Skocz do zawartości

Tales of Vesperia


Sanryu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 309
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O, bardzo dobrze, oby tego wątku miłosnego nie było :P Niby w ToS był między Lloydem, a Colette, ale to chyba było bardziej przyjacielskie, zresztą nigdy to nie zeszło na pierwszy plan. I dobrze, byłoby cukierkowo jak w FFX :)

 

Zbyt Cukierkowo? Ogladales screeny, filmy(grales w demo?) z gry? Chyba nie bo gra z tymi wszystkimi kolorami prezentuje sie wlasnie "cukierkowo" :P Nie wspominajac juz o wygladzie atakujacych nas przeciwnikow ;) Jrpg pelna geba :)

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

nie wiem, ja tam gram z voice actingiem po angielsku, bo mi sie nie chce napisow czytac. Czytam tylko te ktore musze ;)

Pogralem 2h... przez 1.5h krecilem sie po zamku bo za cholere nie moglem znalezc jednych drzwi i chyba z 5 lvl nabilem lol. Odwiedzilem mape swiata, doszedlem do drugiego miasta. Jest fajnie i klimatycznie. System walki oka, ale w Eternal Sonata bardziej byl dopracowany chyba i bardziej mi do gustu przypadl. Ogolnie Eternal Sonata wydawala sie fajniejsza, ale za to byla cholernie usypiajaca, a w Vesperia jakos mnie do snu nie polozyla.

 

I tak sie zastanawiam bo cholere kupilem kolejnego rpg, jak jeszcze Blue Dragona musze dokonczyc (3DVD), przejsc jeszcze raz Sonate i zaczac grac w Lost Oddysey.

 

Ale chyba zrobie Vesperie najpierw a potem zabiore sie za inne... dobry wysyp jrpg szykuje sie w tym roku

Odnośnik do komentarza

skoro nie czytasz napisów to nie dziwie się czemu po nocach mi wiadomości o zacięciu się wysyłasz ;)

Jak na jutubie zobaczyłem filmy z angielskim voice actingiem to ucieszyłem się że gram w japończyka. System walki z czasem Ci się rozbuduje, ot nie wprowadzają wszystkich możliwości od razu. Sonata była dużo mniej rozbudowana.

mój prywatny ranking jRPG na X360 wygląda tak (od najlepszego do najgorszego):

Lost Odyseey -> Vesperia -> Tengai Makyou Ziria -> Eternal Sonata -> Blue Dragon

Odnośnik do komentarza

wieczor byl a nie noc... poza tym, nie chodzilo o to, ze nie powiedzieli gdzie isc, a o to, ze po wyjsciu z pokoju od tej laski zaczalem latac w kolko zamiast isc do konca i skrecic w lewo... nie widzialem drzwi czy dziury... ech.

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

No i pogralem znowu wczoraj troche i w ogole nie jestem zawiedziony. Niby jasne, nie ma zadnej super wciagajacej fabuly, ale ta co jest wystarcza i przyjemnie sie gra. Jedyne na co moznaby ponarzekac to maly chaos podczas walk i ich prostota. Nie wiem jak tam dalej bo dopiero jestem po wyleczeniu drzewa i odnowieniu bariery, ale jest prosto.

Odnośnik do komentarza
No i pogralem znowu wczoraj troche i w ogole nie jestem zawiedziony. Niby jasne, nie ma zadnej super wciagajacej fabuly, ale ta co jest wystarcza i przyjemnie sie gra. Jedyne na co moznaby ponarzekac to maly chaos podczas walk i ich prostota. Nie wiem jak tam dalej bo dopiero jestem po wyleczeniu drzewa i odnowieniu bariery, ale jest prosto.

To jesteś praktycznie na początku gry, pograj dłużej i poczekaj na cięższych bossów, bardziej rozbudowany system walki i wyszukiwanie secret missions ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Ja mam takie same zamiary,ale to raczej bedzie druga konsola xbox 360.Wlasnie zbieram kaske zeby miec oba regiony,europe do normalnych gier,usa do rpgow bo to co sie dzieje jest straszne i zawsze dla mnie bylo jako fana gier rpg.

 

Podobno nie uznaja gwarancji,ale zawsze jest Juchy.

 

A teraz zeby nie offtopowac,czy wersje EU ToV bedzie miala jakies roznice wzgledem wersji US?

Odnośnik do komentarza
A teraz zeby nie offtopowac,czy wersje EU ToV bedzie miala jakies roznice wzgledem wersji US?

 

Ta, zapewne instrukcje w kilku językach... A tak na serio to pewnie niczym, przecież nie upchną kilku wersji językowych na 1 płytce, na jakieś bonusy też bym nie liczył ("cieszcie się, że w ogóle dostaliście, zacofane europejczyki")

 

Jeśli się nie mylę, to czerwiec nie został oficjalnie potwierdzony, przynajmniej ja nigdzie takiego potwierdzenia nie znalazłem :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...