Skocz do zawartości

Assassin's Creed


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

na ps3 jest tak samo jak na piecu, ze jak sie zmieni konia to sie przestaje byc sciganym ?

( jakby gosc w takim wdzianku nie rzucal sie w oczy )

Nie sprawdzałam, ale wydaje mi się, że nie.

Straż na wieży nie da się oszukać, zawsze do mnie strzela kiedy idę/jadę sobie spokojnie w modlitwie i zadumie

:rolleyes: W ogóle z tą ucieczką/ściganiem to kijowo, Altair biega dużo wolniej i nieźle trzeba się nagimnastykować żeby hałastra go nie dopadła, ja zasuwam wężykiem ;)

 

... a konie są przepiękne, szczególnie kary - mój ulubiony :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Pytanie. Czy jak zabije wszystkie główne cele w grze (bodajże 9 ) to będe miał możliwość dowolnie śmigać sobie po miastach i królestwie czy też game over ?

Dawno nie grałem, ale z tego co pamiętam to dzieje się to samo co w serii GTA (a na dziś dzień i RDR) - grać się da, właśnie po to żeby pozbierać takie duperele jak flagi. Ale ze daaaaaawno nie grałem to jedynie 95% pewności ;p

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Jak Ci już teraz nie podeszła to raczej nie. Pierwsze 30 minut wygląda jak cała gra (chyba nawet ciekawiej bo pierwsze misje są zróżnicowane) więc lepiej sobie daruj.

Zagraj w dwójkę ta jest bardziej zróżnicowana choć mi się bardziej jedynka podoba. Ale pewnie jestem wyjątkiem ;p.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Jak Ci już teraz nie podeszła to raczej nie. Pierwsze 30 minut wygląda jak cała gra (chyba nawet ciekawiej bo pierwsze misje są zróżnicowane) więc lepiej sobie daruj.

Zagraj w dwójkę ta jest bardziej zróżnicowana choć mi się bardziej jedynka podoba. Ale pewnie jestem wyjątkiem ;p.

Nie jesteś, ale u mnie wpływ ma przede wszystkim to że nie przepadam za późnym średniowieczem. Misje są podobne bardzo a mnie jakoś specjalnie się nie nudziły, są moim zdaniem bardziej konkretne niż te w dwójce.

Odnośnik do komentarza

W pierwszym Ac bardzo podobał mi się główny bohater. To on dodawał grze uroku. Poza tym design, wykonanie. Gdyby już wtedy Ubisoft tak świetnie ułożył misje jak w ACII to nie wiem czy gra nie otrzymałaby maksymalnej noty. Niestety, monotonia naprawdę może zniechęcić do AC. Na szczęście tytuł może obronić się kwestią audiowizualną i klimatem.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Jak Ci już teraz nie podeszła to raczej nie. Pierwsze 30 minut wygląda jak cała gra (chyba nawet ciekawiej bo pierwsze misje są zróżnicowane) więc lepiej sobie daruj.

Zagraj w dwójkę ta jest bardziej zróżnicowana choć mi się bardziej jedynka podoba. Ale pewnie jestem wyjątkiem ;p.

Nie jesteś, ale u mnie wpływ ma przede wszystkim to że nie przepadam za późnym średniowieczem. Misje są podobne bardzo a mnie jakoś specjalnie się nie nudziły, są moim zdaniem bardziej konkretne niż te w dwójce.

 

Otóż to.

 

Mnie też nie nudziły w ogóle AC mnie nie nudził. Choć zdaję sobie sprawę, że może być/jest nudnawy tym bardziej względem dwójki. W każdym bądź razie zaliczyłem go 2 razy włącznie ze znalezieniem wszystkich flag, Templariuszy i wbiciu calaka heh.

 

Trzy aspekty dla których wolę pierwszego AC:

 

1)mniej sci-fi, mniej tej całej szopki z Animusem i tym całym "ch.ujstwem". Pomijam fakt, że byłaby to chyba dla mnie gra idealna gdyby nie było Animusa a od początku gra dziejąca się w konkretnych czasach tak jak PoP. I tak myślałem, że będzie przed premierą... ;/

 

2)Altair > Ezio

 

3)Średniowiecze > Renesans

 

Choć dwójka też mi się bardzooo podobała/podoba, w ogóle uwielbiam serię AC. Ale na Brootherhood nie mam kompletnie ochoty pewnie dlatego, że to kontynuacja dwójki (Ezio, renesans itd.). Wolałbym pełnoprawną trójkę.

