Skocz do zawartości

Którą grę wybrać? ver. NDS


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Bardzo dawno nie grałem w AW i AW2, ale z tego co pamiętam nie było tam jakiejś super fabuły. Dopiero w Days of Ruin była jakaś konkretniejsza opowieść. Dual Strike jest rozbudowaną wersją AW2. Dużo nie stracisz pomijając Advance'owe części. Jeżeli się wciągniesz i będziesz chciał więcej, to spokojnie będziesz mógł wrócić do AW i AW2. Jakiś czas temu odpaliłem wersje na SNESa i bez problemu się odnalazłem pomimo języka japońskiego w grze. Ta formuła się nie starzeje.

 

BTW brakuje mi nowej części "Wars" na 3DSa.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

HEjże odkopuję temat bo mam problem . Mam głód jrpg i akurat ostatnio w pracy mam trochę wolnego czasu każdego dnia więc 3ds to dobra opcja. Poszukuje jakiegoś fajnego jRPG na ds'a który (i tu UWAGA WAŻNE) będzie miał ciekawą fabułę. Taką trzymającą od pierwszej do ostatniej chwili. NA 3ds przeszedłem wszystko a na ds tylko the world ends with you.

Odnośnik do komentarza

z rpg/taktycznych rpg

1. Dragon Quest iv,v,vi,x

2. dragon ball attack of the saiyans

3. final fantasy 4 heroes of light

4. front mission ds

5, luminous arc 1,2

6.pokemon conquest

7. sands of destruction

8. suikoden tierkreis

9. super robot taisen og saga endless frontier

10 . golden sun dark dawn

11.avalon code

12. digimon world

13. blue dragon

14. fire emblem shadow dragon

15. hero's saga laevatein tactics

16. inazuma eleven

17. infinite space

18. lufia

19 kingdom hearts

20.megaman starforce 3

21, radiant historia

22. rondo of swords

23. soma bringer

sprawdz cos z tego.

Na poczatek moze radiant historia albo sands of destruction

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Myślę że to odpowiedni wątek żeby o to zapytać. Otóż dopiero od kilku dni jestem szczęśliwym właścicielem DS'a i jestem zainteresowany serią Professor Layton. Teraz pytanie jest skierowane do osób, które już grały w gry z tej serii. Czy fabuła jakoś się krzyżuje w poszczególnych częściach? Czy każda gra to odrębna historia nie powiązana z innymi? Czy lepiej jest ogrywać je po kolei tak jak wychodziły czy może losowo nic nie stracę?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...