Skocz do zawartości

GTA IV FAQ


Rekomendowane odpowiedzi

 

Umówiłem się na randkę z LawChick, napisała mi że będzie w jakimś Little F w Chinatown. Gdzie to dokładnie jest? Randke mam dopiero o dwunastej w południe, ale chce się upewnić, żeby nie błądzić przed randką ;f

 

 

 

od kogo dostanę nowy telefon na misji? Nie mówcie na której, tylko od kogo

 

 

A, pod kryjówką stoi biały Huntley Sport i czarny Cavalcade - That's how i roll!

Odnośnik do komentarza

Umówiłem się na randkę z LawChick, napisała mi że będzie w jakimś Little F w Chinatown. Gdzie to dokładnie jest? Randke mam dopiero o dwunastej w południe, ale chce się upewnić, żeby nie błądzić przed randką ;f

 

 

 

od kogo dostanę nowy telefon na misji? Nie mówcie na której, tylko od kogo

 

 

A, pod kryjówką stoi biały Huntley Sport i czarny Cavalcade - That's how i roll!

 

od Playboy X

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to dobry temat, ale rzucę tutaj.

 

Mógłby ktoś opisać dokładniej jak się klepać w GTA ? W sensie, że walczyć wręcz. Bo ja cały czas duszę tylko B (gram na 360tce), a wiem że kombosy też można robić. Ale jak wciskam unik to i tak Niko stoi jak idiota, a przechodnie go klepią równo :)

 

Jak się robi z tym unikiem, żeby to dobrze wyszło ?

 

Gram dość krótko więc może to po prostu kwestia wyczucia. Ale jak ktoś ma jakiś dobry sposób to chętnie przeczytam.

Edytowane przez Osaka
Odnośnik do komentarza

Mam pytanko odnośnie 100%

Mam 90.75% i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują ,że już wszysko zrobiłem oprócz zestrzelenia 200 gołębi. Losowych osób znalazłem 11 i tu moje pytania:

1) Czy jest możliwe ,że za zestrzelenie tych 200 gołębi dostane prawie 10%?

2)Czy jeśli

zabiłem wiekszośc osób w momentach w których moge to zrobić np. Ivan , to automatycznie trace możliwośc brania od nich misji dodatkowych ,więc i możliwośc zaliczenia gry na 100% ???

 

Odnośnik do komentarza
Mam pytanko odnośnie 100%

Mam 90.75% i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują ,że już wszysko zrobiłem oprócz zestrzelenia 200 gołębi. Losowych osób znalazłem 11 i tu moje pytania:

1) Czy jest możliwe ,że za zestrzelenie tych 200 gołębi dostane prawie 10%?

2)Czy jeśli

zabiłem wiekszośc osób w momentach w których moge to zrobić np. Ivan , to automatycznie trace możliwośc brania od nich misji dodatkowych ,więc i możliwośc zaliczenia gry na 100% ???

 

Story Missions - 60%

 

* Complete every available story mission. This means, if there’s a mission blip on the map for a person, you have to go there and do said mission.

 

Procedural Missions - 8%

 

* Little Jacob drug delivery - 2%

o See “Courier Service” HERE

* Brucie 10 cars export - 2%

o See “Order Fullfilled” HERE

* Brucie Races - 2%

o See “Genetically Superior” HERE

o NOTE: Although the achievement requires you to win twenty races, you only need to win the original nine for the percentage.

* Assassinations - 2%

o See “Assassin’s Greed” HERE

 

Car Thefts - 2%

 

* Deliver all 30 vehicles to the garage

o See “You Got the Message” HERE

 

Friends - 10%

 

* Open all unique abilities and complete all activities

o You need to do every activity available for each person, HERE’s a printable spreadsheet showing what you can do with whom. Just check off the activity once you’re done. This will also work to unlock the procedural mission achievements.

o For games, you must actually beat your friends (i.e. beat them at pool, darts, etc)

o Roman and Dwayne do NOT count towards the percentage!

 

Activities - 5%

 

* Beat all activities at least once

o Darts vs friend or computer - 1.25%

o Bowling vs friend in a FULL game - 1.25%

o Pool vs friend or computer win - 1.25%

o QUB3D beat high score - 1.25%

 

Random Characters - 5%

 

* Find all the random characters and complete all their missions

o See "No More Strangers" HERE

o NOTE: The achievement for No More Strangers only requires you to meet each random character once, for the percentage, you must complete all parts i.e. Brian Part 1, 2, and 3.

o Jeff, Cherise, Clarence, and Ivan do NOT count towards the percentage.

 

Most Wanted - 2.5%

 

* Kill all 30 PEDs on list

o See 'Manhunt" HERE.

 

Vigilante - 2.5%

 

* Complete 20 crimes

o See "Cleaned the Mean Streets" HERE.

 

Flying Rats - 2.5%

 

* Find all 200 pigeons

o See "Endangered Species" HERE.

 

Unique Stunt Jumps - 2.5%

 

* Complete all 50 stunt jumps

o See "Dare Devil" HERE.

 

Total = 100%

 

Complete all of the above and bask in the awesomeness of the Key to the City achievement.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.