Skocz do zawartości

Tales of Vesperia


Sanryu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 309
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mi akurat nie podeszło to że ToV zostanie wydany na PS3 bo dla tej gry kupiłem X360, chociaż mogłem się spodziewać tego że tak zrobią jak w przypadku Eternal Sonaty. Dobije mnie tylko to jeżeli ToV na PS3 zostanie szybciej wydany niż wersja EU na X360.

Odnośnik do komentarza
Tak jak Sonata, tylko żeby nie kazali mi sprowadzać z USA znowu :/ bo wydanie EU będzie z kilku miesięcznym opóźnieniem.

 

Na all.. pewnie sie "wyrwie" wiec nie wiem dlaczego martwisz sie o sprowadzanie ;)

 

Tylko ,ze na all.. to niebardzo przy kursie dolara 3.3 :D

.

Gra za 50$ (przy wiekszej ilosci no chyba ,ze sklepowa cena bedzie tansza to ok 40$ w hurcie) + przesylka + clo = ZA DROGO zeby sie oplacalo sprowadzic i jeszcze na tym zarobic.

 

Przy 40$ bedzie to z kosztami(dla sklepu) ok 160zl(+ podatek + prowizja allegro) Kupicie ta gre za 200+ zl?

 

Sprowadzajac indywidulalnie 50-60$ + 10$ przesylka = 190-210zl

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza
Tak jak Sonata, tylko żeby nie kazali mi sprowadzać z USA znowu :/ bo wydanie EU będzie z kilku miesięcznym opóźnieniem.

 

Na all.. pewnie sie "wyrwie" wiec nie wiem dlaczego martwisz sie o sprowadzanie ;)

 

Tylko ,ze na all.. to niebardzo przy kursie dolara 3.3 :D

.

Gra za 50$ (przy wiekszej ilosci no chyba ,ze sklepowa cena bedzie tansza to ok 40$ w hurcie) + przesylka + clo = ZA DROGO zeby sie oplacalo sprowadzic i jeszcze na tym zarobic.

 

Przy 40$ bedzie to z kosztami(dla sklepu) ok 160zl(+ podatek + prowizja allegro) Kupicie ta gre za 200+ zl?

 

Sprowadzajac indywidulalnie 50-60$ + 10$ przesylka = 190-210zl

 

TAK KUPIE :D

Dla mnie to priorytet by miec ToV jak najszybciej :twisted2:

 

Odnośnik do komentarza
Jeżeli masz konsole NTSC-U to możesz sprowadzać w innym przypadku nie masz po co bo gra nie jest region-free. Cóż do czerwca niedaleko i sobie cierpliwie poczekam, przy okazji może skończe padaczkowatego Last Remnant.

 

Chodzilo mi, ze kupie wersje Ps3 jak tylko bedzie w zrozumialym jezyku dostepna ;) (oczywiscie najpierw kupie wersje na XO w Czerwcu :) )

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Pograłem sobie dwie godzinki i gra robi zdecydowanie lepsze wrażenie od SO4.Kilka ciekawych rozwiązań(dialogi podczas podróży po dungeonach i mapie,które aktywujemy "selectem" na padzie).Bardzo podoba mi się,że każda zmiana broni,jest nie tylko widoczna podczas walki,ale również podczas zwykłego chodzenia po mieście.Voice acting na poziomie,graficznie świetnie - nic tylko grać :)

Odnośnik do komentarza
Pograłem sobie dwie godzinki i gra robi zdecydowanie lepsze wrażenie od SO4.Kilka ciekawych rozwiązań(dialogi podczas podróży po dungeonach i mapie,które aktywujemy "selectem" na padzie).Bardzo podoba mi się,że każda zmiana broni,jest nie tylko widoczna podczas walki,ale również podczas zwykłego chodzenia po mieście.Voice acting na poziomie,graficznie świetnie - nic tylko grać :)

 

Te ciekawe rozwiazania to tzw. "Skits" (jezeli dobrze pamietam) dostepne przynajmniej w dwoch ostatnich czesciach "Tales of..." ;)

Odnośnik do komentarza
Ja kupilem tutaj http://xmaniac.pl/tales-vesperia-xbox-p-183.html ale ten sklep najprawdopodobniej nie ma jej na stanie tylko wysyla zza granicy(dostalem ja z tydzien pozniej jak kupilem na all...).

W sumie w nowym PE jest niby reklama ToV za 199zl, ale jak wejdziesz na ich strone to nie widac tam "Tales'a".

 

ok ja zamówiłem w tamtym sklepie się zobaczy. Skoro do ciebie doszła to może ja też będę miał szczęście.

 

W sumie dziwne że nawet na allegro nie ma ani jednej aukcji tej gry ... Czy nikt w Polsce nie gra w jRPG :] ?

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
Tales of Vesperia od razu jest(przynajmniej dla mnie) najlepszym reprezentantem swojego gatunku w tej generacji. Pieniadze dobrze zainwestowane ^_^

 

Dlaczego 'od razu' ?

 

Prawde mowiac to nie mialem zadnych watpliwosci, ze ten "Tales" bedzie lepszy niz to co do tej pory sie ukazalo.

Kazdy, kto gral w poprzednie odslony poczuje sie jak ryba w wodzie(co nie znaczy, ze nie ma tutaj paru nowosci ;) ). Musze przyznac, ze bardzo mi sie podoba angielski VA( porzadna robota ludzi podkladajacych glosy :good: ). Wielki plus takze za "glosy" podczas tzw. skits. W koncu nie tylko skosnoocy gracze maja lepiej. Walki sa dla mnie...wrecz przyjemne, a to za sprawa naprawde milej grafiki dla oka(nie wiem jak gra wyglada w SD, ale w HD swietnie).

Zaznaczyc trzeba, ze Tales of Vesperia nie spodoba sie osobom, ktorym poprzednie czesci sie nie podobaly.

 

"Od razu" tj. po 20 godzinach grania...no dobra tak jak powiedzial "wyrob czekoladopodobny" :twisted2: czyli od spojrzenia na okladke ;)

 

Ps. Przepraszam za tak odpowiedz, ktora zapewne nic nie mowi, ale chce wrocic do gry ;)

Odnośnik do komentarza
O ile mi wiadomo premiera gry w Europie miała mieć miejsce 30 czerwca 2009. Dlaczego nie ma na allegro ? Jest w ogóle jakikolwiek sklep, który prowadzi sprzedaż owej gry ?

bo to polska jest zamów w tym sklepie który proponował sanryu albo pozostał ci ebay lub czekanie aż wreszcie ktoś ten produkt będzie miał na sprzedaż :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...