Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

PS3 - tutaj spora rotacja tytuów ;] + MGS na GBC

alim1685.th.jpg

 

 

Huh, gdyby nie ten Portal i może LBP2 to by było strasznie archaicznie (nie w sensie, że źle bo tytuły są fajne i kolekcja jest ok, tylko większość z nich premierę miała już dawno temu - to tak jakby ktoś kolekcjonował gry do jakiegoś czasu, a potem przestał). Trzymasz starsze gierki jako stałą kolekcję czy po prostu nie chce ci się ich sprzedawać?

 

 

Na dniach jak podochodzą mi wszystkie zakupione gierki to postaram się cyknąć jakie foto.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

@up

Zabawne, nazywać gry na PS3 "archaicznymi", w dodatku w temacie poświęconym kolekcjom gier.

 

Może to ja jestem "dziwny", ale dla mnie kolekcja to nie aktualnie posiadany zbiór gierek, które po ukończeniu idą na allegro czy wymianę, lecz właśnie pozycje trzymane na półce z rozmaitych powodów - przez sentyment, z uwielbienia do serii, z nadzieją powtórnej zabawy po jakimś czasie itp. itd.

 

Poza tym gdzie jest powiedziane, że trzeba stale kupować nowe gry na daną platformę?

 

A zresztą, mniejsza. Wrzucajcie zdjęcia, bo jak już przedmówcy stwierdzili, ogląda się to o wiele ciekawiej niż jakąś tam listę.

  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

nowe gry mam na zasadzie - kopno/wymiana <-> wymiana/sprzedaż <-> kupno. i tak w kółko.

 

to co mam na ps3 obecnie to po prostu zostaje w kolekcji na stałe, albo nie opłaca mi sie juz tego wymieniac/odsprzedawac :)

większosc z tych tytułów nie jest warta wiecej niz 40zł więc nie widzi mi sie z tym isc na poczte - w razie sprzedaży czy czegoś tam :)

 

LBP2 raczej zostanie, bo to dobry party game.

Portala 2 pogonie w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza

Pomyślałem, że podzielę się po raz kolejny fotkami mojej kolekcji. Od ostatniego razu doszło dość sporo gier.

Sega Game Gear:

segagamegear.th.jpg

PSX:

psxd.th.jpg

PS2:

ps2w.th.jpg

PS3:

ps3gr.th.jpg

PSP:

pspkox.th.jpg

STEAM:

steamqju.th.jpg

PC:

26880100.th.jpg

Dodatkowo na dysku "leżą" sobie Independent War 2, Messiah i Beneath a steel sky z GoG'a, a także Eve Online.

Kolekcje tematyczne

MGS:

mgswh.th.jpg

Shin Megami Tensei:

smts.th.jpg

Yakuza:

yakuzac.th.jpg

 

Na zdjęciach brakuje Soul Calibur III, Devil May Cry 4, Ratchet 3 i Half Life. Wszystkie zostały pożyczone i pomału trzeba będzie się o nie upomnieć. Zapodziane u kogoś zostało ponadto WRC4.

Do końca roku planuję skompletować wszystkie MGS'y i gry z serii SMT. A także, resztę gier z uniwersum Star Wars, czyli SW:Jedi Academy, SW:Dark Forces i oba KOTOR'y. Zapewne parę tytułów z PC również jeszcze wpadnie.

Dobrze, że jest Ebay/Allegro/Amazon i Zavvi przynajmniej nie trzeba za to wszystko płacić jakichś kosmicznych cen jak to bywa w naszych sklepach.

Edytowane przez Paliodor
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Jak prezentuje się ten mini-artbook z kolekcjonerki P3P? Coś wartego uwagi czy raczej zapchajdziura? Bo plakacik nawet niezły.

 

I co to za artbooki i ile Cię kosztowały? Ten z Aegis prezentuje się nieźle pod względem rozmiarów, ale osobiście nigdy nie czułem potrzeby inwestycji w zbiór obrazków, które można łatwo znaleźć w Internecie, dlatego nie wiem czy warto się interesować zakupem takiego tworu, czy też nie.

 

Widzę też nie masz jeszcze Digital Devil Saga 2 - jeśli będziesz miał taką możliwość to postaraj się upolować edycję z soundtrackiem (bodajże w drugim dvdboxie), gdyż ten jest naprawdę pierwszorzędny. Problem taki, że ta edycja może być albo droga, albo słabo dostępna, aczkolwiek widziałem ją parę razy na allegro.

