Skocz do zawartości

Tales of Vesperia


Sanryu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 309
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja wnioskuje to po playasia. wystawili w zapowiedziach 4 wersje ntsc/u/a,ntsc-j,asia-j i asia-eng nie wydawaliby chyba od tak 2 wersji azjatyckich

 

Jedna na pewno już jest z region - locked, pozostają 2 wersje azjatyckie i wersja USA. Jak będzie wersja region-free, to świetnie, tylko pozostaje jedno pytanie: po kiego jedną wersję gry blokować, a drugą nie ? dlatego region - free mi się nie widzi, niestety :(

 

Odnośnik do komentarza

artur zblokowany jest japoniec, natomiast te 2azjatyckie wersje budza u mnie spore nadzieje bo po co bawili by sie w wydawanie 2 roznych wersji na ten sam rynek??(jedna jp druga eng) a to ze są dwie a nie na jednej plycie jp+eng musi znaczyc ze jest duzo txt/glosow i nie mieszcza sie obie wersje :P

 

a tak btw to co cie dziwi blokada na japoncu?? a po co komu region free japoniec??

Odnośnik do komentarza
artur zblokowany jest japoniec, natomiast te 2azjatyckie wersje budza u mnie spore nadzieje bo po co bawili by sie w wydawanie 2 roznych wersji na ten sam rynek??(jedna jp druga eng) a to ze są dwie a nie na jednej plycie jp+eng musi znaczyc ze jest duzo txt/glosow i nie mieszcza sie obie wersje :P

 

a tak btw to co cie dziwi blokada na japoncu?? a po co komu region free japoniec??

 

Właśnie w tym upatruje nadziei, w dwóch wersjach po japońsku (jedna dla japonii i jedna dla azji), po niby po cóż wydawać 2 razy to samo. Miejmy nadzieję, że różnicą będzie brak blokady regionalnej :P A jeśli wersja dla azji po japońsku nie będzie miała blokady, to w angielskij wersji też jej pewnie nie wrzucą. Cóż, trzeba zaczekać jeszcze tydzień na premierę wersji azjatyckiej, po niej pewnie coś więcej stanie się jasne.

 

Odnośnik do komentarza
ja wnioskuje to po playasia. wystawili w zapowiedziach 4 wersje ntsc/u/a,ntsc-j,asia-j i asia-eng nie wydawaliby chyba od tak 2 wersji azjatyckich

Trusty Bell aka Eternal Sonata ma dwie wersje azjatyckie, każda jest zablokowana. Blue Dragon tak samo. Everyparty? Też. Nie radze się cieszyć na zapas :)

Odnośnik do komentarza

ale jakaś nadzieja zawsze jest :) fajnie jak powstałby np "freeloader" dla x360...ehhhh marzenie ...

 

poza tym z Trusty Bell i Blue Dragon nie jest tak samo, TB ma 3 wersje korea,ntsc-j/asia,ntsc-j/japan,ntsc-j a BD asia,ntsc-j/japan,ntsc-j natomiast jezeli chodzi o TOV zauważ ze na playasia jest zapowiedź asia,ntsc-j i asia,ntsc-eng i w związku z tym pojawia się nadzieja na r-free ;)

Edytowane przez shy4
Odnośnik do komentarza

Wysłałem do Namco maila z zapytaniem czy gra będzie region free. Oto ich odpowiedź:

Thank you for contacting NAMCO BANDAI's Customer Support Department.

 

Unfortunately the game will not be region free. Please visit our website

www.namcobandaigames.com for any information on upcoming titles and release

dates.

I jakieś paście jeszcze (adrs kontaktowy itd).

 

No to do 2009 roku...

Odnośnik do komentarza
Wysłałem do Namco maila z zapytaniem czy gra będzie region free. Oto ich odpowiedź:

Thank you for contacting NAMCO BANDAI's Customer Support Department.

 

Unfortunately the game will not be region free. Please visit our website

www.namcobandaigames.com for any information on upcoming titles and release

dates.

I jakieś paście jeszcze (adrs kontaktowy itd).

 

No to do 2009 roku...

 

Jeden z "ficzerow", ktore denerwuja mnie w Xboxie(regionalizacja) <_<

 

Ps. Z drugiej strony nie myslales, ze napisza: "Spokojnie gra jest region free, wiec niech pan nie czeka na EU wersje tylko kupuje US " ;)

Odnośnik do komentarza
poczekajmy do wersji asia-eng...się jeszcze zobaczy smile.gif

 

Pytałem o wersje USA i english Asia, niestety.

 

Ps. Z drugiej strony nie myslales, ze napisza: "Spokojnie gra jest region free, wiec niech pan nie czeka na EU wersje tylko kupuje US " wink.gif

 

No nie, tak w prost tego nie mogliby mi napisać :P

 

A tak w sumie to chciałbym, żeby mnie w (pipi)a robili :lol:

Odnośnik do komentarza
a co z wersja na ps3 wogule jest jakas szansa??

mam pytanie czy cos wiadomo o Infinite Undiscovery,, star ocean4,The Last Remnant w wersji na ps3. ostatnio nie mam za bardzo czasu zeby śledzic newsy czy cos sie zmienilo??

