Skocz do zawartości

Wody, napoje, soki itp.


Zaton.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Melt Water

 

A wy co? Pewnie dalej oaza z biedy po 50 groszy za litr.

fajnie, opis produkcji tej wody zachwala jej niesmaowite zdolności

 

a ja kiedyś czytałem że chyba w finlandi i okolicy używali na codzień wody lodowcowej która jest "miękka" i okazało się że bardzo często chorują na wszelakie choroby z tym związane, aż w końcu ktoś wpadł na to że powodem jest miękka woda i zaczeli specjalnie tą wode utwardzać i "ukamieniać" dodając minerały i inne rzeczy

 

wiec jeśli ta melt water ma być na podobnej zasadzie to przepłacanie z nią jest tylko jedną głupotą, a drugą jest to że wcale nie jest taka zdrowa

Odnośnik do komentarza

 

Pił ktoś te napoje Arizona z Żabki? Co to jest? Dobre to jest?

 

 

Edit.

Dobra kupiłem, zwykła ice tea owocowa, niewarte ceny.

Chyba oszalałeś. Zwykła z miodem i granatowa GOTY.

 

Potwierdzam, ta z miodem super. Na dodatek piękna, poustawiałabym sobie na półce. Są teraz w lidlu -  500 ml za czwórkę, to spróbuję też tej z granatem skoro Rozi poleca. Mają jeszcze gruszkę z jagodą, próbował ktoś?

Odnośnik do komentarza

 

 

Pił ktoś te napoje Arizona z Żabki? Co to jest? Dobre to jest?

 

 

Edit.

Dobra kupiłem, zwykła ice tea owocowa, niewarte ceny.

Chyba oszalałeś. Zwykła z miodem i granatowa GOTY.

 

Potwierdzam, ta z miodem super. Na dodatek piękna, poustawiałabym sobie na półce. Są teraz w lidlu -  500 ml za czwórkę, to spróbuję też tej z granatem skoro Rozi poleca. Mają jeszcze gruszkę z jagodą, próbował ktoś?

 

 

Ja nie chcący bo nie wiedziałem, że ta też jest z miodem i była spoko bardzo.

Odnośnik do komentarza

Młodsze pokolenie chyba już nie wie co to kompot :(. A ja zawsze jak jest sezon na rabarbar gotuję kompot, do tego pamiętam za gówniarza jak grało się w piłę na boisku to rósł taki dziki i zawsze wysysaliśmy ten kwaśny sok z niego :) przecież za dawnych lat dzieciaki nie nosił kasy bo nie było kieszonkowego a pić się chciało jak cholera. 

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Starsze pokolenie pamięta brak komputerów, bieganie od rana po boisku (mieszkało się blisko szkoły) i jak się chciało pić to papierówki zerwane z drzewa czy szoberek na ogródki działkowe na soczyste owoce. :) Rabarbaru jakoś specjalnie nie lubiłem ale za to agrest był dobry na pragnienie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...