Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

ogólnie to są już usprawiedliwieni. sam Jax przyznał, że nie zrobił dobrej roboty kompletując skład i żeby zostawić Fisha w spokoju. a skoro sam Phil Jackson mówi publicznie, że NYK mają słabych zawodników, to co mogą Ci ludzie zrobić jak nie wkomponować się w tą opinię? gdyby nagle znalazł się tam jakiś kozak i wyskoczył przed szereg to mogło by się okazać, że drużyna ma jednak wystraczjąco talentu i możliwości na coś więcej niż kilka zwycięstw i 16 porażek z rzędu i tym samym skompromitowałby i trenera, i GMa. także zostawmy Knicks w spokoju, wszak drużyny w przebudowie nie sądzi się po bierzących wynikach. za rok na pewno będą lepsi...  ok.png

Odnośnik do komentarza

(pipi)a, ja się pogodziłem z myślą, że np Kobiego już na parkiecie nigdy nie zobaczę. Chciałbym w ogóle zobaczyć jakikolwiek mecz.

 

Chociaż tak źle znkwu też nie mam, bo widziałem na żywo mecz Francja-Niemcy z Parkerem oraz Olympiacos Pireus w Eurolidze. Na Barcelona-Asseco też byłem, ale nie przyjechał Navarro.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W poniedziałek jest dzień Martina Luthera Kinga i Nba gra od 19 do rana.

 

Westbrook za jednym zamachem zrobił wczoraj przeciwko GSW swoje career high asyst (17) i zbiórek (15) zaliczając imponujące triple double, a najlepszy unit od kilku spotkań Thunder to ten z Durantem na 4 i o dziwo Waitersem, który dobrze wkomponował się w zespół, mimo że nadal rzuca chyba troche za duzo.

Odnośnik do komentarza

No akurat rano oglądałem to spotkanie, szkoda, że taki mecz nie promował NBA w Londynie  :P  Westbrook były niesamowicie naładowany od samego początku, no i kurczę z Waitersa może będą jeszcze ludzie jednak. W GSW słabszy mecz rozegrał Curry, nadal też podoba mi się Green, świetna obrona w dodatku bez problemu  może kryć pozycje 2-4.

Ech tyle ostatnio nadrobiłem z dwóch tygodni, że z ropędu kupiłem NBA2k15, a miałem odpocząć od sportowych gier :P  (i tak nie jest najgorzej kiedyś jeszcze dochodziły NHL i NFL, no i naturalnie prawie zawsze PES)

@Cosmos

Jak chcesz zacząć oglądać (więc raczej inwestycja w LP odpada) o normalnych porach to mogę polecić stronę z pełnymi meczami (torrent). Jakość i czas wrzucania bez zarzutu. Kilka lat temu, dopóki nie wykupiłem LP, w zasadzie tylko tak oglądałem mecze. Nie potrafię (już) oglądać NBA z polskim komentarzem, więc transmisje C+ odpadały.

Odnośnik do komentarza

No ja przed trejdem "Kelnera" pisałem, że dla dwóch stron będzie duży plus, taki trochę bejbi Harden z ławki i powrót do rotacji opartej na dobrym strzelcu jako szóstym graczu.

 

Edit: Cosmos NYK już od dawna cieniują (nie licząc pojedyńczych sezonów) ale ten rok i tak najgorszy. Ich ostatni sukces to awans do finałów NBA (czyli 2 miejsce w całym NBA) w 1999 r. Po prostu marketingowo jes to bardzo mocna marka. Co do Carmelo to jest on świetny ale tylko statystycznie i pod względem umiejętności indywidualnych. Jako gracz drużyny jest daremny i przez 10 lat nie osiągnął nic, nie licząc wystepów w meczu gwiazd.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Czy najsłabsze drużyny w sezonie spadają z NBA? Jeśli nie to pojawiają się nowe co jakiś czas ? 

Dlaczego grają ze sobą Toronto z New Orlean na tym etapie rozgrywek skoro to dwie różne konferencje?

 

 

Nie spadaja, mozna przegrac wszystkie mecze i nic sie nie stanie ;) DLatego druzyny oddaja za bezcen swoich graczy zaczynajac budowe nowego skladu.

 

Kazda druzyna gra po dwa razy z druzynami z innej konferencji w sezonie regularnym - raz u siebie i raz na wyjezdzie.

 

Cosmos i jak przegrasz czym więcej meczy to masz szanse na nr 1 wybór w co rocznej loterii (Draft), gdzie wybiera się najzdolniejszych graczy z uniwerków czy czasami z Europy. Tacy grajkowie z miejsca (już od 1 meczu w NBA) mogą stać się gwiazdami i zmienić obliczę zespołu (np Lebron James, Tim Duncan, Allan Iverson).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...