Skocz do zawartości

Misje w GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko odnosnie randomowych postaci. Czytalem, ze trzeba zrobic u nich misje, by miec 100%. Jedna z nich jest

Ivan, ktorego zabilem

. Czy mam teraz szanse na 100%. Niby w poradniku jest napisane "-Czy podejmowane w fabule decyzje wpływają na 100% gry?

-Nie", ale jednak wole sie upewnic, bo przeciez te postacie(oby nie wszystkie) sa wliczane do statsow.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 250
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Napewno nie masz dla Gambettiego? Jego misje są na pierwszej wyspie w szpitalu. Przy okazji jak juz zaliczyłeś motyw Pest Control to zadzwon do UL Paper, może sie ruszy do przodu.

 

dzwonie i wlacza sie poczta glosowa . Lipa .

 

dzieki za ten TIP . Tu byl chyba jakis bug bo w ogole nie mialem tego na mapie . GTA skonczone , chce juz nowe ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Ok gra ukonczona, ale do tej pory nie mialem misji z MMS (samochody), które trzeba dostarczyc. WTF?

 

Moze dostales ale nie wiesz, szukaj w smsach wiadomosci od steviego.

 

Ktos tu pytal o randomowe postaci, pamietajcie, ze przebieg fabuly i komu darujecie zycie wplywa na to kogo spotkacie, wiec jesli pierwszego ziomka zrzuciliscie z dachu no to sorry wodzu, pozniej go nie szukajcie! :idea:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Niah da ktoś jakieś porady co do latania śmigłowcem ? :/

Bo za cholere nie moge tego ogarnąc...

Mam 59 % i ną ta chwile mam misje tylko w "U" i nie moge przejść misji co najpierw się

sledzi smigłowiec a potem należy go ukraść,

przez tą misje nie moge dalej popchnąc fabuły, a z tego co się orientuje to potem jest jeszcze jedna misja a potem zdzwoni to mnie "U" i mówi, że znaleźli tego typka co go szukalismy ( nie pamietam jak sie nazywał :P )

 

Dobra wiem, że chaotycznie ale chyba zrozumiecie ... Musze jakos sie latać nauczyc żeby skończyć wątek fabularny...

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...