Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

No Sabonis najgorzej. GSW jest zdecydowanie za szybkie dla niego. Zagubiony max. 
Murrey ma epizody ale, to rookie więc nie ma co constans u niego w PO wymagać.

 

Z tego co widzę (i zakładałem), to Golden rozkręca się z meczu na mecz. Cały sezon Was na to przygotowywałem:) 

 

Szkoda mi Giansia ale Jimmy zasłużył na to. Z drugiej strony wg mnie GSW straciło jakby co najtrudniejszego dla nich rywala (matchup) w ewentualnym finale.  

 

Odnośnik do komentarza

Jakie jest głaskanie GIannisa, wyobraź sobie co by się działo w sieci jakby z pierwszego seedu odpadł Lebron czy Joel, oczywiście podwójne standardy, bo GIannis jest lubiany, a typ trafił 10 osobistych na 23 i faulował za 3 w końcówce, jeszcze ze strachu prawie wywalił piłkę na aut po tip off, zawalił ten mecz podobnie jak Bud

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, wojtas011 napisał:

Jakie jest głaskanie GIannisa, wyobraź sobie co by się działo w sieci jakby z pierwszego seedu odpadł Lebron czy Joel, oczywiście podwójne standardy, bo GIannis jest lubiany, a typ trafił 10 osobistych na 23 i faulował za 3 w końcówce, jeszcze ze strachu prawie wywalił piłkę na aut po tip off, zawalił ten mecz podobnie jak Bud

 

 Nie, no lipa i wiadomo, że nie przystoi odpadać z 7 seedem, ale jednak nie grał 2,5 meczu, a potem 2 na blokadach, podejrzewam, że 3/4 obecnego NBA już by nie wróciła z takim urazem.


Z drugiej strony trzeba sobie wyrobić taką markę, że nawet jak dostaniesz w papę, to wszyscy dalej Ciebie szanują :) 
 

 


Ps wydaje mi się, że np Moranta też nikt nie będzie się czepiał jak odpadnie z 7 seedem ;) 

Odnośnik do komentarza

Niestety, ale chyba gorzej już być nie może? Tzn może być, czyli zatnie się jeszcze Curry jak w GM6 :( 

 

 

44 minuty temu, Mejm napisał:

Na tym dziwnym, przyblizonym ujeciu kamery to mam wrazenie, ze np. Sabonis w pewnym momencie jest calkiem niekryty i jedyne co musi to sie odwrocic do kosza i rzucic. To tylko zludzenie czy spejclnie nie rzuca bo wola rozgrywac?

 

e: jednak nie wraznie xD

Specjalnie, Green i Looney go odpuszcza, bo ma mocno średni rzut, a tak mogą pomoc w obronie, asekurować ścięcie i lepiej wybronić ewentualny wjazd Saby. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...