Odnośnik do komentarza

1)mniej sci-fi, mniej tej całej szopki z Animusem i tym całym "ch.ujstwem". Pomijam fakt, że byłaby to chyba dla mnie gra idealna gdyby nie było Animusa a od początku gra dziejąca się w konkretnych czasach tak jak PoP. I tak myślałem, że będzie przed premierą... ;/

 

2)Altair > Ezio

 

3)Średniowiecze > Renesans

 

Choć dwójka też mi się bardzooo podobała/podoba, w ogóle uwielbiam serię AC. Ale na Brootherhood nie mam kompletnie ochoty pewnie dlatego, że to kontynuacja dwójki (Ezio, renesans itd.). Wolałbym pełnoprawną trójkę.

1) W B'hood tworcy ratuja sytuacje, cala otoczka si-fi nabiera sensu i jest naprawde ciekawie.

2) Po AC2 i B'hood moge powiedziec, ze Ezio > Altair. Jako, ze sa smaczki do Altaira w zyciu Ezio i to on byl legenda asasynow, Ezio jest postacia ciekawsza ;)

3) Mowilem Ci, renesans to jest moj okres ulubiony w calej historii, dlatego jak tylko uslyszalem ze AC2 w tych klimatach osiada, bylem wniebowziety. W ogole, sredniowiecze rowniez uwielbiam i zarowno AC jak i AC2 wraz z B'hood oddaja klimat obu epok w sposob mistrzowski. Ale trzeba powiedziec, ze genialny klimat ma Akka, Damaszek i Jeruzalem ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie zacząłeś jeszcze żadnej części to do pierwszej i tak nie ma żadnych dodatków, póki co ukazały się dwa (Battle fo Forli oraz Bonfire of the Vanites) do AC II. Zacznij oczywiście od pierwszej części. Polska wersja daje radę, więc bierz śmiało. Kiedy po skończeniu pierwszej części będziesz chciał kupić "dwójkę" to lepiej kup ACII: Complete Edition, która zawiera obydwa dodatki na płycie.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Trzy aspekty dla których wolę pierwszego AC:

 

1)mniej sci-fi, mniej tej całej szopki z Animusem i tym całym "ch.ujstwem". Pomijam fakt, że byłaby to chyba dla mnie gra idealna gdyby nie było Animusa a od początku gra dziejąca się w konkretnych czasach tak jak PoP. I tak myślałem, że będzie przed premierą... ;/

No to źle myślałeś. Dla mnie Animus jest świetnym patentem i cieszę się, że AC nie jest kolejną nudną grą, która dzieje się - jak to napisałeś - w jakichś konkretnych czasach. Irytuje mnie za to, że twórcy wysłu(pipi)ą narzekań podobnych tobie osób i bagatelizują historię Desmonda. To co działo się w części drugiej to istna kpina. W grze znalazły się łącznie tylko trzy sekwencje poza Animusem. W Brotherhood jest już znacznie lepiej pod tym względem bo twórcy dali graczom wybór. Jeśli ktoś nie chce opuszczać Animusa to nie musi tego robić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Raczej nikłe szanse ale marzy mi się żeby powstał AC (spin off, restart serii - zwał jak zwał) taki jaki powinien być od początku. Czyli dziejący się 100% w swoich czasach jak PoP, RDR czy w zasadzie każda "normalna gra". Bez "matrixa, Animusa i science fiction" z "normalną" fabułą wtedy w końcu byłoby klimatycznie.

 

Kto wie może kiedyś Ubi zmądrzeje.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie akurat motyw z Animusem jest bardzo fajny. To jakby dwie osobne historie w jednej grze, Desmonda i Edzia/Altaira. Rozumiem, że komuś się to może nie podobać, ale wtedy, jakby nie patrzeć gra była by mniej oryginalna i bez wielu fajnych motywów. Bo, możliwość oglądania działań swoich przodków jest naprawde czymś co daje do myślenia :D.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

O ku*wa...ale w to się monotonnie gra. Dlatego ludziska wolą takie sandboxy jak inFamous czy Prototype. Tam jest o wiele większa dynamika, zarówno poruszania się jak i walki, eksploracji i w ogóle przemieszczania się pomiędzy większymi lokacjami. Skończę bo i tak już dość narzekałem, ale będzie trudno. Brak trofeów (choć nie sikam za nimi) też nie pomaga.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...