Skocz do zawartości

Tales of Vesperia


Sanryu

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny "Tales" mam nadzieje, ze zawita jeszcze w tym roku w zrozumialej (czyt. angielskiej) dla nas wersji.Napewno bedzie wersja na Xboxa 360, ale byc moze i wyjdzie w pozniejszym terminie na Ps3 tak jak Eternal Sonata, ktora ma wyjsc w tym roku na konsole Sony.

Tales of Vesperia zapowiada sie swietnie. Wszystkie postacie wygladaja wspaniale, wrecz jakby byly wyjete z jakiegos anime :o Na rewolucje raczej nie ma co liczyc w kwestii mechaniki gry. Wiec jak ktos gral we wczesniejsze czesci i mu sie nie spodobaly to raczej Vesperii takze nie polubi.

Mam takze nadzieje, ze "Skits" nie beda pozbawione "glosow" jak to mialo miejsce np. w TotA gdzie wersja z krzaczkami posiadala je, ale wersja US juz nie :blink: .Oczywiscie licze takze na mozliwosc wyboru miedzy Japan, a English audio :P

 

Oto link do traileru gry: http://www.gametrailers.com/player/29217.html

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 309
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na poczatku sie ucieszylem ze zadecydowano ze gra ukaze sie na x 360,mam ta konsole,narazie ps3 nie musze kupowac i wszystko fajnie,ale wlasnie dotarlo do mnie,co jesli gry nie wydadza poza USA?Nie raz juz mielism taki przypadek(tales of abyss,tales of eternia na psx),w przypadku ps3 gry nie posiadaja regionu,wiec spoko,moglbym sobie zamowic skads,ale na x 360 niektore gry maja blokady regionalne i poprostu obawiam sie ze stanie sie najgorsze...

Odnośnik do komentarza
Na poczatku sie ucieszylem ze zadecydowano ze gra ukaze sie na x 360,mam ta konsole,narazie ps3 nie musze kupowac i wszystko fajnie,ale wlasnie dotarlo do mnie,co jesli gry nie wydadza poza USA?Nie raz juz mielism taki przypadek(tales of abyss,tales of eternia na psx),w przypadku ps3 gry nie posiadaja regionu,wiec spoko,moglbym sobie zamowic skads,ale na x 360 niektore gry maja blokady regionalne i poprostu obawiam sie ze stanie sie najgorsze...

 

W sumie masz troche racji, ale jak Sonata zostala wydana w Europie to i Vesperia powinna :blink: ...a jak nie to bede czekal na wersje Ps3 :P

Odnośnik do komentarza

Premiera Tales of Vesperia poza granicami Japonii została już de facto zapowiedziana. W jednym z wywiadów twórcy jasno stwierdzili, że muzyczny motyw przewodni będzie inny w wersji japońskiej i angielskiej.

 

Inna sprawa, że na PS3 pewnie też wyjdzie bo takie sugestie również się pojawiały.

 

Edit: Maj mistejk. Nie chodziło ogólnie tylko o wersję angielską, ale też o to czy wyjdzie ona w Europie (a jedno nie gwarantuje drugiego jak wiemy). Sorx, nieuważnie przeczytałem Wasze wypowiedzi. ;/

Edytowane przez Enkidou
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Skan z Jumpa i dwójka nowych bohaterów

http://ruliweb.empas.com/ruliboard/read.ht...ind=&ftext=

 

Nawiasem mówiąc wczoraj Bandai Namco poinformowało (przez przypadek najwyraźniej bo pousuwano wszelkie ślady), że Tales of Vesperia pojawi się na PS3. Dla przypomnienia: podobna sytuacja miała miejsce także przy Eternal Sonata, więc dla posiadaczy konsoli Sony to raczej dobry znak.

Odnośnik do komentarza
No ale chyba zachowaja mozliwosc gry na kilku graczy jak przy poprzednich czesciach...?bo bez tego ta gra straci naprawde duzo.

 

Duzo? Nie sadze. Ot taki dodatek, z ktorego jak sadze korzystalo naprawde malo osob. "Tales'y" nie sa grami, w ktorych mozna bawic sie z kumplami(tzn. mozna, ale nie widze by komus nie znudzilo sie to przez godzine ;) ). Jednakze fajnie by bylo pograc z kims w jakies fajne minigierki(marzylo mi sie kiedys by mozna w Blitzballa online pograc...fajnie by bylo :) ).

Odnośnik do komentarza
No ale chyba zachowaja mozliwosc gry na kilku graczy jak przy poprzednich czesciach...?bo bez tego ta gra straci naprawde duzo.

 

Duzo? Nie sadze. Ot taki dodatek, z ktorego jak sadze korzystalo naprawde malo osob. "Tales'y" nie sa grami, w ktorych mozna bawic sie z kumplami(tzn. mozna, ale nie widze by komus nie znudzilo sie to przez godzine ;) ). Jednakze fajnie by bylo pograc z kims w jakies fajne minigierki(marzylo mi sie kiedys by mozna w Blitzballa online pograc...fajnie by bylo :) ).

 

Eee...jesli jakis tales mial tylko i wylacznie single player odrazu odpadal jak dla mnie.Razem z kumplem przechodzimy kazda mozliwa czesc na multi i naprawde w porownaniu do jednego gracza,jest to super przezycie,razem przezywamy fabule,kopiemy bossom tylki i odpalamy combosy,to jest cos pieknego i bez tego tales dla mnie to tylko przecietna gra.

No ale rzecz gustu,ja mam nadzieje ze zachowaja mozliwosc gry dla kilku graczy.

 

p.s. przeszedlem z kumplem ToD2 z 9 razy na PSX wiec gralismy wiecej niz godzine i jakos si enie znudzilo,to samo tales of abyss

Odnośnik do komentarza
No ale chyba zachowaja mozliwosc gry na kilku graczy jak przy poprzednich czesciach...?bo bez tego ta gra straci naprawde duzo.

 

Duzo? Nie sadze. Ot taki dodatek, z ktorego jak sadze korzystalo naprawde malo osob. "Tales'y" nie sa grami, w ktorych mozna bawic sie z kumplami(tzn. mozna, ale nie widze by komus nie znudzilo sie to przez godzine ;) ). Jednakze fajnie by bylo pograc z kims w jakies fajne minigierki(marzylo mi sie kiedys by mozna w Blitzballa online pograc...fajnie by bylo :) ).

 

Eee...jesli jakis tales mial tylko i wylacznie single player odrazu odpadal jak dla mnie.Razem z kumplem przechodzimy kazda mozliwa czesc na multi i naprawde w porownaniu do jednego gracza,jest to super przezycie,razem przezywamy fabule,kopiemy bossom tylki i odpalamy combosy,to jest cos pieknego i bez tego tales dla mnie to tylko przecietna gra.

No ale rzecz gustu,ja mam nadzieje ze zachowaja mozliwosc gry dla kilku graczy.

 

p.s. przeszedlem z kumplem ToD2 z 9 razy na PSX wiec gralismy wiecej niz godzine i jakos si enie znudzilo,to samo tales of abyss

 

To gratuluje kumpla ;) W swoim otoczeniu mam tylko pare osob, ktore raz na jakis czas w cos zagraja, ale zaden nie lubuje sie w jrpg'ach. Mi jednak swietnie gra sie Tales'y samemu i nie narzekam :)

Nadal czekam na "Vesperie" :)

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...