Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze mimo wszystko bym nie skreślał do końca Cavs.

 

jak by to powiedział nasz expert Wojtek "szkoda że nie". szkoda Bronka bo haruje jak wół a reszta gra jak ostatnie pi-py. jednak to on spieprzył tą ostatnią akcje bo mam wrażenie, że koniecznie chciał zaakcentować wygraną triple-double i stad te podanie do Korvera zamiast akcji solo. czuję 16-0, tego rekordu pobić się już nie da.

Edytowane przez 23kowal
Odnośnik do komentarza

Tyle że teraz to się może nieco pokiełbasić. Curry dostanie maxa, KD również, z małymi upustami. Thompson już siedzi na tłustym kontrakcie, a reszta za czapkę gruszek grać przecież nie będzie. Gdyby jednak nic się nie zmieniło to następne i następne play offy będą równie jednostronne i przez to nudne.

Odnośnik do komentarza

Twarde Pierniki jednak wicemistrzem polski ;( Ale co by nie było walczyli dzielnie, w dzisiejszym meczu w Zielonej Górze nawet im się udało prowadzić do połowy 18 punktami. No cóż, ciekawe jaki skład uda się sklecić w przyszłym roku. Europejskie puchary będą, więc może najlepsi zostaną. Ahh jakby jeszcze Corbet wrócił to by było cudownie, najlepszy koszykarz jakiego na oczy widziałem.

Odnośnik do komentarza

KD mistrzem - w koncu! Rewelacyjna postawa Kevina. Jego rzuty byly nieprawdopodobne, w bardzo waznych momentach potrafil yebnac trojke, ktora pocoagnela wynik. Rewelka. O, i jeszcze MVP finalow. Cavs grali dobrze, Bronek blyszczal, JR machnal 6/7 za trzy, Tristan zagral najlepszy mecz finalow, Kyrie rzecz jasna wyczynial z pilka cuda, no ale na swietnie dysponowany zespol Warriors nawet to bylo za malo.

Hail GSW!!!

Odnośnik do komentarza

KD mistrzem - w koncu! Rewelacyjna postawa Kevina. Jego rzuty byly nieprawdopodobne, w bardzo waznych momentach potrafil yebnac trojke, ktora pocoagnela wynik. Rewelka. O, i jeszcze MVP finalow.

Wszystko fajnie pięknie z tym, że powinienem był to zrobić grając w OKC. Lubię jego grę, do niedawna kibicowałem mu ale teraz czuję niesmak. Taki sam jak po Decyzji LeBrona ale jemu udało się zrehabilitować w moich oczach i to on jest moim nr 1.

Z drugiej strony to chyba najbardziej sprawiedliwy wynik i obiektywnie patrząc powinniśmy się cieszyć z wygranej Warriors. Zbudowali fenomenalną drużynę bez wydawania fortuny, zatrudnili utalentowanego trenera, który sprawił, że ich gra to poezja w ruchu. I zostali za to wynagrodzeni historycznym, rekordowym występem w play offs.

Ja jednak nie jestem obiektywny i będę pamiętał jak to się łatwo dostali do finałów dzięki podstawionej nodze Pachulii.

Odnośnik do komentarza

Whoah, Sixers dopięli swego i wybierają z nr.1  -  Markelle Fultz ich.  W zamian 3. pick z tego roku i chroniony Lakersów w 2018 (trafi do Bostonu jak wejdzie w miejscach 2-5), jak Lakersów nie dostaną, to dostają niechroniony pick Kings z 2019.


Świetny deal Philly - Fultz to imo przyszły all-star (z potencjałem na bycie gwiazdą).  

Odnośnik do komentarza

Danny Ainge ryzykuje, ale moim zdaniem dobrze robi, zbiera wybory w drafcie na przyszlosc zeby albo a) poczekac jak Lebron sie zestarzeje i draftowac wysoko b) wymienic picki juz teraz za gwiazde. Plotki kraza, ze moze zlozyc potezna oferte picków za A. Davisa. Z innych waznych newsów Paul George juz zapowiedzial, ze odejdzie z Pacers za rok wiec rozdzwonily sie telefony w Indianie sondujace mozliwosc wymiany za Georga juz teraz. Sam George zapowiedzial, ze za rok chce dolaczyc do Lakers, ale moze wizja gry juz teraz w zespole z topu ligi go przekona do pozostania? Indiana chce 2 picków w 1 rundzie i startera za George'a, ale na pewno tyle nie dostanie.

Odnośnik do komentarza

No ten deal obydwie strony zadowala, jednak Ainge pewnie chciał troszkę więcej wyciągnąć za nr.1 - swoją drogą ta ochrona picku od Lakersów może być problematyczna, szczególnie w wymianie.

