Skocz do zawartości

Gry za darmo na PC


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, to w sumie wszystko mam, prócz PvZ, ale te ograłem już na PC/NDS/tablecie.

---

Nie działają mi te Simsy :confused: Klikam "graj", mam wpisać kod produktu (jest wklejony, taki sam jak na karcie gry), Klikam "Gotowe" i okno znika i znowu się pojawia i tak w kółko. Wybieram "Nie kontynuuj", to powracam do wyboru gier :confused:

Odnośnik do komentarza

(...) taki Far Cry 3 (notabene, zmuszam sie do grania:/)

Ja miałem spore problemy z FC3. Miałem to samo co przy Mirrors Edge. Robiło mi się... nieciekawie w głowie. Poza tym, sama gra imho tez dupy nie urywa. Pierwsza połowa gry jest ok. Potem robi się repetetive. Jedyne co mnie skłaniało ku grze to wizja cycków które okrasiłem pięknym F12 xD

 

PS:

Zaraz się pojawią głosy że seria AC tez jest powtarzalna i... true, ale gameplay jednak imho jest tam ciekawszy. Nawet bieganie po budynkach i drzewach jest lepsze od spacerków w FC3.

Odnośnik do komentarza

Czyli są jednak cycki w FarCry? Będzie jakaś scena seksu, czy nie warto grać? :) Pokaż tego screena <napalony>

Pograłem z godzinę i łeb mnie boli. To samo też miałem w ME:), ale to chyba wina monitora/synchronizacji pionowej. Niby 60fpsów, ale takie dziwne "klatkowe smużenie" :confused: FC3 - ma w ogólę mocny początek, łatwo się w czuć, a potem to czajenie się na tych czerwonych ludków w obozach, nudzi w cholerę.

Odnośnik do komentarza

cycki farcry3 byly pierwsza rzecza jaka pokazali oglaszajac gre. jesli widziales tamto to widziales wszystko bo wiecej nie dodali

 

co do bolow glowy. prawdopodobnie nie zmieniles field of vision w opcjach ktore defaultowo jest ustawione konsolowo czyli pod telewizor. na monitorze ktory jest za blisko twoj mozg zaczyna lapac error ze cos jest nie tak z tym co oczy widza. a przynajmniej cos takiego totalbiscuit ciagle glosil jesli gra nie ma opcji ustawiania tego recznie. zaufalem mu w ciemno bo sam sie na tym nie znam i zmienilem na te 90 i nie mialem problemow. polecam sprawdzic

 

(

)

 

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

W najnowszym CDActionie doszło do poważnego błędu (niusa mam z ich fanpage'u). Mianowicie, drukarnia/tłocznia pomyliła numery seryjne do gier i dostaliśmy kody nie na FC3: Blood Dragon i inne, ale to, co było w poprzednim numerze: Alan Wake american Nightmare, Costume Quest, czy Alien Rage (wszystko Steam). Trzeba teraz wysłać foto płyty z widocznym numerem seryjnym na pewnego maila i otrzymamy od nich w odpowiedzi, prawidłowe kody. Tym sposobem kupując jeden numer za 15 złotych, można się nieźle obłowić (cebulak). Przyznam, że trochę żal mi gości odpowiedzialnych za odpisywanie każdemu czytelnikowi i wpisywanie zużytych kodów do bazy. U mnie zaszła pomyłka i dostałem dwa razy maila :confused: W sumie nie mam co im odsyłać, bo nie mają do mnie zaufania, że ów kodu nie zużyłem, więc czytelnikowi nie będą wysyłać w ciemno. Dlatego, jak ktoś dobrnął do końca, to mam dla niego kod na Far Cry Blood Dragon :) Przyznam, że gdyby nie ta pomyłka, to numeru bym nie kupił :confused:

Ciekawe jaka kara będzie dla drukarni?

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tyle, że nie ma pewności, że te "stare" kody z tego nowego numeru nie będą już wykorzystane. Jak działają, to masz fuksa i masz pełniaki z dwóch numerów. Jak nie, to tylko z tego nowego. Gdzie tu "okazja do cebulenia" (chyba, że rzeczywiście przez przypadek wyślą kilka maili - z róznymi kodami)?

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...