Skocz do zawartości

Tales of Vesperia


Sanryu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Lecą sobie z nami w ch***, bo nie ma żadnych logicznych powodów, żeby opóźniać premierę tej samej gry, na tę samą platformę, w tym samym języku (bo wystarczy angielski) o kilka miesięcy względem US, dla mnie to jest po prostu niepojęte. Zrozumiałbym gdyby to była jakaś słabiutka produkcja, ale gra została bardzo pozytywnie przyjęta.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 309
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wychodzi na to ze jak ktos chce godnie pograc w RPGi to musi miec x 360 z regionem USA.Wtf czerwiec...

 

Nom, tak na poczatku chcialem zrobic, ale to XO US wiec zapewne nie beda uznawali gwarancji na terenie EU, a Xbox 360 bez gwarancji to... wiadomo ;)

Niestety ludzie, ktorzy lubia ten gatunek maja "pod gorke" :(

 

Wtrącę się z małym OT, ale teraz jak tak myślę to wcale nie taki głupi pomysł, ps3 mam to jest region free, ale x360 z US bym nie pogardził dla Star Ocean 4 i Vesperii....tylko czy te nowe modele x360 padają ofiarą RROD dość często? Dla mnie pojęcie pirat nie istnieje, więc konsolę bym używał tylko do RPGów, których nie ma na ps3....czyli często by nie chodziła....nie no to trzeba sobie przemyśleć xD

 

Odnośnik do komentarza
Wychodzi na to ze jak ktos chce godnie pograc w RPGi to musi miec x 360 z regionem USA.Wtf czerwiec...

 

Nom, tak na poczatku chcialem zrobic, ale to XO US wiec zapewne nie beda uznawali gwarancji na terenie EU, a Xbox 360 bez gwarancji to... wiadomo ;)

Niestety ludzie, ktorzy lubia ten gatunek maja "pod gorke" :(

 

Wtrącę się z małym OT, ale teraz jak tak myślę to wcale nie taki głupi pomysł, ps3 mam to jest region free, ale x360 z US bym nie pogardził dla Star Ocean 4 i Vesperii....tylko czy te nowe modele x360 padają ofiarą RROD dość często? Dla mnie pojęcie pirat nie istnieje, więc konsolę bym używał tylko do RPGów, których nie ma na ps3....czyli często by nie chodziła....nie no to trzeba sobie przemyśleć xD

 

Ja to juz mam prawie ustalone sam ze soba ze kupuje konsole z regionem USA ewentualnie JAP wlasnie dla rpgow i "innych" gier ktore nigdy do nas nie dojda (np fajnego o mechach/na podstawie anime).Juz jedna nawet licytowalem ale pod koniec aukcji koles mnie poinformowal ze to konsola z 2005-2006 roku wiec podziekowalem za takiego dziada...a tak to juz bym mial ToV w czytniku.

Co do RROD,mysle ze w nowszych modelach rzadziej pada,aczkolwiek naprawa takiego RROD to coraz mniej kosztowna rzecz(kiedys 299zl,teraz zdaje sie az o polowe mniej).150zl za naprawa co jakis czas?(jak sie ma szczescie to moze nawet raz na rok-dwa)?Jak dla mnie zeby pograc we wszystkie niedostepne cudowne rpgi i gry...zdecydowanie warto.

 

Panowie moze zalozymy jakis odzielny temat bo tu nas zaraz za jaja powiesza za offtop.

 

Dodam jeszcze cos w tematyce Tales zeby nie bylo,kolejnym argumentem,chociaz to tylko przypuszczenia,moze byc fakt ze niegdys na PS2 bylo duzo gier z serii tales i moze bedzie tak samo na x 360.Do czego daze?Nie kazda musi wyjsc poza granie usa i mozemy dostac kolejny cios w pysk wtedy.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Nowe X360 są już dużo mniej awaryjne, gdyby sytuacja była jak z pierwszym wypustem to M$ nie zarobiłby tych miliardów $ na X360. A jak byś grał tylko w jRPG to w ogóle problem z głowy.

