Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

I fen Looney zagral jeden z lepszych meczów w życiu ;) 20 zbiorek, 9 asyst i zdominowany Sabonis w dosc latwej wygranej. 

 

Clippers bez Kawhi walczyli dzielnie, a Nets w przegrali z walącymi w jaja 76ers. Martwić musi kibiców sixers wyraznie kontuzjowany Embiid którego boli, ale za ten kop w jaja Claxtona powinien wyleciec 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Bartg napisał:

 

I fen Looney zagral jeden z lepszych meczów w życiu ;) 20 zbiorek, 9 asyst i zdominowany Sabonis w dosc latwej wygranej. 

 

No ale za to jeżeli chodzi o punkty to 3-4 razy spod kosza nie trafił, 2-6 z gdzie on w sezonie miał 63%.

Tak szczerze to w Sabonis nie licząc momentu GM2 jak wyleciał Green to jest bardzo dobrze powstrzymywany przez Looney i Greena, większym problemem był Fox i Monk.  
 

Co do wygranej to raczej bardzo łatwa. GSW prowadzili od pierwszego posiadania. Po 1kw 9pkt, po połowie 12. W 4kw było już +20. Najlepszy atak NBA zatrzymany na 97pkt, 38% z gry i 23% za 3, a to wszystko bez Greena i Paytona czyli topowych obrońców. Patrząc po przebiegu pierwszych 3 meczy (2 na styku na wyjeździe i blowout u siebie w osłabieniu), dalej jestem dość spokojny o tę serię. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Bartg napisał:

Miałem league passa na początku sezonu i szczerze częściej transmisja tracila jakosc niz na kradzionych streamach. Więc olałem po próbnym tygodniu. 

To coś masz nie tak z łączem. Mam od kilku lat. Zero spadków jakości, lagow itp. W tym sezonie po ogarnięciu nowej appki na smart tv (początkowo była zjebana max) jest jeszcze lepiej.

 

To jest mega wygodne, odpalasz TV, 2 kliknięcia pilotem i już leci meczyk :banderas:

661CD54E-5CD9-445D-8A86-8BDB477640E0.thumb.jpeg.64ee83e0a37072669acfe21ff6f934ed.jpeg


9F7D957A-3E48-4F89-8EAA-087F7DAEA96D.thumb.jpeg.f7f4c175db0abc50ced61d911386e9c2.jpeg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...