Skocz do zawartości

Misje w GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich mam problem z misją:

Ray Boccino - [Rb]

 

A Long Way to Fall - $8.500

 

Ray to gość, który zna Niko dzięki jego kontaktom z Irlandczykami. Prowadzi on włoską restaurację Drusilla w Little Italy. Zawadza mu pewien gość, który przebywa aktualnie w Galvestone. Po drodze do celu dostaniesz od Raya smsa ze zdjęciem gościa, który może pomóc w zlokalizowaniu Tenny'ego Benevidesa. Faceta rozpoznasz po cyfrze ‘72' na bluzie oraz nazwisku ‘Ramirez' wypisanym z tyłu. Po dobroci jednak nic z niego nie wyciągniesz, więc naceluj na niego spluwę i wyduś, że cel przebywa w apartamencie 151K na ostatnim piętrze. Puść skate'a wolno (zabicie go skomplikuje trochę sytuację na górze) i wejdź do budynku, a następnie do windy, która jednak jedzie tylko na 20 piętro - wyżej trwają prace i trzeba dwa piętra przejść na piechotę. Jeśli oszczędziłeś życie Ramirezowi, zadzwoni on do swoich kumpli z bloku i poinformuje, że jakiś facet zamierza złożyć wizytę Tenny'emu w jego apartamencie, co postawi niemałą ilość gangsterów od razu na nogi. Sprawa jest dość trudna, ponieważ porozstawiani są oni z każdej strony, więc strzelając do kogoś, możesz równocześnie oberwać zza pleców. Bądź czujny. Oczyść dwa piętra, a na kolejnym wbij do speluny Tenny'ego i oczyść ją z przebywających tam niedoszłych gangsterów. Tenny'emu udaje się zwiać (a Niko obrywa przy tym drzwiami w nos), ruszaj w pościg na dach. Po drodze zabij jeszcze paru niedobitków, aż w końcu samego Tenny'ego, który efektownie wypadnie przez barierkę i spadnie kilkanaście pięter w dół.

 

chodzi o to ze zabijam wszystkich wbijam na to ostatnie pietro tam jest zaznaczone kropką na zółto i tam za ściana jest koleś zabijam go, i dalej nikogo nie ma ta kropka znika i pisze zebym poszukał (chyba) Tenny'ego, zza niebieskich drzwi dobiega jakis odgłos ale nie da sie tam wejść, (dodam ze nie zabijałem tego gościa przed budynkiem bo ma na bluzie napisane 72 . i nie wiem co mam zrobić, może robie coś źle... prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 250
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak ja grałem, zawsze jak za pierwszym razem przechodziłem koło drzwi za którymi gra muzyka, nic się nie działo. Wbijałem do kuchni, nie pamiętam czy coś tam leżało (jakiś armor albo coś) i wracałem ponownie koło drzwi. Wtedy dostawałem drzwiami itd. Musisz chyba zwiedzić jego apartament, dopiero potem pojawia się wstawka. Jeśli to nic nie da, to najprawdopodobniej błąd w grze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To jak jest z tymi przyjaciółmi?? nadal ta trójka która jest mi potrzebna do ukończenia fabuły na stówke niechcą sie ze mną obijać jak zadzwonie do któregoś( dzwonilem już chyba we wszystkich możliwych godzinach) to nieodbierają a jak zadzwonię żeby gdzieś iść np. bowling to bluzgają żebym częściej do nich dzwonił

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam problem:/ Otóż w pewnym momencie fabuła stanęła i nic się nie da zrobić. A mianowicie: Jestem mniej więcej w końcówce gry, zrobiłem wszystkie misje dla Berniego, Phila, Derricka, Gambettis, oraz 4/5 u Jimmy'ego Pegorino. Zrobiłem też oczywiście wszystkie misje dla Francisa, a w statystykach pisze: Francis mission progress: 80 kilka %. Nie zrobiłem także ostatniej misji u Packiego -

Pogrzeb

. Nie kojarzy mi się także ostatnia misja dla United Liberty Paper - The Special Someone,

gdzie można zabić Darko

. I teraz od około pół godziny nikt do mnie nie dzwoni, nikt nie odbiera telefonów, jeśli chodzi o fabułę to nie dzieje się nic:/ Wie ktoś może co jest grane?:/

 

Edit: Dla Gerry'ego zrobiłem tylko 2/5 misji, ale też nie ma od niego żadnych wiadomości.

 

Dobra przed chwilą zrobiłem misję w której zabijamy Ray'a i jego strażników, teraz nie mam żądnej misji do wypełnienia, telefon milczy a ja sie wkur... bo chce dostać na koniec gry 3 achivy, a zostało mi mało czasu.

 

Co muszę zrobić?

 

Właśnie też tą misję zrobiłem jako ostatnią.

