Skocz do zawartości

GTA IV FAQ


Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam mały problem. Mam w sumie 58% gry i nie mam misji na mapce :/ Chcę zrobić aczika aby skończyć grę w mniej niż 30h a z tego co wiem opis wygląda tak:

 

 

Liberty City Minute

Complete the story missions in less than 30 hours.

30 Punktów

 

Do Achievementa wymagane jest skończenie wszystkich misji fabularnych zanim na zegarze w statystykach pojawi się 30 godzin. Nie jest to trudne zadanie i spokojnie zmieścisz się w tym czasie, ale pod jednym warunkiem ? nie będziesz marnował czasu na bezcelowe rozbijanie się po mieście i ewentualnie na ciągłe wypady z kumplami. Warto też korzystać z taksówek ? nie tracisz czasu na podróż.

 

Tylko że ja już tych misji nie widzę... Pomoże mi ktoś? :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jedynym sposobem na włączenie własnej muzyki podczas gry jest włączenie jej w dashboardzie tzn. podczas gry wciśnij główny przycisk na padzie (ten z logo xboxa), po czym wciśnij raz rb (right bumper), a na dole ukaże Ci się ''wybierz muzykę''.Wchodzisz w to, wybierasz zródło (hdd, pamięć flash) i muzyka gra.Jest to jedyny możliwy sposób na odtwarzanie własnej muzy w GTAi niestety muzyka gra cały czas, czyli podczasz jazdy samochodem, łażenia i cut scenek.

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Mam problem ponieważ jestem na misjach z Little Jacob już, a dopiero się dowiedziałem, że wczesniej miałem zrobić misje z Brainem. Wróciłem na mapie zanazłem misje pierwszą z nim i dostalem 100 dolców, jade według mapy z tego poradnika w to drugie miejsce i nic tam nie mogę zrobić bo go nie ma, szukam i szukam i nic tego baru też nie mogę znaleźć...

 

czy w tej grze jest tak, że jak coś ominę to nie mogę już wrócić i muszę zaczynać od nowa, czy jak go znaleźć teraz mam????

 

 

Hmmm... podobny problem mam z Drug Delivery... znow jakoś ominałem i gram dalej główny wątek z misjami Romana... i nie wiem co dalej, gra dalej cyz yacyzna gr od nowa?

Edytowane przez east
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Wielkie dzięki. Jednak i tak pomyliłem się co do opcji, która jest mi potrzebna :P , chodzi mi głównie o to czy w GTA IV w wersji na PS3 jest możliwość wyłączenia hud`u (w sensie radaru). Jak ktoś mógłbym sprawdzić to byłbym wdzięczny. Domyślam, że jak to jest to pewnie w opcji Display, takie zdjęcie jak zrobił Mastah byłoby też miło widziane.

Odnośnik do komentarza

Nic, nie da się tak. Nawet jeżeli jedziesz wozem policyjnym. Ale gwiazdki pojawiają się gdy się wjeżdża na sam środek lotniska, gdzie jest już pas startowy. Nieco bliżej, gdzie jest strefa załadunku można się poruszać bez gwiazdek.

edit: pomysł: możesz odpalić sobie za to multi bez Policji i pośmigać bez konsekwencji

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...