 

Jeśli już gra ukaże się na PS3, to nieprędko, bo premiera gry w wersji na Xa w europie jest przewidziana na 2009 rok... Co do pozostałych tytułów: o IU na PS3 nic nie słyszałem, chyba nie ma planów wydania na PS3, jest niewielka szansa na SO4, Last Remnant ukaże się chyba równolegle z wersją na X360.

 

I jeszcze coś dziwnego z premierą ToV w Europie:

http://xbox360.ign.com/index/release.html?....game.locale=uk

 

 

Odnośnik do komentarza
Last Remnant ukaże się chyba równolegle z wersją na X360.
Mała poprawka. Na XO wyjdzie szybciej - listopad, na PS3 nie ma daty ale pewnie już w przyszłym roku.

 

ToV pewnie będzie na PS3 po takim czasie jak Eternal Sonata/Trusty Bell. O ile w ogóle będzie.

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza
ale jakaś nadzieja zawsze jest :) fajnie jak powstałby np "freeloader" dla x360...ehhhh marzenie ...

 

poza tym z Trusty Bell i Blue Dragon nie jest tak samo, TB ma 3 wersje korea,ntsc-j/asia,ntsc-j/japan,ntsc-j a BD asia,ntsc-j/japan,ntsc-j natomiast jezeli chodzi o TOV zauważ ze na playasia jest zapowiedź asia,ntsc-j i asia,ntsc-eng i w związku z tym pojawia się nadzieja na r-free ;)

Stary, każda z gier które wymieniłem ma wersje azjatycką po angielsku która działa niestety tylko na NTSC-J konsolkach, niestety na taki prezent od losu jak najnowszy RPG w wersji region free liczyć nie możemy ;)

 

Co do DLC do ToV - porażka :).

Odnośnik do komentarza

http://www.gamerankings.com/itemrankings/l...reviewid=960382 - recenzja na IGN

 

Osobiście nie mogę się już doczekać tego jak kupię Xboxa wraz z tą grą :) Tales of Symphonia był najlepszym rpg-iem z jakim miałem do czynienia (może też dlatego, że pierwszym). Co do zakupów przez Microsoft Points - mam nadzieję, że nie będzie tam żadnych dodatkowych skilli za kasę. Po pierwsze - w mojej wiosce nie ma możliwości podłączenia Xbox Live, po drugie - nie będę złodziejom dodatkowo płacić.

Odnośnik do komentarza

Ten DLC tylko i wyłącznie odblokowuje rzeczy do zdobycia normalnie w grze, podejrzewam że po zakupie na przykład podbicia 10 leveli dostaje się stosowny przedmiot po użyciu którego nasza postać otrzymuje 10 level upów. Moją teorie powinno potwierdzić to że w menu z przedmiotami jest specjalna zakładka xbox live przeznaczona zapewne na przedmioty z tej usługi. Walki są mega płynne chociaż na początku ciężko się przyzwyczaić do panującego chaosu

nie mówiąc już o tym że po godzince-półtorej do Yuri'ego dołączają Estera, Rapid (w zasadzie jest z nim cały czas jednak u boku głównego bohatera walczy dopiero po jakimś czasie) oraz Carol - walki z 6-8 przeciwnikami w 4 osobowym składzie potrafią być chaotyczne, chociaż to raczej wina faktu że dawno nie grałem w cokolwiek z serii tales of... :)

 

Ciekawa sprawa to statystyki rodem z GTA w menu gry, można z nich się dowiedzieć naprawdę wielu rzeczy.

Odnośnik do komentarza
byłoby świetnie :) gra naprawde robi pozytywne wrażenie a czekanie do premiery w 2009 jest niedorzeczne...

 

Ping jak okielznasz wiecej gry to napisz czy jest podobna do poprzednich czesci tj. ToL czy TotA. Najbardziej zmartwilo mnie to ,ze ludzie pisali, iz nie ma tak jak w poprzednich czesciach, tzn. watku milosnego miedzy bohaterem, a dziewczyna z druzyny. W kazdym "Tales'sie" bylo i dzieki temu m.in. mialo sie wrazenie, ze ogladamy jakies anime ;) No coz...damn you Namco :P O tym aspekcie tez napisz jak bedziesz mogl ping :)

Odnośnik do komentarza

Póki co między bohaterami nie iskrzy jednak i tak klimat daje radę - jest sporo żartobliwych momentów a postacie mogą rozmawiać między sobą - podczas grania gdy na ekranie pojawia się monit o wciśnięcie przycisku back, z tego co pamiętam było tak w ToD z PSX-a jak było w nowszych odsłonach nie mam pojęcia bo grałem tylko w symphonie i to dosłownie 5 minut. Fajne są animowane wstawki FMV. System walki utrzymany jest w tej samej konwencji co zawsze. Dzisiaj robię kolejne podejście do gry więc prawdopodobnie napiszę coś dokładniejszego

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...