Skocz do zawartości

Misje w GTA IV


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 250
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z żadną misją nie miałem jeszcze problemów (tylko Snow Storm powtarzałem raz), ale z "Out of comission" nie mogę sobie poradzić. Powtarzałem ją już 9 razy i nadal padam w tym samym momencie :P Otóż

jestem już w helikopterze, ale nie mam pojęcia, jak unikać rakiet. Helikopterem latam całkiem dobrze, ale albo, mimo uchylenia się, rakieta trafia, albo za bardzo przyspieszam i jestem bezpośrednio nad łodzią (wtedy już nie da rady zwolnić, a rakiet nie widać bo lecą pionowo, prosto we mnie). Podzieli się ktoś tym, jak to robił? A może jest szansa ustrzelenia Pegorino w innych okolicznościach? Tak jak w niektórych misjach była możliwość ustrzelenia celu zanim zaczął uciekać, a dopiero w sytuacji, gdy go nie ubijemy, zaczynał uciekać. Może tu też dałoby radę? Z tego, co zauważyłem, będąc na dachu (po krótkiej scence z Pegorino), Włoch jest w naszym zasięgu, a potem nawet ładnie się wystawia schodząc po drabinie. No i potem biegnie na dole, więc nadal jest podatny na strzały. Próbowałem go ustrzelić, ale coś nie wychodziło - może wie ktoś, czy da się go zabić w ten sposób?

.

Odnośnik do komentarza
Z żadną misją nie miałem jeszcze problemów (tylko Snow Storm powtarzałem raz), ale z "Out of comission" nie mogę sobie poradzić. Powtarzałem ją już 9 razy i nadal padam w tym samym momencie :P Otóż

jestem już w helikopterze, ale nie mam pojęcia, jak unikać rakiet. Helikopterem latam całkiem dobrze, ale albo, mimo uchylenia się, rakieta trafia, albo za bardzo przyspieszam i jestem bezpośrednio nad łodzią (wtedy już nie da rady zwolnić, a rakiet nie widać bo lecą pionowo, prosto we mnie). Podzieli się ktoś tym, jak to robił? A może jest szansa ustrzelenia Pegorino w innych okolicznościach? Tak jak w niektórych misjach była możliwość ustrzelenia celu zanim zaczął uciekać, a dopiero w sytuacji, gdy go nie ubijemy, zaczynał uciekać. Może tu też dałoby radę? Z tego, co zauważyłem, będąc na dachu (po krótkiej scence z Pegorino), Włoch jest w naszym zasięgu, a potem nawet ładnie się wystawia schodząc po drabinie. No i potem biegnie na dole, więc nadal jest podatny na strzały. Próbowałem go ustrzelić, ale coś nie wychodziło - może wie ktoś, czy da się go zabić w ten sposób?

.

 

 

Pegorino nie da się ustrzelić wcześniej, trzeba dobrnąć do końca, tak jak zakładali twórcy. Spróbuj od razu wznieść się helikopterem jak najwyżej, ciągle jednak goniąc motorówkę. Rakieta i tak Cię trafi, więc nie ma zbytnio co kombinować, zresztą tak zakłada scenka przerywnikowa, kiedy Twój helikopter rozbija się na Happiness Island. Mi udało się to zrobić za drugim razem, po prostu dzięki temu że wcześniej wzbiłem się wysoko, po trafieniu rakietą spadając udało mi się jeszcze dociągnąć helikopter do wyspy.

 

Odnośnik do komentarza
Z żadną misją nie miałem jeszcze problemów (tylko Snow Storm powtarzałem raz), ale z "Out of comission" nie mogę sobie poradzić. Powtarzałem ją już 9 razy i nadal padam w tym samym momencie :P Otóż

jestem już w helikopterze, ale nie mam pojęcia, jak unikać rakiet. Helikopterem latam całkiem dobrze, ale albo, mimo uchylenia się, rakieta trafia, albo za bardzo przyspieszam i jestem bezpośrednio nad łodzią (wtedy już nie da rady zwolnić, a rakiet nie widać bo lecą pionowo, prosto we mnie). Podzieli się ktoś tym, jak to robił? A może jest szansa ustrzelenia Pegorino w innych okolicznościach? Tak jak w niektórych misjach była możliwość ustrzelenia celu zanim zaczął uciekać, a dopiero w sytuacji, gdy go nie ubijemy, zaczynał uciekać. Może tu też dałoby radę? Z tego, co zauważyłem, będąc na dachu (po krótkiej scence z Pegorino), Włoch jest w naszym zasięgu, a potem nawet ładnie się wystawia schodząc po drabinie. No i potem biegnie na dole, więc nadal jest podatny na strzały. Próbowałem go ustrzelić, ale coś nie wychodziło - może wie ktoś, czy da się go zabić w ten sposób?

.

 

 

Pegorino nie da się ustrzelić wcześniej, trzeba dobrnąć do końca, tak jak zakładali twórcy. Spróbuj od razu wznieść się helikopterem jak najwyżej, ciągle jednak goniąc motorówkę. Rakieta i tak Cię trafi, więc nie ma zbytnio co kombinować, zresztą tak zakłada scenka przerywnikowa, kiedy Twój helikopter rozbija się na Happiness Island. Mi udało się to zrobić za drugim razem, po prostu dzięki temu że wcześniej wzbiłem się wysoko, po trafieniu rakietą spadając udało mi się jeszcze dociągnąć helikopter do wyspy.

