Skocz do zawartości

Persona 4


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 373
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość donsterydo

Mialem z sieci najpierw ściągnąć, ale skoro wersja PAL ma wyjść na początku 09 to poczekam trochę i sobie pogram jak zakupię. Mam nadzieję, że to będzie styczeń, albo lepiej luty bo jeszcze bym sesję zawalił :-p

Odnośnik do komentarza

dopiero od jakiegoś czasu otworzyłem się na erpegi inne niż ze stajni square i softu, zaczęłem od Suikodenów a teraz mam chrapkę na Persone tylko niewiem czy kupic FES-tyna czy poczekać na 4; zdaje mi się że FES jako upgrade 3-ki ma więcej do zaoferowania ale chcę to uslyszeć od tych co już grali i wymasterowali ten tytuł i wiedzą coś o Personie 4.

Odnośnik do komentarza

FES to małe dzieło sztuki - podrasowana, dopalona wersja jednego z najlepszych RPG na PS2. Zapewnia MNÓSTWO godzin zabawy (w tym przypadku to nie jest tylko slogan reklamowy - po 160h i 2 przejściach gry od rząd nie miałem jej dosyć). Dodatkowo jeżeli lubisz anime i podobają Ci się anime o tematyce szkolnej to gra Cię totalnie zniszczy. Łykaj póki co FESa, tymbardziej, ze folię można dorwać w sklepach za 109zł. Na pewno nie pożałujesz.

 

P4 to silnik P3, a założenia samej gry również są takie same jak w przypadku P3 - wiec znowu szkoła, znowu social linki itd - dopóki nie pojawi się w PALu spokojnie łykaj FESa, bo szczerze mówiąc wątpię aby 4ka była lepsza od FESa (chciałbym się mylić...).

 

Jutro premiera mwahahaha bedzie sie działo xD

Odnośnik do komentarza

Rozumiem żadna rozszerzona edycja P4 nie jest planowana? Coś kiedyś czytałem, że obecna będzie jedyną i nic w stylu FES się nie pojawi, ale wolę się upewnić. Nie chcę kupować drogiej gry aby po pół roku pojawił się równie drogi dodatek.

 

Wiadomo coś na temat premiery wersji PAL, czy tylko "wiosna"?

 

Uruchomiłem grę w wersji NTSC-U z dysku twardego ale tylko aby sprawdzić czy działa. Zapowiada się ciekawie. Nie mogę się doczekać premiery na starym kontynencie.

 

A prawda jest taka, że czasu na długie gry brak, a ja nawet Persona 3 nie ukończyłem. Ech...

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ja na razie mam trochę ponad godzinę od wczoraj i jeszcze nie walczyłem bo to dopiero jest historia wprowadzająca, ale przyznam, że jeżeli chodzi o styl i atmosferę to gra nie zawodzi, graficznie widać, że jest znacznie ulepszone, bardziej szczegółowe. Tak powinno się robić gry jRPG podobna mechanika zupełnie inny design, po raz kolejny Persona udowadnia, że jRPG w umieszczony w czasach współczesnych jest bardzo atrakcyjny. Podoba mi się amerykański voice acting, wczuwają się przez co jak na dłoni widać różne przysposobienie bohaterów. Zauważyłem, że są jakieś nowe statystyki, na razie zorientowałem się w jednej "Understanding". Zapowiada się bardzo ciekawie.

Odnośnik do komentarza

Tak

 

 

Yukiko shadow jest silny na fire i takie też ataki używa, ale co musisz zrobić to zająć się shadow, który pojawia się razem z nią, o ile dobrze pamiętam to ten shadow jest słaby na ice, albo na physicale....najważniejsze to MC musi mieć personę strong przeciwko fire, Yosuke na lvlu w którym może używać skill co dodaje dodge, a Chie w chwili jak Yukiko zaczyna zapodawać fire robi guard przez parę tur....

 

 

 

 

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Mikes:

Tak, mam dla Ciebie kapitalną radę, dobij do 19lvl i rozwalisz ją w 5 minut tak jak Ja :-) Dobrze, żeby Chie miała Mabufu bo wtedy walisz w obu przeciwników i nawet jak tylko jeden jest słaby na ice to dostajesz dodatkowy atak i wtedy np. walisz z broni dodatkowy atak na Bossa, to samo można zastosować przy MC, wtedy już dwie z 3 postaci mają po 2 ataki na Bossa w jednej turze.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...