Skocz do zawartości

GTA IV FAQ


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Powiedzcie mi o co chodzi z tymi spotkaniami, które muszę zaliczyć, by mieć 100% gry?

 

Chodzi o tę tabelkę:

 

gtaivtj1.jpg

 

 

Logicznie myśląc, to w takich tabelkach an czarno zaznacza się rzeczy, które należy wykonać, jednak tutaj zaznaczone są rzeczy, które nie są dostępne w telefonie, dla poszczególnych osób. Tak więc, które pytam się, bo nie jestem pewny, czy mam zrobić to co jest zaznaczone na biało, czy to co na czarno?, bo może być właśnie taki myk, że np. z Bruce'im trzeba iść na bilard, mimo, że nie ma w telefonie tej opcji.

 

 

I druga sprawa, to ja jest z tymi misjami vigilante?

Robię je robię i one się nie kończą, a nawet zaczynają powtarzać...

 

Ile ich jest w sumie? i czy trzeba robić aż do skutku?

 

Mam 94.50% gry i tych rzeczy brakuje mi do maksimum, więc chciałbym je wykonać.

Odnośnik do komentarza

Kogoś pominąłem, bo mam 12 osób zaliczonych z przechodniów (a powinno być 13/14). Zdaje mi się, że tego Hossana, ale jeżdżę tam o różnych porach dnia i nocy i nie ma go.

 

Tutaj jest spis wszystkich misji:

 

http://www.xbox360achievements.org/forum/s...amp;postcount=5

 

Czytając to, to tylko misji właśnie tego Hossana nie kojarzę i to by pasowało, bo on tylko raz daje misję, więc miałbym go jako ostatnią - trzynastą osobę i to na pewno byłby koniec.

 

Obecnie mam trochę ponad 98%.

Odnośnik do komentarza
A może nie wygrałeś w pełnej partii kręgli?

 

Grałem pełną partię, czyli wygrałem.

 

Edit:

Coś jest nie tak, bo trofeum za spotkanie wszystkich przechodniów mam, ale mimo to mam w statystykach spotkanych tylko 12 osób, a powinienem mieć 13.

 

Jeżdżę jak głupi ciągle o każdej porze dnia i nocy po wszystkich miejscach, gdzie są przechodnie i nikogo nie mogę spotkać...

 

 

Kolejną dziwną rzeczą u mnie jest to, że Air spiny samochodem mam tylko 1, a zrobiłem przynajmniej 4, jak próbowałem zaliczyć achievment. A swoją drogą, to za cholerę nie mogę tego zaliczyć. Często zdaje mi się, że zrobiłem 5 obrotów, ale mimo to nie zaliczają mi achivmentu...

 

 

 

Edit2://

 

Udało się!!!!

Mam 100%!!!

Okazało się, że nie jakoś umknęło mi pójście z Packe'im na drinka.

A co do przechodniów, to już wiem ocb. Po prostu Cherise jest tak jak Ivan - można ich zabić w trakcie głównej fabuły. Dlatego mam 12, zamiast 14-stu spotkanych przechodniów.

Edytowane przez Arek1987
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...