Skocz do zawartości

Persona 4


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 373
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 7 miesięcy temu...

http://www.siliconera.com/2011/04/09/is-atlus-teasing-a-persona-4-anime-series/

 

W sumie do-want. Myślę, że anime by się w tym przypadku całkiem nieźle sprawdziło. Aczkolwiek mam też nadzieje na port/remake dla 3DS, NGP lub PSP, chociaż w ostatnim przypadku było mówione kiedyś, że szanse są raczej nikłe. Zobaczymy jutro.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Też bym raczej stawiał na anime, zresztą nawet ten trailer ma raczej taki wydźwięk "animowany" (nie wiem jak to okreslic). Obawiam sie, ze jezeli do tej pory nie oglosili P4P to zbyt szybko sie to nie stanie. Teraz na glowie maja Catherine, Devil Survivor 2, remake jedynki, port Persony 2 i kto go tam wie co jeszcze...

Odnośnik do komentarza

A czemu by nie?

 

Nawet jestem w stanie sobie to wyobrazić, aby miało sens. Ogólna historia ukazana na przestrzeni powiedzmy standardowych 26 odcinków, podzielona na mniejsze segmenty tak jak gra. Wszelkie social-linki mogłyby być swego rodzaju wątkami pobocznymi, ostatecznie prowadzącymi w połączeniu do zwiększenia siły/mocy głównego bohatera ("peace and love power!!111one"). A biorąc pod uwagę, że siła Persony 4 tkwiła właśnie nie tyle głównym wątku fabularnym, co w relacjach między bohaterami, to anime może się jak najbardziej sprawdzić.

 

No i podobała mi się kreska w przerywnikach filmowych gry (nie to co P3), a powyższe screeny wskazywałyby na coś podobnego. Tym bardziej chętnie obadam.

 

Ciekawi mnie tylko czy można liczyć na jakieś charakterystyczne dla serii demony, czy też całość ze względu na poprawność religijną ograniczy się do własnych tworów + maskotki typu Jack Frost (do want). Z tego co mi wiadomo Trinity Soul miał jakieś dziwadła bardziej przypominające mechy, aniżeli istoty znane z mitologii.

Odnośnik do komentarza

No miał motyw przyzywania wewnętrznych duszków, co jeszcze miał mieć współnego? W sumie nie rozumiem hejtów na te animu. Wprawdzie jest troche nudne, ale ogólnie jest ok. Klimat chyba może nie podejść każdemu bo jest bardzo melancholijny i senny, ale ogólnie to fajowo.

 

Chyba wiekszosc sie zlapala na tym, ze to bedzie 10 lat po wydarzeniach z P3 i hype hype hype.

Odnośnik do komentarza

W zasadzie każda produkcja z serii Shin Megami Tensei charakteryzuje się dwoma znaczącymi elementami - specyficznym klimatem (z reguły dosyć groteskowym z uwagi na miksowanie elementów komedii i horroru) oraz oczywiście obecnością całej plejady zróżnicowanych demonów. Persona/Digital Devil Saga/Devil Summoner, to całkowicie osobne historie, ale ze względu na w/w elementy grając w nie często miałem wrażenie, że ich akcja rozgrywa się w tym samym świecie (ale w innym czasie), natomiast oglądając Trinity Soul ani trochę tego nie czułem. I wcale nie hejtuje tego anime, po prostu liczyłem na to, że będzie miało ono co więcej wspólnego z uniwersum SMT niż tylko kilka fabularnych odniesień do trzeciej Persony. W zasadzie gdyby nie one i sam tytuł to za nic nie dałoby się odgadnąć, że serial ma cokolwiek wspólnego z grami Atlusa.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

A wiecie, od oglądania anime zachciało mi się tej gry;]. Damn, cholernie duże replayability ma ta gra...wsiąkłem na maxa. 183h na liczniku, jestem w Magatsu Inaba, data - 11 grudnia. Szkoda, że po ubiciu 'oczka" gra skacze do 24 grudnia. Wykorzystam czas na maxa i 'oczko' polegnie 23go;p. Nareszcie zrobiłem wszystkie requesty Margaret. Nie powiem, przy 2ch wyrywałem sobie włosy z du#y niemalże, ale dałem rady metodą (wielu) prób i (równie wielu) błędów. Teraz tylko przygotować sobie MC do solo walki z Margaret;].

 

A po niej chyba sobie zaliczę FESa;].

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...