne.Osobiście nic do Ciebie nie mam i kiedyś tam pokazywałeś swoją kolekcję na PSP tutaj czy na skizo to bardzo mi się podobała. Dobrze, że powstał osobny temat do "chwalenia się" swoimi ostatnimi zakupami, lepiej nie śmiecić w tym gdzie prezentujemy swoje całościowe zbiory i trochę śmieszy mnie jak ktoś pokazuje, że ostatnio kupił sobie jakąś tam konsolę w temacie, w którym wyraźnie zaznaczone jest "KOLEKCJE GIER". eot

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza
@Suavek zalinkuj, ciekaw jestem z jakich to powodów tak często Cię minusowałem, bo już sam nie pamiętam :F
No skoro tak ślicznie prosisz...

http://www.psxextrem...ost__p__2403580

http://www.psxextrem...ost__p__2404941

http://www.psxextrem...ost__p__2404996

Wszystkie trzy pod rząd. Kolega stoodio też miał w tym swój udział, a i jakiś Hafalump się dołączył. I generalnie po kilku forumowych sprzeczkach widzę, że od Was trzech najwięcej tych minusów szło, bez szczególnych powodów (na całym forum, nie tylko tu). Podziwiam zawzięcie...

 

Wiecie, mniejsza o minusy, choć raz jeszcze podpowiem, że nic się od tego nie wydłuża. Jednak jeśli coś Wam się aż tak bardzo nie podoba, to chyba lepiej jest to wyrazić otwarcie, a nie przez jakieś głosowanie (niegdyś anonimowe, obecnie już niezbyt), czyż nie? Bo tak to właśnie potem wygląda, że postuje człowiek w temacie, a zarabia od stałej grupki minusy, nie wiedzieć czemu. Dopiero po zwróconej uwadze jaśnie pan stoodio raczył powiedzieć co go tak bardzo dręczy. Ale niestety, wróżenie z fusów nie zawsze się sprawdza i ciężko się domyślić w czym problem, dopóki ktoś z kwestią nie wyjdzie otwarcie.

 

PS. Przepraszam też za offtop. Chciałem już tę kwestię zamknąć, mimo wszystko.

 

EDIT:

edit/. Nie minusowałem bez powodu. Pierwszy był aktem rewanżu
Rewanżu za...? Zwrócenie uwagi? Bo ja sam minusa Ci wystawiłem dużo później, kiedy sam zarobiłem trzy powyższe (tak, rewanż). To tak w ramach komentarza, skoro już się licytujemy.

Sam nie byłeś - był też stoodio i Hafalump. Wiesz, czasem sprawdzam swoje stare posty i po kilku zgrzytach właśnie od Was najwięcej zarabiałem minusów, nierzadko bez powodu, za sam fakt napisania posta na temat. Tak więc nie, nie snuję teorii spiskowych, tylko komentuję to co widzę. Lubię zawzięte dyskusje na forach, ale nie lubię jawnych aktów nienawiści do osoby okazywanych w taki banalny sposób.

 

Siwy_ widzę dołączył ostatnio do grona moich "fanów"... *ziew*

 

Ale dobra, mniejsza, bo to faktycznie już się robi żałosne. Szczególnie, że zahacza o prywatę. Z mojej strony EOT, a na przyszłość liczę na kulturalną wymianę zdań i poglądów, bez wzajemnego minusowania. ;)

Edytowane przez Suavek
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość DonSterydo

Dawno nie robiłem wrzuty:

 

bi10sp.jpg

 

Chciałem poczekać, aż mi wszystko wróci, ale ciągle coś ktoś ode mnie pożycza, więc się chyba nie doczekam :P

 

Na zdjęciu brakuje jeszcze:

 

- Alan Wake

- Arkham City

- Wolfenstein

- Forza 3

- Mortal Kombat

- Assassin's Creed

- Assassin's Creed 2

- Assassin's Creed: Brotherhood

- Blue Dragon

- Transformers: War for Cybertron

 

Łącznie: 65 gier na X360, 12 na PS3 i 8 na PS2.

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...