Ja osobiście pewnie handlowałbym Thomasem i zostawił Fultza, z Thomasem Celtics imo osiągnęli już co mogli, lepszy nie będzie. No, też ciągle mają Butlera w głowie, zobaczymy co GarPax zrobią w Chicacgo :v

Oprócz tego polowanie na Haywarda/Griffina.

Moim zdaniem nie jest to też koniec ruchów Philly, obydwie drużyny szybko to załatwiły, teraz czas na dalsze operowanie na rynku. Jeśli wszystko dobrze wyjdzie, to właśnie 76ers i Boston pewnie przejmą pałeczką po Cavs w przyszłości - jeśli chodzi o posiadany talent i assety zdecydowanie liderują na wschodzie. Może Bucks jeszcze, no i Miami zawsze pewnie będzie gdzieś się czaiło - podatki na Florydzie przyciągają.

Wizards zablokowani cap spacem (a Otto do przedłużenia), Indiana na rozdrożu i pewnie bez George'a, a Bulls bez pomysłu i za długo odkładają przebudowę.

Odnośnik do komentarza

Whoah, Sixers dopięli swego i wybierają z nr.1  -  Markelle Fultz ich.  W zamian 3. pick z tego roku i chroniony Lakersów w 2018 (trafi do Bostonu jak wejdzie w miejscach 2-5), jak Lakersów nie dostaną, to dostają niechroniony pick Kings z 2019.

 

 

Świetny deal Philly - Fultz to imo przyszły all-star (z potencjałem na bycie gwiazdą).  

Mnie ten Fultz w ogóle nie przekonuje, z resztą był gwiazdą w słabym uniwersyteckim zespole...Choć i tak jest mniej przereklamowany od Lonzo Balla...

Odnośnik do komentarza

No nie do końca, dochodzą też kontuzję, aczkolwiek bez tego pewnie finał za rok będzie taki sam. Ale to trochę jakby narzekać, że za rok znowu w finale LM zagra Real ;) Aczkolwiek obecne offseason jest ciekawe po wydarzeniach w Cleveland, Lebron jest ponoc bardzo niezadowolony z nieprzedłuzenia kontraktu z GMem, niby coś próbują robić, żeby sciagnac do siebie nawet na 1 sezon Paula George'a (coś tam Lebron narzekał na super teamy?), ale wypowiedź Irvinga, że jeśli Lebron zdecyduje się za rok opuscic Cleveland to on tez są lekko niepokojące. Najlepsze co mogłoby się stać dla ciekawszego sezonu to transfer CP3 do Spurs, Butlera/Haywarda do Celtics i ewentualnie George'a do Rockets.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

No mnie interesują głównie wiadomości draftowe i polityka długofalowa teraz, GSW i James będą jeszcze kilka lat dominować, Warriorsi przez rewelacyjnie ułożoną politykę klubu, a James jeszcze sporo czasu będzie w stanie zbudować w okół siebie drużynę.

Sporo teamów to rozumie, erę Cavs/GSW po prostu trzeba przeczekać, jak kiedyś Bullsów czy Lakeresów/Celtics.

Odnośnik do komentarza

No mnie interesują głównie wiadomości draftowe i polityka długofalowa teraz, GSW i James będą jeszcze kilka lat dominować, Warriorsi przez rewelacyjnie ułożoną politykę klubu, a James jeszcze sporo czasu będzie w stanie zbudować w okół siebie drużynę.

 

Sporo teamów to rozumie, erę Cavs/GSW po prostu trzeba przeczekać, jak kiedyś Bullsów czy Lakeresów/Celtics.

Mówisz przeczekać...otóż nikt nie chce czekać. Skończy się tym, że cztery, pięć najmocniejszych drużyn i ośrodków będzie się starało stworzyć dream teamy drenując słabsze drużyny lub ośrodki vide chęć przejścia George`a do Cavs. Inni też będą się zbroić. Liga na tym straci, bo np taki John Wall, wspomniany George i im podobni gwiazdorzy z ego przerastającym Wieżę Eiffla będą się starali dołączać do najmocniejszych, żeby walczyć o mistrzostwo. Tylko to się dla nich liczy.Skończy się tak jak w tym roku, że już na starcie sezonu będzie wiadomo kto bęzie walczyć o mistrza, a reszta będzie tylko tłem.

 

Z tą polityką GSW bym nie przesadzał. Po prostu mieli długi pociąg pełen wagonów wypełnionych szczęściem w draftowaniu. Curry, potem Green, następnie Thompson. Widząc taką pakę każdy chce tam grać. Skusiło Duranta i teraz mają przed sobą perspektywę co najmniej jeszcze dwóch-trzech mistzostw NBA w najbliższych latach...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...