Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, wet_willy napisał:

Embid dostal MVP chyba z litosci plus liga nielubi dawac MVP 3x nawet Jordan nie dostal.

No tak 2 raz z rzędu król strzelców, mega dominacja w ataku i w obronie pomalowanego. Statystycznie miazga. Phila bdb sezon. 
Litościwe 73 głosy na 1 miejsce :obama:

 

 

55F399AB-DE28-4621-B414-2A548FE929DE.jpeg

Odnośnik do komentarza
Teraz, wet_willy napisał:

Ale ja nie mowie ze on nie umie grac w koszykowke tylko o tym ze Jokic mimo wszystko zasluguej bardziej. Plus nie chodzi i nie placze.

 

No wg Wet Willego nie zasługuje. Wg 73 członków z kapituły głosującej tak. Tak bywa :) 

On umie grać WYBITNIE w koszykówkę i przez ostatnie 3 lata jest top 3 w głosowaniu MVP. Czy go lubisz, czy nie, ale warto to zaakceptować.

 

Odnośnik do komentarza

Trochę sędziowie wyciągnęli dziś NYK za uszy (polecam ostatnie 6 minut od -6 do +3) bo brak Butlera,Herro, Oladipo i Strusa(stracił drugą połowę przez uraz) to widocznie było za mało.

 

To nieprawdopodobne jak zręcznie Spoelstra zarządza rotacją i stara się to wszystko skleić z rozpadających się elementów. Caleb Martin? Proszę bardzo trójeczka za trójeczką.Wyciągnięty ze śmietnika w Cleveland Love? Oczywiście - podstawa rotacji. No myślałem,że zaraz Udonis wejdzie na ratunek:)

 

Jestem jednak dobrej myśli bo było bardzo blisko urwać drugi mecz.Teraz 3 dni przerwy - powinno wystarczyć na wyleczenie kostki Jimmiego, a nawet jak nie to coach coś wymyśli.

Odnośnik do komentarza

W historii już było 3x mvp ;) 

 

No ale to bez sensu gadanie. Wg ciebie Embid nie zasłużył, wg mnie tak. Zestawiasz ze sobą dwóch dominujących i topowych graczy, którzy prowadzili swoje drużyny do podobnego bilansu przy czym mówisz, że jeden z nich nie zasługuje na MVP.

Żeby nie były, dla mnie Nikola jakby dostał 3x z rzędu to też bym to zrozumiał i twierdzę, że jest to megaaaa ziom a to co robi z iso suns bardzo mi się podoba. 
  

Odnośnik do komentarza

No Kyle Korver rozyebał, tak to jest jak się posiada najlepsze duo guardów w historii, jak nie jeden to drugi się odpali i po meczu. W ogóle ostatni raz jak oni przegrali serię playoff na zachodzie to 2014 rok. Curry miał 25 lat a Dray i Klay po 23. Z Kerrem nie przegrali ani razu. Niesamowite to jest

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, balon napisał:

Fajna analiza „tylko rzucającego za 3” Currego. Pięknie po 1 meczu Kerr zauważył, że musi grać on więcej z piłką. 12 asyst po 3 kwartach…

 

 

 

 

 

 

 

Analizy Leglera to złoto, zawsze w punkt. Polecam kanał JJ Reddicka na YT, aktualnie wpadło kilka filmów właśnie z pogadanką z Leglerem, w tym omówienie całych playoffs

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Oj nie pamiętam kiedy po 3kw wyłączyłem mecz GSW…

 

Od momentu jak wygrywali 40-29 w 2kw stanęli totalnie.  Od tego czasu +41 dla LA…

 

Tak naprawdę to wszystko w tej serii zależy od AD. Jak zagra dwa dobre mecze pod rząd, to może być Golden w mega opałach. 

Odnośnik do komentarza

3mam za słowo.
Ogólnie w tej serii wyłoni się finalista ze wschodu. Jak szanuje od lat Jimmiego to nie ma bata aby tak krótkim składem doszli do finału. Chociaż Herro ma wrócić na początku czerwca i Butler mówił po jakimś meczu, że w takim razie muszą dojść do finału aby młody mogł jeszcze zagrać i tak nie kończyć sezonu :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...