 

 

OK, ale trafienie np. w śmigło to pół biedy - tyle, że Pegorino czasem trafia w sam środek helikoptera i jest natychmiastowy "koniec bajki" i eksplozja. No ale spróbuję z tym wzbiciem się wyżej, może dam radę :)

 

 

EDIT: Dziękuję bardzo, gra pokonana :) Jeśli ktoś miałby problemy z "Out of comission" -

na początku, wzbijcie się do takiego momentu, żeby była łódka była tylko lekko widoczna (no.. z tej wysokości to już jej zarys prędzej), a potem puśćcie heli powoli, żeby sobie "sam z siebie" leciał. Nie ciśnijcie do przodu "ile fabryka dała", bo wyprzedzicie łódkę i będziecie się musieli uganiać z odnalezieniem jej. Wracając do początku opisu - gdy już sobie lecimy na takiej wysokości, Pegorino nie strzela do nas z rakiet co jakiś czas (jak ma to miejsce lecąc niżej), ale tylko jednokrotnie - wtedy, kiedy strzela rakietą, której "dane jest" trafić - po tym, wyrównujemy jako-tako heli i zaczyna nam się cut-scenka. No a potem to już z górki :)

 

Edytowane przez Tigro
Odnośnik do komentarza

Jak umiesz dobrze pilotować to dolecisz... Za pierwszym razem po prostu oberwałem i się dymiłem, za drugim urwało mi statecznik (też to się tak nazywa w helikopterze :P ?) i udało mi się dofrunąć do wyspy...

 

Jak przyjmujesz rakietę "na klatę", bo lecisz nad łódką/za nisko, to nawet Chuck Norris ze swoimi flying skills nie da rady ;)

 

Odnośnik do komentarza

Wampis.. :o?

 

Nie wiem o czym mówisz- jak za łódką?

 

 

Problrm z tą ostatnią misja już mnie nieźle irytuje. Ogólnie to przechodziłem ją już na 3 różne sposoby:

1) po zastrzelaniu wszystkich w starym casynie i scence jak Dimitri zabija Jimiego wychozę na zewnątrz wejściem dolnym- tym którym przyszedłem- dIMITRI JEST JUZ W HELIKOPTERZE, JA DOJEżDżAm do łódki, wsiadam na nią, jade za heli dimitriego i w momencie jak pojawia się JAcob ze swoim helikopterem nie potrfię NIGDY do niego dopłynąc na czas. Pomyślaem że to wina zbyt długiego dojścia do motorówki.

 

2. Wychodze na dach budynku schodzę po drabinie na wproste wejścia na dach, Dimitri w momencie jak schodze z drabiny ucieka już helokopterem, ja dobiegam do motorówki i mam taką samą sytuację jeak wcześniej- że nie potrafię dogonić jacoba moją motorówka.

 

3. Idę zgodnie z tym jak zaplanowali twórcy gry, podążam za dimitrim do konca, mamy scenke w której Niko chwyta sie płosy helikoptera, po czym zrzucony zostaje do wody zaraz koło owej motorówki. wsiadam na nia, płynę za dimitrim i... znowu nie potrafię nadążyć za Jacobem moją motorówką.

 

 

Robię wszystko za wolno czy jak?

Odnośnik do komentarza

 

3. Idę zgodnie z tym jak zaplanowali twórcy gry, podążam za dimitrim do konca, mamy scenke w której Niko chwyta sie płosy helikoptera, po czym zrzucony zostaje do wody zaraz koło owej motorówki. wsiadam na nia, płynę za dimitrim i... znowu nie potrafię nadążyć za Jacobem moją motorówką.

 

 

Robię wszystko za wolno czy jak?

 

 

Jeśli już złapiesz się płozy heli, to muszisz szybko naparzać w klawisz na padzie. Powinno się udać i spokojnie dolecisz na wyspę szczęscia ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

@hanry >> Źle zrozumiałeś, miałem kilka(naście?) razy ten sam problem...

 

 

Po prostu nie mogłem dopłynąć do helikoptera LJ, a gaz wciskałem na maksa i płynąłem najszybciej, jak tylko mogłem. Nie wiem, może trzeba zaatakować pod jakimś specjalnym kątem. Chyba dwa razy udało mi się dopłynąć, ale potem i tak mi Dimitri uciekał. Zrobiłem loada, bo już mnie kur.wica brała i wybrałem Revenge - później będzie zdecydowanie łatwiejsza misja. Pegorino gonimy motorem, a następnie lecimy kawałek nad wodą (a nie pomiędzy budynkami), udało mi się za pierwszym razem.

PS. W opisie PE jest błąd, ponieważ za ostatnią misję dostajemy 250 000 $, a napisali, że brak nagrody ;). No i Pegorino załatwiłem zaraz po wyjściu z helikoptera w lasku, a nie pod Statuą Szczęścia.

 

Odnośnik do komentarza
Wampis.. :o?

 

Nie wiem o czym mówisz- jak za łódką?

Sorry, to jak wybierzesz zemstę. My bad ^_^

 

Oznaczaj spojlery...

 

AOD - ja właśnie za wersję z dolarem nic kasy nie dostałem o_O

 

Jakim - spróbuj jechać najbliżej jak sie da

helikoptera Dimitriego

uważając na karabin maszynowy, jak tylko zauważysz Jacoba płyń nie zważając na "D"

 

Sam przechodziłem tą misję 3 razy, za pierwszym razem zabiłem sie z bazooki, bo strzeliłem w moje auto, za drugim razem nie dogoniłem "LJ", dopiero za trzecim razem mi się udało

Odnośnik do komentarza

Panowie mam problem . Mianowicie wykonalem 100 % misji dla Pagarino nie mam nic na mapie ( procz zaznaczanoch miejscowek typu jedzenie , sklepy itp ) wg opisu w PE powinienem miec teraz misje z

wyborami moralnymi po ktorych odkoduje sie na mapie znaczek dolara i czerwony sztylet

a tu nic . Jezdze sobie tak bezczynnie juz ponad godzine .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...