Skocz do zawartości

Assassin's Creed


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Co daje zebranie wszystkich flag? Udalo mi sie znalezc komplet z miasta zabojcow, ale nie widze by mi to jakis ukryty bonus odblokowalo.

Podobno AC nie ma zadnych bonusow za zdobyte flagi, wykonanie wszystkich zadan pobocznych itd. A szkoda. Przydalby sie chociaz jakis licznik ukazujacy stopien przejscia gry w procentach, jak np. w Crash 3 na PSX.

Odnośnik do komentarza
witam! mam pytanie odnosnie assasina.Wiecie cos moze czy bedzie polska wersja na playstation3 moze jakis patch? bo ostatnio widzialem na hyper jak pokazywali polska wersje na pc to szczena mi opadla,szok niesamowity

Polska wersja znaczy Assassin's Creed po Polsku? Jesli tak, to wiedz, ze na PS3 AC nie bedzie po Polsku. Przygody Altaira od listopada zeszlego roku dostepne sa na najnowszej konsli Sony, jednak tylko i wylacznie w angielskiej wersji jezykowej. Co do patcha - owszem, jest patch, ktory poprawia irytujace bledy w kodzie gry, ale nie zmienia jezyka.

 

Swoja droga - na PS3 nie ma jeszcze ani jednej gry po Polsku. Podobno ma to sie zmienic jeszcze w tym roku, wraz z premiera Killzone 2...

Odnośnik do komentarza
witam! mam pytanie odnosnie assasina.Wiecie cos moze czy bedzie polska wersja na playstation3 moze jakis patch? bo ostatnio widzialem na hyper jak pokazywali polska wersje na pc to szczena mi opadla,szok niesamowity

Polska wersja znaczy Assassin's Creed po Polsku? Jesli tak, to wiedz, ze na PS3 AC nie bedzie po Polsku. Przygody Altaira od listopada zeszlego roku dostepne sa na najnowszej konsli Sony, jednak tylko i wylacznie w angielskiej wersji jezykowej. Co do patcha - owszem, jest patch, ktory poprawia irytujace bledy w kodzie gry, ale nie zmienia jezyka.

 

Swoja droga - na PS3 nie ma jeszcze ani jednej gry po Polsku. Podobno ma to sie zmienic jeszcze w tym roku, wraz z premiera Killzone 2...

 

 

dzieki za odpowiedz! ale kto widzial assasina a raczej slyszal w poslkiej wersji ten wie ze naprawde robi wrazenia,a sony w kulki wali,konsola juz tyle czasu a nawet polskiej wersji nie ma,w sumie to jest ciekawe ze na pc zrobia a na ps3 nie dziwne ,czy naprawde to jest az tak trudno?

Odnośnik do komentarza

Tak, w tym przypadku to jest trudne. Gdyby gra była wydawana przez Sony to jeszcze można by się spierać, jednak Sony nie ma do niej żadnych praw, gdyż wydawcą jest UbiSoft i to on decyduje o polonizacji czy innych zmianach językowych. Poza tym, gry na konsole wydawane są w takim stanie, w jakim grę dostarczy wydawca, i tylko na rynku gier PC istnieje możliwość ingerencji w dany produkt przez lokalnego dystrybutora (stąd polska wersja językowa na pc).

Spytasz może, dlaczego Mass Effect jest po polsku na X360? Otóż wydawcą gry jest sam Microsoft, i to on zdecydował o stworzeniu takiej wersji.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Mam takie pytanko czy w wersji która teraz niedawno się pojawiła, mianowicie spolszczona wersja kinowa (Borys Szyc itd.) można przestawić w opcjach na normalny voice acting tzn. chodzi mi oorginalny, czy jednak to całkowicie spolszczona wersja kinowa bez takiej możliwości?

A to na PS3 jest po polsku :huh: o ile wiem to tylko wersja na Xboxa jest takowa...

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

No własnie ja tez sie zbierałem żeby ja kupić ale jakos co miech wychodził jakis hit i jakos Creed musiał poczekać a teraz zdarza się niezła okazja na zakup w takiej wersji, przed chwila sprawdziłem cenegę i jest ta wersja w cenie 149zł więc wydaje mi sie że się opyla

Edytowane przez WESKER-DARK LIFE
Odnośnik do komentarza

Super że będzie AC po polsku na PS3. Dziwne tylko że tak słabo się Cenega chwali. Według notki na ich stronie, premiera w najbliższy piątek. Poczekam na wasze opinie, może w PE będzie recka polskiej wersji? I być może hit jesieni (Fallout 3) też będzie po naszemu wydany. I tylko ta rzekomo 'super cena' trąci żenadą, ale pewnie nie dało się inaczej.

 

http://cenega.pl/?ID=6073

http://polygamia.pl/assassins-creed-po-polsku-rowniez-na-ps3

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

hej, mam pytanie, zabiłem już trzech ziomków, mam kolejnych znaleźć, ale na mapie nie pojawiają się ikonki z ich lokalizacją; dotychczas wchodziłem na view pointy, na mapie pojawiały się miejsca gdzie można prowadzic sledztwa i one prowadziły mnie to celu; teraz wspiąłem się na wszystkie wieże w Acre i w Damaszku, pomogłem wszystkim obywatelom z tych dwóch miejscach w dzielnicy poor do której mam dostęp i nie mam co dalej robić; "Bureau" w swojej melinie też mi nie pomaga

jak mam znaleźć moje kolejne ofiary i pchnąc fabułe do przodu bo jak narazie to wygląda na to że biegam i zaliczam poboczne questy...

 

 

EDIT:

Zajrzałem na gamefaqs, "You can go to the Bureau if you like to get verbal guidance of your next move,

since there is no indication where you need to go." Srogo, trzeba uważnie śledzić dialogi jak na mapie nie ma ikonek z celem. A ja myślałem że mi sie coś nie pojawiło etc :)

Edytowane przez palo
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Wszystko cacy... grafika górnolotna, efektowne skoki, salta, przepiękne widoki z lotu ptaka :woot: Tylko... nudnawo się robi kiedy w kolejnym mieście (krajobraz inny) zalicza się takie same misje,

trzeba komuś coś ukraść, oklepać maskę, pomóc i ukatrupić

, tak będzie do końca? Przyjemnie mi się

galopuje z miejsca na miejsce na cudnym rumaku

(bardzo fajny patent) , ale zastanawiam się ile jeszcze? Mam wrażenie, że kręcę się w kółko, choć odblokowują się nowe tereny, trochę zalatuje monotonią :ziew:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...