 

Ostatnio przeczytałem, chyba w PSXExtreme jak im poszczególne konsole padały i z tego co pamiętam to awaryjność PS3 była na poziomie 20% albo 30%, a X360 na poziomie 50%, trzeba tylko zauważyć, że to były brane pod uwagę wszystkie konsole od początku czyli razem z felerną pierwszą serią X360 (wszystkich tam mieli 20), więc można założyć, że same falcony miałyby awaryjność na poziomie zbliżonym do PS3, więc ja bym się o awarię za bardzo nie obawiał. Trzeba jeszcze wziąć pod uwagę, że te procenty na obu konsolach są zawyżone z uwagi na to jak były tam użytkowane, czyli jechane non stop :-)

 

Jeżeli chodzi o naprawy to stoją na poziomie 150zł.

Odnośnik do komentarza

Cóż my zawsze będziemy mieli pod górke, cóż troche z kolei uważam że Namco Bandai pokpiło sprawę z wydaniem gry w zbliżonym terminie, skoro Square-Enix udało się z Infinite Undiscovery i The Last Remnant to ich śladami mogło by pójśc i Namco Bandai, ja zrozumiałbym miesiąc,dwa no ale to już o ile pamiętam to już 5 miech czekamy od premiery w US.

Choć w sumie to i tak na przełomie ostatnich 5/6 lat Namco z wydawaniem swoich jRPG'ów na Europe się nie śpieszyło, jak mnie pamięć nie myli w Japonii wyszedł Tales of Symphonia gdzieś pod koniec 2003r. my dostaliśmy go rok później....co niezbyt było fajne....tym bardziej jak się właśnie na dany tytuł czeka.

Odnośnik do komentarza

No tylko jeśli popatrzeć przez fakt że Eternal Sonata wydana u nas przez Atari a nie Bandai Namco Games to względem Japonii byliśmy 4 miesiące do tyłu i względem US 1 miech w tyle, w przypadku ToV premiera w Japonii miała miejsce 08.07.2008r. zaś w US 08.26.2008r. my niestety dalej czekamy, byłbym happy jakby chociaż już data premiery była podana ;/ . Ja jedynie w tej kwestii mogę pogratulować Square-Enix który nie tylko wydaje swoje gry sam na całym świecie, tak jeszcze potrafi wydać gry równocześnie praktycznie wszędzie(za wyjątkiem AU) i są to np. Infinite Undiscovery i The Last Remnant.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

@ Sanryu

W przypadku Tales of Vesperia mowa tylko o 2009 roku. Nie ma konkretów.

 

Anyłej, pojawiły się wcześniej skany w dobrej jakości zatem:

 

http://kontownia.files.wordpress.com/2009/04/tov1.jpg

http://kontownia.files.wordpress.com/2009/04/tov2.jpg

 

A jeśli kogoś to interesuje to wrzuciłem także skany z pozostałych ujawnionych dzisiaj Talesów.

Odnośnik do komentarza
@ Sanryu

W przypadku Tales of Vesperia mowa tylko o 2009 roku. Nie ma konkretów.

 

Anyłej, pojawiły się wcześniej skany w dobrej jakości zatem:

 

http://kontownia.files.wordpress.com/2009/04/tov1.jpg

http://kontownia.files.wordpress.com/2009/04/tov2.jpg

 

A jeśli kogoś to interesuje to wrzuciłem także skany z pozostałych ujawnionych dzisiaj Talesów.

 

Dzieki Enkidou :)

Wyglada na to, ze dlatego wersja PAL-owska na XO tak pozno zostala ogloszona bo byc moze byli zajeci konwersja ToV na Ps3(tak tylko teoretyzuje ;) ) Wazne, ze teraz europejska czesc graczy XO bedzie mogla sie cieszyc nowymi(starymi?) "Opowiesciami" i niedlugo potem uzytkownicy Ps3 :)

 

Odnośnik do komentarza

Kilka nowych informacji odnośnie ToV na PS3:

http://www.psu.com/More-new-content-for-Ta...-a006895-p0.php

 

Kotaku picked up on several additions for the PS3 version of the game, revealed on various Japanese sites, which we've posted below.

- While the Xbox 360 version did not have full voice acting, the PS3 version will.

- One voice actor said the additional voice script for the PS3 version was almost as long as the whole Xbox 360 voice script.

- New cutscenes and subplots are expected to be added, along with plenty of new costumes.

- The PS3 version will tie-in with the upcoming anime.

- The new character was created by illustrator Kousuke Fujishima, who designed the other Vesperia characters and who is best known for creating manga 'You're Under Arrest.' Fujishima also did character design for SEGA series Sakura Wars. Fujishima has done character work for Tales of Phantasia, Tales of Symphonia and Tales of the Abyss as well as the previously mentioned Tales of Vesperia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...