 

Ogólnie świetna kolekcja. Zbiór MGSów ciekawy, aczkolwiek zachęcałbym do inwestycji w MG AC!D - może i spinoff niekanoniczny, ale gra pierwszorzędna, a przynajmniej jedynka (dwójka zbyt cukierkowa i absurdalna miejscami).

 

 

Tak mi się teraz przypomniało, że sam w pudełku z pierwszym MGSem zamiast dema Silent Hill mam płytę ze Special Missions. Co prawda oryginalnie wydawane to było w osobnym pudełku, ale ja tam nie narzekam na taką zamianę, mimo wszystko ;).

 

A, kontynuując maniactwo, do swego zbioru dokupiłem ostatnio Super Robot Wars L, ale nie będę temu robił kolejnych zdjęć, więc tylko wspomnę.

  • Plusik 3
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Cóż jeśli chodzi o ten mini artbook to nie jest taki zły. Jest to swego rodzaju wersja mini tego artbooka z głównym bohaterem P3, którego widać na zdjęciu. Z tym, że oczywiście w tym dodawanym do gry jest zdecydowanie mniej materiałów,w końcu 48 stron to nie 140 tak jak w przypadku tego drugiego.

Porobiłem parę fotek jak prezentuje się w środku, więc możesz ocenić jak on wypada:

http://imageshack.us/photo/my-images/820/dscf3514a.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/18/dscf3512l.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/15/dscf3511f.jpg/

Gdybym nie miał tego oficjalnego to zdecydowanie byłbym uradowany takim gratisem.

Link poniżej prowadzi do aukcji na Ebay, gdzie są fotki z tego dużego:

P3 artbook

Co się tyczy obu artbooków, to jak mówiłem ten na dole to Persona 3: Official Design Works, można go kupić na PlayAsia za 27,50$. Ja go brałem,gdy jeszcze dolar stał bardzo nisko więc zbytnio się nie zastanawiałem nad ceną. Jest to świetny zbiór grafik postaci,scenerii,przeciwników,person i szkiców. Wszystko wydrukowane na papierze bardzo dobrej jakości, łącznie 140str.

Ten drugi zaś to zbiór prac Shigenori Soejimy (z lat 2004-2010), dyrektora artystycznego odpowiedzialnego za grafiki w Personach od części drugiej. Znajdziemy w nim prace z Persony 3/P3FES/P3P, Persony 4, a także z gry Stella Deus i inne jego dzieła. 160str, format A4, cena 25$ według CDJapan.

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z obu zbiorów grafik. Czasem jak jakiś tytuł mi się wyjątkowo spodoba to lubię dokupić coś więcej z nim związanego.

 

Jeśli chodzi o DDS2 wydanie kolekcjonerskie, to właśnie wolałbym kupić taką edycję ale jak przeglądam Ebay to ciężko już go dorwać. Chyba na Amazon też go widziałem. Edycja ogólnie prezentuje się fajnie, zwłaszcza okładka im wyszła świetnie.

 

A MGS AC!D też mam na liście do kupienia, w końcu to też MGS tyle tylko, że w troszkę innym podejściu. Kiedyś czytałem o nim i zapowiada się obiecują.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ten mini-artbook bardzo podobny do tego z europejskiej edycji Crisis Core. Ale chyba jednak nie będę sobie zawracał głowy drugim egzemplarzem i jeśli już, to zamówię osobno większy album ;>. Nie chcę się rozstawać ze swoim importem, także ze względu na save'y, a drugi egzemplarz P3P (i trzeci P3 ogólnie...) nie jest mi potrzebny.

 

Co do pozostałych artbooków, nie podoba mi się tak duża ilość szkiców. Lubię kolorowe obrazki i zdjęcia, więc dobrze, że podałeś ten podgląd, gdyż prędzej rozejrzałbym się za czymś bardziej urozmaiconym. Ale mimo wszystko, cena 25-30$ + wysyłka nie jest obecnie zbyt zachęcająca. Może kiedyś.

 

Edit:

winner (and co?), bądź tak miły i przestań minusować moje posty, ok?

Edytowane przez Suavek
  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Moja półka z grami - góra to PC/filmy, środek to PS2, PSX i X360, a dół to książki + kilka z ciekawszych tytułów na PC. Resztę mam pochowaną w szafkach, ale jak ktoś będzie chciał, to pstryknę tam jakieś szybkie fotki.

 

Fotka jest 2 posty niżej - ta była za mała.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Nie wiem co powiększałeś, ale z tego zdjęcia nie rozczytasz tytułu ani jednej gry bo zdjęcie jest słabej jakości i powiększa się zaledwie gdzieś o 50%.

 

Kolekcja kozak.

 

Wrzuć lepsze foty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...