Edytowane przez PawciosS
Odnośnik do komentarza
nie zabijałem tego gościa przed budynkiem bo ma na bluzie napisane 72

 

Gdyby miał napisane np."73" to byś zabił?, hahhahahahaha

 

 

 

A jeszcze co do tej misji, to wszyscy piszą, że Niko dostaje w nos drzwiami, tak? Ja przechodziłem dwa razy grę i nie przypominam sobie, żebym w tej misji dostał drzwiami od kogoś...

Odnośnik do komentarza
Gość Kazuma
[same problemy]

 

 

chyba wiem o co chodzi:

 

 

dostałeś misję od Gerrego gdzie trzeba zaprosić taką lasię przez telefon (numer jest w internecie na www.bruciesexecutivelifestyleautos.com, patrz na różowy samochód) na jazdę próbną i następnie ją porwać?

Jeżeli tak to po jakimś czasie (trzeba długo czekać) dzwoni Packie i każe jej zrobic fotę, po kolejnym czekaniu musisz laskę przewieźć do innego lokum i tak dalej aż nie zrobisz wszystkich misji związanych z porwaniem

 

 

Po tym wszystkim powinna byc ostatnia misja u Pegorino

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Też mam problem z tym dzwoniącym telefonem(swoją drogą głupie jest to czekanie :P) :/

 

Jestem po misji od U.L.P. w której lece razem z Little Jacobem helikopterem i ten zestrzelił lecący przed nami helikopter. Teraz musze czekać na telefon od U.L.P. ale tego telefonu coś nie widać. Mają mi sprzedać ważną dla mnie osobe czyli pewnie Dimitra albo kogoś(nie czytam spoilerów :P).

 

No i czekam na ten telefon, bujam się po mieście, szlifuje znajomości, zapisuje gre a telefonu nie widać. Długo na niego czekaliście? Ja ogólnie może już z godzinke stoje w miejscu. A misji żadnych nie mam.

Odnośnik do komentarza

Nie o to chodzi. Może masz zadzwonić i umówić się na oglądanie samochodu z Grace? (misja dla typa z więzienia)

Albo jesteś na rozdrożu, tuż przed decyzją kogo kropnąć - w takim fakcie rzeczywiście musisz czekać na telefon, ale nie od U.L.Paper'a.

Poszukaj na gamefaqs, bo ciężko powiedzieć co konkretnie. W każdym razie to żadne % ani side missions.

Odnośnik do komentarza

Nie zrozumiałeś mnie. Ja poprostu nie mam teraz innych misji. Zrobiłem wszystkie jakie miałem oprócz U.L.P. i zacząłem je robić(innych ikonek już nie miałem). W między czasie dzwonił Ray. No ale chciałem go robić po U.L.P.. Zrobiłem ostatnią misje(tą z L.J. i helikopterem) i teraz nie mam żadnej innej. Ikonka Raya też zniknęła. Nie wiem to jakiś błąd czy co? Miał ktoś tak może?

Odnośnik do komentarza

Nie, no sorry, ale to Ty nie rozumiesz. Miałeś misje w której musiałeś jechać do kawiarenki internetowej i znaleźć numer telefonu do babki z różowym wozem? Jeśli tak, wyciągnij telefon i umów się z nią na spotkanie. Ma na imię Grace.

Jeśli to nie to, to przestać marudzić, znajdź jakąś solucje i sprawdź co powinno być po misjach które wykonałeś. To na pewno nie żaden błąd.

Ta ikonka Ray'a była i zniknęła? Jak tak to jedź tam gdzie powinna być, sprawdź na mapce w pudełku z grą albo gdzieś na necie. Ale nie sądzę by o to chodziło.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Witam, przeczytalem caly watek i nadal stoje na "I'll take Her", po tej misji nie mam zadnych ikonek z dalszymi misjami, krecilem sie po miescie, rozwijalem znajomosci, randki, itp., chodzilem spac chyba ze 30 razy, bo podobnic dlugo sie czeka na telefon ale dalej nic. Pomocy.

 

Edit: Ok, znalazlem, trzeba znalezc misje (w restauracji) ktora nie jest pokazana na mapce.

Edytowane przez Patrycjusz
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
ja mam pewien problem

 

jestem w ostatniej misji, wybralem zakonczenie A, wspialem sie juz na helikopter, i zeby wejsc musze kliknac A, klikam a Niko dalej nie wchodzi.

Co sie dzieje ?

 

Ja także mam problem w tej misji, tyle, że jest on nieco innego rodzaju. Czy potrafi ktoś mi wytłumaczyć jak dobrze latać helikopterem? :/ Krew mnie zalewa podczas tej misji, bo spędziłem wieeeele godzin (ale nie latałem helikopterem) i teraz mam problem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...