Skocz do zawartości

Gry za darmo na PC


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

Znalezione przypadkiem - http://store.steampowered.com/app/313730/

 

Darmowy miks visual novel z tRPG rodem Super Robot Wars.

 

In the game, you’re Captain Kayto Shields of the good ship Sunrider, racing around the galaxy as the only male on board. You’ll slowly pick up a motley group of all-female allies who also happen to be crack pilots. How well you direct them in battle is also supposed to affect the visual novel portions of the game.

Jeden facet i cały okręt cycatych lasek plus mechy i j-pop... Bardziej japońsko się chyba nie dało. W kwestii oprawy wygląda biednie. Oczywiście tragiczny dubbing. Niemniej jednak może kogoś zainteresuje. Sam może w wolnej chwili obadam. W końcu darmo, a gameplay'owo źle to nie wygląda.

 

 

Jak ktoś nie chce Steam to jest tu zwykły download - http://sunrider-vn.com/2014/07/02/sunrider-first-arrival/

Odnośnik do komentarza

Po ściągnięciu faktycznie widnieje napis Beta. Niemniej jednak pół godziny szybko grę sprawdziłem i poza ogólnym "am I kawaii ~uguu" zdaje się to być nawet niezłe. Dobra muzyka, wcale nie j-pop z trailera. Niemniej jednak jak na tak prostą graficznie grę optymalizacja nie jest najlepsza. No i voice-acting jest horrendalny.

Odnośnik do komentarza

e: nvm, zaskoczyło. Jeśli będzie sypało błędami to próbujcie do skutku.

 

Dobra sprawa, dawniej lubiłem czasami pyknąć w dwójkę. Pod pewnymi względami lepsza nawet od trzeciej części. No co? Raz w tygodniu to nie pedał, a w sobotę się resetuje.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

No ja przez te Simsy ponownie zainstalowałem Origina.

Nie trzeba instalować Origina. Klucze można aktywować za pośrednictwem WWW. Ja tak dodawałem wszelkie otrzymane gry, a Origin ani razu jeszcze nie zawitał na moim dysku.

 

W sumie sztuka dla sztuki, bo i tak bojkotuję Origina, więc najprawdopodobniej nigdy w te gry nie zagram, o ile nie uczynią ich kiedyś DRM-Free.

Odnośnik do komentarza

Myślałem, kiedyś żeby mieć tylko Steama, ale jednak nawet i taki Far Cry 3 (notabene, zmuszam sie do grania:/), zainstalował mi w tle Uplaya i to na nim lecą acziki i czas grania. Aczkolwiek fajnie to rozwiązali, że za zebrane punkty w grze, mam dostęp do jakichś tam tapet, czy innych pierdół.

Tak więc mam i Steama, Uplaya i Origina, coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...