Skocz do zawartości

GTA IV FAQ


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

No jak? Wczytałem save'a i biegałem z 9999 ammo do snajperki.

 

Ogólnie brak bonusów oprócz achievementa i własnej satysfakcji to po prostu skandal. Zawsze były jakieś pojazdy, bronie, a teraz NIC. Za gołębie, skoki, 100 %, no je,bane nic.

 

Fuck :/.

Odnośnik do komentarza
Gość Kazuma

Huh! U mnie tak nie ma! Napaliłem się na mayhem bazooką, całą kasę wydałem na rakiety i zapisałem.

Po załadowaniu zostałem ze standardowym limitem i 30 tysiącami w kieszeni...

 

Pewnie dlatego, że gram na ps3 ;P

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Słyszałem że, używanie kodów uniemożliwia zdobycie 100% gry i platyny. Czy jest to związane z tym że dany kod blokuje na przykład jakąś misję wątku fabularnego? Więc jeśli przeszedłem całom fabułę mogę sie wspierać np kodami na samochody przy zaliczaniu stunt jumpów, bez obawy o możliwość zdobycia 100% gry?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja mam takie pytanie mam 96,17 % gry już za sobą, ale gdzie te ostatnie procenty mogę dorwać.

Mam pytanie czy po zaliczeniu wszystkich wypadów z trzema przyjaciółmi (Jacob, Brucie, Packie), dostane jakieś trofeum?? Bo z tego co kojarze wszystko zaliczyłem z nimi, wygranie co najmniej raz w każdej mini-grze i tu jest pytanie czy MAM wygrać w każdą grę z każdym przyjacielem czy wystarczy raz wygrać z byle kim??

 

Napewno jeszcze nie znalazłem wszystkich przyjaciół na mapie(dopiero 11), ale wydaje mi się że Jeszcze mi zabraknie z 1-2 % gry.

 

Ps. Znalazłem 12 znajomych na mapie(dostałem też trofeum), mam 96.67% i co dalej?? mam już wszystkie trofea do offline. Gdzie te 3 % mogły mi zniknąć.

 

ps2. Czy w telefonie jak dam na zakładkę z Romanem pokazuje się mam coś więcej niż (bowling, darts eating, pool, strip club). Bo gdzieś czytałem że roman podrzuca taksówkę, a ja takiej opcji nie mam i czy przez to moge niemieć 100%?

 

 

EDIT - zaliczone wszystko na 100%.

Edytowane przez wirusek
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Miałem wczoraj misje w której miałem

zabić jednego z dwóch braci McFerry

[może być błąd w pisowni nazwiska] U wszystkich braci miałem misje wykonane na 100% oprócz wąsacza, gliniarza który zlecił mi tą misje [83.7%] Wlazłem na dach budynku i postanowiłem że

sprzątne zleceniodawce [wąsacza] bo mnie w@!#iał. Po zabiciu go

zrobił mi się save, a procent wykonanych misji dla niego pozostał na 83,7%. Czy to oznacza że nie zrobię już giery na 100%???

Czy gdybym zabił drugiego z braci, wtedy zaliczyłbym 100% u wąsacza gliniarza????

proszę o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Z logicznego punktu widzenia misja

zabicia brata Francis'a

jest ostatnią, którą zleca Ci on podczas gry. Chyb masz rację z tym, że

zabijają jego samego a nie starszego brata siedzącego obok u którego wykonałeś wszystkie zadania to ostatniego zlecenia Francis'a możesz nie mieć zaliczonego bo nie wykonałeś go poprawnie. W sumie to dość dziwne, bo od tego, którego z nich zabijesz zmienia się później co nieco linia fabularna i w obydwu przypadkach powinno być 100%

. Możliwe, że w tym tkwi haczyk, pytanie tylko czy był celowy ze strony twórców.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
P: Chciałbym polatać helikopterem, gdzie mogę go znaleźć?

O: Można to zrobić dopiero po odblokowaniu Algonquin i udaniu się w miejsce oznaczone jako Helitours na południu tej dzielnicy. Helikoptery są rozmieszczone także w paru innych miejscach w mieście, musisz poszukać :).

 

P: Czy za zabicie wszystkich gołębi czeka na mnie jakaś nagroda?

O: Tak.

Annihilator pojawiający się na dachu komisariatu na północy Algonquin

.

 

No dobra... ale gdzie mogę znaleźć Annihilatora bez gołąbków? A przy okazji - w poradniku do GTA IV (tym sklepowym, z mapami, itd...), to było napisane, że Annihilator pojawia się po zabiciu 200 gołębi na dachu stacji MeTV w Algonquin, a nie na komisariacie!

 

P: Chcę się nieco "zabawić", jak to zrobić?

O: Podjeżdżamy jakimś dobrym autem pod pannę dobrych obyczajów, naciskamy LB/L1, jedziemy w jakieś ustronne miejsce i wybieramy jedną z 3 dostępnych opcji: 20$ - robótka ręczna, 50$ - lodzik, 70$ - ujeżdżanie konia. Takie "ćwiczenia" regenerują nam odpowiednią do wydanych pieniędzy ilość energii.

 

A gdzie znajdę taką pannę? Przed klubem ze striptizem, czy gdzie?

 

I jeszcze jedno - czy po "końcówce gry" , czyli

zabiciu Nikolaia

można dalej grać, jak to było np. w San Andreas?

Edytowane przez Artai
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...